Peetullka Peetullka komentáře u knih

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Super vtipně napsané, sice samé klišé, ale vždyť je to pohádka :-) Velmi jsem se bavila a měla jsem občas záchvaty smíchu. Škoda, za ten šíleně přeslazený konec, to prostě nedávám i když mě to překvapilo, nečekala jsem to.

05.04.2024 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Prostě klasika, vždy víte jak dopadne. Ale Cooper mi byl velmi nesympatický. Ale ostatní postavy jako June a Mason, Jack byli skvělé.

02.04.2024 3 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

No co dodat, prostě úžasná atmosféra Green Valley. Leonie i Sam jsou sympatické postavy, jako celá parta.

12.03.2024 4 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Celá série je skvělá a tento díl nezklamal. Dva skvělé večery s Hattie a Lucianem.
Závěr bych přepracovala, ale nevadí.

22.12.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Miluju Green Valley a jeho obyvatele. Jako u předešlých dílů, čte se samo a svižně. Jen mě překvapil, podle mě, uspěchaný konec.

12.11.2023 4 z 5

Princezna klamu Princezna klamu Danielle L. Jensen

Kniha mě bavila a velmi mile překvapila. Pořád se něco dělo a děj ubíhal až moc rychle. Skvělý humor.
A velmi mě mrzí, že jsem to přečetla moc rychle, tak snad se dočkáme brzy dalšího dílu.

11.11.2023 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nečekala jsem od této knihy vůbec nic. Ani jsem neměla v plánu ji číst. Dostala jsem tento titul ve formě e-knihy jako dárek.
Spousty klišé. Ale k odpolední kávě, když nechcete přemýšlet a jen vypnout , se to hodí.
Taková prostě novodobá harlekýnka.

06.11.2023 2 z 5

Kufr z nebe Kufr z nebe Lin Rina

Tohle mě nebavilo a nedočetla jsem. Kroniky prachu úžasné, tohle nuda. Ani postavy mi nebyly sympatické.

05.11.2023

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Příběh není skvělý a ani není ani špatný - průměrný, ale čtivý.
Hodná holka, která poslouchá rodiče a kluk sígr, ale je citlivý. Klasické klišé.
Hodně mi vadilo, že jsem příběh četla dvakrát, z pohledu Anna a poté Maddoxe , přeskakovala jsem odstavce, protože to bylo to samé a nešlo to jinak.
Anny otec byl asi přehnaný, taky bych se sebrala a odešla.
Celý příběh hodnotím 3 * a nevím, zda sáhnu po dalším díle.

18.05.2023 3 z 5

Temný amulet Temný amulet Bianca Iosivoni

Tak konečne víme co Shawn zač, to jsem nečekala, jako jsem nečekala ten konec.
Určite tento díl s Roxy je lepší, než první a další díl si přečtu.

14.05.2023 4 z 5

Krvavá magie Krvavá magie Bianca Iosivoni

Tato dvojice Cain a Warden mi hodně sedly. Tento díl akčnější a vůbec lepší. Uvidíme co přinese další díl, kde se vrátíme k Roxy a Shawnovi.

12.02.2023 5 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Za mě průměr. Chytání duší nebylo nijak akční, proběhlo vždy až moc jednoduše.
Celou knihu mě zajímala Shawa minulost a dost mě štve, že stále vůbec nic nevím.
Čekala jsem od těchto dvou autorek více. Doufám, že druhý díl bude lepší a že se snad něco už dovíme.

19.01.2023 3 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Průměr a až moc kýčovité až nereálné.

11.01.2023 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

(SPOILER) Spousta vtipných scén, jinak klasická romanťárna.
Sera mě už ke konci štvala a Ben byl na můj vkus moc dotěrný.
Konec moc přeslazený.

Palec nahoru za JJ s Brucem .
“Je to pašerák kalhotek…”

08.08.2022 4 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Průměrná romantická oddechovka. Ale ten konec? To mi se zablokovala čelist úžasem !
Opravdu toto jsem nečekala. A kniha najednou dostala jiný spád a celý příběh jsem viděla jinýma očima.

02.08.2022 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

(SPOILER) Hodnotím rovnou oba díly, ze začátku jsem se nemohla začíst, ale od polovinu prvního dílu až do poslední strany druhého. to šlo samo a přečteno za jednu volnou neděli.
Příjemné čtení i když Sage, která furt nemá peníze a utrácí za voloviny, tak to mě neskutečně štvalo - donáškové jídlo, letenka a nové bydlení.
Téma její minulosti s otčímem by mělo být propracovanější a to samé sezení i psycholožky.
Na pláž, na zahradu nebo jen tak prostě příjemná oddechovka.

24.07.2022 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

První polovina se hezky četla, druhá polovina byla tak moc přeslazená, že jsem přeskakovala, abych to vůbec dočetla. Ale na pláž na odpoledne to zabaví. Čtenář se nemusí soustředit co vlastně čte.

17.07.2022 3 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Příběh je velmi oddechový, žádné velké zvraty. Velmi milá, místy poněkud nudná, ale hezky se čte. Prostě průměr.

Část o babičce byla vtipnější a vůbec lepší.

14.11.2021 3 z 5

Můj (téměř) dokonalý život Můj (téměř) dokonalý život Sophie Kinsella (p)

Odpočinková kniha o tom, že všechno nemusí být tak jak si myslíme.

27.06.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Přečteno za jediný večer, nemohla jsem jít spát, dokud nebudu znát konec i když je předvídatelný.
Myslím si, že toto hovoří za vše. Blake byl sympaťák v předchozím díle a teď také i když jeho chování nebylo vždy pěkné.
Celou sérii hodnotím jako super oddechovka a to mám ráda.

19.04.2021 5 z 5