pegasek pegasek komentáře u knih

Dědictví Dědictví Nicholas Shakespeare

Knihu jsem zvládla přečíst do první třetiny, bohužel mě ničím nenadchla ani neoslovila. Přišla mi dost nudna a proto jsem ji již nedokázala číst dal

07.08.2023 1 z 5

Rodičem na zkoušku / Nepolapitelný konzultant Rodičem na zkoušku / Nepolapitelný konzultant Carol Marinelli

Oba příběhy velmi pěkné.Rodicem na zkoušku mě velmi dojimalo to,že takto malé dítě přijde o své rodiče.v druhém příběhu bylo více lékařského prostředí což bylo moc fajn

04.08.2023 5 z 5

Čas lásky Čas lásky Cait London

Tahle kniha se mi velmi líbila, v budoucnu se k ní ráda vrátím

27.07.2023 5 z 5

Život a doba soudce A. K. Život a doba soudce A. K. Zdeněk Zapletal

Seriál jsem neviděla.kniha byla fajn, ale působila na mě nedokoncene

26.07.2023 3 z 5

Táta jako na zavolanou Táta jako na zavolanou Susan Meier

Taková příjemná odreagovacka na jedno odpoledne

17.07.2023 4 z 5

My tři My tři Samantha Day

Byl to krásný příběh s krásným koncem

15.07.2023 4 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Příběh byl velmi dobrý.Nejvic mě v celém příběhu štval otec,který se snažil mít Stelu pod kontrolou což se mu samozřejmě nedařilo,protože dívka dělala všechno proto aby měla svůj prostor ve kterém nefiguruje stíhací otec .Další velké selhání ze strany otce vidím v tom ututlani Stelineho znásilnění kvůli tomu co by tomu řekli lidi.to mě napadá otázka co to bylo za otce,že dovolil aby to tomu klukovi prošlo?kde je opora pro svou dceru?a to poslední co by mě zajímalo je to co si otom pomyslí ostatní.takze všechno mohlo nakonec být jinak,kdyby rodiče bránili Stelu v pravém slova smyslu a ukázali ji,že znásilnění je čin který má být potrestán.takze se nedivím,že celý příběh dopadl tak jak dopadl

14.07.2023 5 z 5

Hádej, kdo jsem Hádej, kdo jsem Suzanne Brockmann

Byl to takový smrncovni příběh :-). Kniha mě moc bavila

11.07.2023 5 z 5

Zemětřesení Zemětřesení Lynn Michaels

Celý příběh byl opravdu super.vic než love Story to byl příběh o pokusu o umělém vyvolávání zemětřesení

08.07.2023 5 z 5

Milostné dopisy Milostné dopisy Elise Title

Bohužel opravdu nuda

05.07.2023 2 z 5

Domov pro lásku Domov pro lásku Ellen James

Průměrná Harlequinka

04.07.2023 3 z 5

Se zatajeným dechem Se zatajeným dechem Diane Pershing

Já bych řekla ,ze tohle je průměrná harlequinka-neurazi ,ale ani nijak nenadchne.cteni na jeden večer.celkove řadím tento druh knih ke knihám ,které je super číst,když nehledáte nic náročného nebo řešíte nějaké životní situace při kterých hledáte odreagování a nehledáte nějakou více náročnější knihu

04.07.2023 3 z 5

Arianino kouzlo Arianino kouzlo Judy Kaye (p)

Klasická Harlequinka.cteni na jeden vecer

30.06.2023 4 z 5

Nalezený otec Nalezený otec Justine Davis

Taková oddechovka na jeden vecer

28.06.2023 4 z 5

Za zlatou mříží / Uvězněná v ráji Za zlatou mříží / Uvězněná v ráji Abby Green

Harlequinka která nezklame,pohodové čtení na jeden vecer

26.06.2023 5 z 5

Zdráhavý věštec Zdráhavý věštec Keziah Frost

Je to taková lehká, nenáročná kniha,ale zajimava

23.06.2023 4 z 5

Zavinil to sníh Zavinil to sníh Julia Hunter

Super oddechovka na jeden večer

18.06.2023 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Kimberly McCreight

Kniha byla velmi dobrá.Temer do úplného konce jsem si myslela,že vrahem bude někdo jiný.Kazdopadne mi tu chybí 1.co se stalo se synem oběti?2.jak dopadl Zach?3.jakto nakonec dopadlo s Milli? A za 4.podarilo se Lizzie zachránit její manželství?v těchto 4 věcech mi přijde kniha nedokoncena

16.06.2023 4 z 5

Zář jeho očí Zář jeho očí Terry Essig

Velmi pěkný oddechový pribeh

10.06.2023 5 z 5

Nezkrotná buřička Nezkrotná buřička Gabriele Marie Schuster

Kniha se mi moc líbila,Tato spisovatelka začíná patřit k mým oblíbeným .její knihy mají šmrnc.Nic se nenatahuje,člověk se u těchto příběhů ani chvíli nenudí

10.06.2023 5 z 5