pegasek

Kladivo na čarodějniceKladivo na čarodějniceVáclav Kaplický

u teto knihy me napadlo prislovi:,,kdo chce psa bíti-hul si vzdycky najde,,je to pribeh otom jak lidska hloupost a strach vitezi nad zdravym rozumem.kniha byla velice zajimava,stalo za to ji cist,ale nepatri ke kniham ke kterym bych se chtela jeste nekdy vracet

11.05.2019

Nevítaný hostNevítaný hostShari Lapena

(+ SPOILER) Kniha mi prisla do 6te kapitoly celkem nudna a nebyla jsem si jista jestli ji prectu do konce,ale pak se to rozjelo a musim rict,ze jsem ji precetla za jeden vecer.Za celou dobu me nenadlo ze vrahem muze byt tato osoba.to co mi tam chybelo byl trochu zaver ohledne ostatnich osob-to jak se stim popral Ian ,ze je jeho snoubenka vrazedkyne nebo jak dopadl pomalicku se rozvijejici vztah mezi Gwen a Davidem

20.06.2020

KyticeKyticeKarel Jaromír Erben

nikdy se neomrzí :-D

Tatínkova holčičkaTatínkova holčičkaMary Higgins Clark

Kniha je skvela,strhne vas svym pribehem od uplneho zacatku a nuti vas t cist stale dal a dal,je to jedna z tech knih ,ktere stoji za to si precist

03.09.2019

Dívky, které zmizelyDívky, které zmizelyA. Quick (pseudonym)

Tato spisovatelka patri uz dlouho k mym oblibenym.Az doposud jsem od ni cetla jen historicke romany,ktere pro me byli takovym lehcim cetenim.Tato kniha me prijemne prekvapila-je to spise detektivni roman,ktery jsem od zacatku hltala.Za me naprosta pecka

16.10.2019

Bílá ženaBílá ženaBarbara Wood

Kniha byla pro me uzasna,byla nepredvidava,Dostala me natolik ze nenachazim ta spravna slova

01.11.2019

Rodinná mstaRodinná mstaJayne Ann Krentz

Myslim si ze knihy od teto spisovatelky nikdy nezklamou,prvni cast z trilogie eclipse bay se mi moc libila

19.01.2020

Povídky o láscePovídky o lásceTereza Schillerová

Kniha se mi libila. Je taková lehká na čtení. V mnoha příbězích jsem našla, u některých se smála a u některých smutnila.tato kniha je jiná v tom, že dává smysl svým neobyčejným zpusobem

18.02.2020

Kam se poděla ElizabethKam se poděla ElizabethEmma Healey

Byla to hodne zvlastni kniha,nerekla bych ,ze byla vyslovene dobra,ale nebyla ani spatna.Nejvic se mi na ni libil vztah dcery ke stare matce,.I kdyz matka zapominala,tak s ni dcera mela trpelivost a nezbavila se ji tim ,ze by ji odlozila do nektereho domu pro stare lidi ba naopak si ji vzala k sobe i prestoze to nebylo jednoduche..Libilo se mi i to jak byli v knize popsane pocity,to jak vnimala stara matka to jak zapominala

25.06.2020

Bridget Jonesová – S rozumem v koncíchBridget Jonesová – S rozumem v koncíchHelen Fielding

Super pohodové čtení

29.01.2017

Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte ChristoMatyáš Sandorf - Nový hrabě Monte ChristoJules Verne

Za mě-je to jedna z těch nejlepších knih

29.01.2017

Staré pověsti českéStaré pověsti českéAlois Jirásek

taky souhlaím stím,že tato kniha by neměla chybět vv žádné knihovně

AlfaAlfaJasinda Wilder

Super erotický román,dokonalá odreagovačka od každodenních starostí

29.01.2017

Kde jsi, lásko?Kde jsi, lásko?Lisa Kleypas

I když tam byli místa,která jsem přeskakovala,tak se mi román líbil

Markýzův dědicMarkýzův dědicJohanna Lindsey

super čtení ,kniha mě dostala natolik,že jsem jí během dne musela přečíst

05.02.2017

Deštivý denDeštivý denJiří Kostka

Kniha mě upoutala uz od začátku,příběh je bolestný,ale velmi zajímavý...knihu budu určitě doporučovat dál

