pecinka21 pecinka21 komentáře u knih

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

No popravdě nevím co na tom bylo hororového, zápletka pěkná, líbila se mi jen mi tam chybí jak to vlastně dopadlo, je to sice dokončené ale zároveň otevřené. Jinak je to čtení opravdu na chviličku tzv "hodinovka" takže si ji určitě přečtěte ta hodinka za to stojí a bát se opravdu nebudete.

03.03.2018 3 z 5

Lesk a bída Čekání Lesk a bída Čekání Zdeněk Šmíd

Další skvělá kniha plná humoru ale místy mi to přišlo trochu nudné. O takové to odpočinkové čtení s touto knihou ale nepřijdete.

18.02.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem četla jedním dechem i když k hlavní hrdince jsem cítila odpor, no spíše k jejímu stylu života, ale děj, i způsob jak je to napsané se mi moc líbil. Takže rozhodně doporučuji.

18.02.2018 5 z 5

Tři mušketýři - 2. díl Tři mušketýři - 2. díl Alexandre Dumas, st.

Kniha je méně napínavá než první díl, ale od druhé poloviny je děj napínavý.

03.02.2018

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Kniha je super, čtivá a rozhodně se začtete.

03.02.2018 4 z 5

Kniha bohužel není tak dobrá jako předchozí knihy. Mě osobně zklamala čekala jsem více, ale knihy tohoto autora mám ráda.

06.11.2017 3 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Super knížka :)

20.06.2017 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Tato kniha mě bohužel moc neoslovila, byla to taková jednohubka kterou člověk slupne a neví jestli mu chutnala a musí nad tou chutí přemýšlet. lustrace jsou dokonalé a perfektně vystihují postavy.

27.04.2017 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Začátek velká nuda, trvalo mi se do knihy začíst a nakonec mě nepřekvapila ani po polovině v což jsem marně doufala, takže za mě velké zklamání.

11.03.2017 3 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Kniha mě velmi překvapila svým dějem i postavami, všem mohu jen doporučit.

11.03.2017 5 z 5

Králova řeč Králova řeč Peter Conradi

Knihu jsem četla až po té co jsem viděla film a musím boužel uznat, že tentokrát mě oslovil více film než kniha.

18.12.2016 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Klasika, kterou si mohu odškrtnout, že mám přečteno. Nadšená jsem z knihy ale rozhodně nebyla.

10.11.2016 3 z 5

Čekala jsem, že se stane něco závratného něco co by knihu aspoň trochu zpestřilo ale bohužel celé je to nezáživné.

01.11.2016 2 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pro mě velké zklamání, čekala jsem, že mě kniha osloví alespoň na konci ale ani to se nestalo. Pro mě absolutně nezáživná kniha o ničem.

01.11.2016 1 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Tak z typu těchto knih už jsem vyrostla, zaujal mě název i obálka ale tím to skončilo. Je to prostě ta slaďoučká naivní literatura pro náctileté.

25.09.2016 2 z 5

Potlach aneb Čaj s příchutí jehličí a rumu Potlach aneb Čaj s příchutí jehličí a rumu Jan Vyčítal

S prvním dílem porovnat nemohu, ten jsem nečetla. Kniha mě moc nebavila je v ní celkem dost trampského slangu a hlavně už je zastaralá alespoň pro mě. Úplně ji ale křivdit nebudu asi 3 povídky se mi líbily a ilustrace byly též pěkné.

05.09.2016 2 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Kniha čtivá, zajímavá, ale rozhodně to není nic hororového.

01.09.2016 3 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Tak po dlouhé době kniha, ze které jsem nadšená. Kniha je čtivá, má originální nápad, je napínavá, není skoro nic co by se dalo vytknout, po dlouhé době super kniha. Určitě doporučuji.

08.08.2016 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Druhý díl mě neohromil, nevím snad je to úděl prostředních dílů, ale nic mě v tomto pokračování nepřekvapilo a nic moc zajímavého se tam nedělo. Poslední díl ale rozhodně číst budu, přeci jen chci vědět jak to dopadne.

06.07.2016 3 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Velmi dobrý námět a dokonce i pěkně podaný, ale přeci jenom tomu chyběl větší šmrnc a více tajemna. Na mě moc romantiky jinak pěkná kniha.

01.07.2016 4 z 5