26.02.2017

Zlatovláska a jiné pohádkyZlatovláska a jiné pohádkyKarel Jaromír Erben

česká klasika nejen pro děti,vřele doporučuji

26.06.2017

Deník Bridget JonesovéDeník Bridget JonesovéHelen Fielding

Ke knize jsem se vratila po 15letech,kdyz jsem ji cetla jako 17leta,tak me bavila hodne,ale nyni s odstupem casu na me pusobi spise nudne-hlavne v prvnich dvou tretinach knihy,ale diky posledni tretine knihy,ktery byl trochu vice zazivnejsi se tato kniha dala docist

29.03.2018

Lola a kluk od vedleLola a kluk od vedleStephanie Perkins

Skvělé oddychové čtení, příběh mě pohltil hned od začátku

31.03.2018

Hvězdy nad AmsterdamemHvězdy nad AmsterdamemMartina Monošová

Knihu jsem precetla jednim dechem.je to kniha plna ruznych zvratu,ktera nakonec dopadne uplne jinak,nez se zda

23.03.2019

Včera tě budu milovatVčera tě budu milovatCristin Terrill

knihu jsem si naprosto uzila

21.04.2019

Gabrielův OčistecGabrielův OčistecSylvain Reynard

Druhy dil oproti prvnimu naprosto super,kniha predcila moje ocekvani

26.08.2019

Gabrielův RájGabrielův RájSylvain Reynard

Kniha byla naprosto úžasná, tak nějak mě natolik dostala, že mi došla slova

27.08.2019

PrincPrincSylvain Reynard

Kniha mi přišla nudná, nezajimava

28.08.2019

Kdo jsiKdo jsiMary Higgins Clark

Kniha se mi líbila moc. Od prvního momentu mě dostala a napinala,do poslední chvíle jsem netušila jak to skončí, skvělá detektivka

30.08.2019

Temná RavenTemná RavenSylvain Reynard

Kniha byla naprosto skvělá, řekla bych že i lepší než Gabrielova trilogie, obsahuje všechno -dobrodružství, touhu, naději, zklamání, očekávání a lasku

01.09.2019

Dívka, která věděla příliš mnohoDívka, která věděla příliš mnohoA. Quick (pseudonym)

Kniha me opet nadchla od sameho zacatku,byl to neocekavany skvele zamotany dej,je to detektivni roman,ktery svou zvlastni osobitosti pribehu nuti ctenare precist knihu jednim dechem

16.10.2019

Svádění a láskominkySvádění a láskominkyTara Sivec

Kniha byla velice zábavná, dlouho jsem se tak nepobavila, je to skvělá odreagovacka

24.11.2019

Eclipse Bay - LétoEclipse Bay - LétoA. Quick (pseudonym)

Z cele trilogie se mi tato kniha libila nejvic.ale jsem nazoru ,ze trilogie uplne tak nejsou nejsilnejsi strankou teto spisovatelky.

19.01.2020

V pastiV pastiLilja Sigurðardóttir

Myslim si,ze kazdy rodic se dokaze vcitit do situace matky kdy jeji dite je pouzivano jako zbran proti ni a ona je nucena delat veci,ktere by jinak nedelala.Kdyz zjisti ,ze za vsim stoji jeji ex-otec jejiho syna,tak se zachova jako lvice,ktera chrani svoje mlade....tato kniha je vzornym prikladem spatneho rozchodu,kdy se snazi ten co mu bylo ublizeno co nejvic pokorit toho co ten rozchod ,,zavinil,, a nestiti se k tomu pouzit jako zbran jejich spolecne dite

15.02.2020