pecinka21 pecinka21 komentáře u knih

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Mile překvapila četla se dobře děj dával smysl dobré drama

07.03.2019 5 z 5

Tak jsem se chtěla obohatit klasikou ale Poe tedy za mě ne kniha mě neoslovila a ani jsem povídky nepochopila jediný účel povídek vidím v tom znechutit čtenáře no ale aby se neřeklo nejlepší byla Jáma a kyvadlo

07.03.2019 1 z 5

Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychle Ona, oni a já aneb Vychovatelem snadno a rychle Miroslav Macek

Tak toto ne, vážně jsem se měla smát? Dalo mi velkou práci se jí prokousat ke konci a na hlavního hrdinu jsem byla alergická.

26.11.2018 1 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Je to rychlovka ale stojí za to přečíst je to kniha na pohodu

17.11.2018 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Mě se nelíbila začetla jsem se až někde v půlce knihy a ani potom to nebylo ono na toto téma jsem četla lepší knihu

17.11.2018 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Hůře jsem se začetla ale druhá polovina knihy už byla lepší a konec mě překvapil a takové knihy mám zase ráda, příjemné čtení.

29.10.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Moc pěkně napsané, čtivé, kniha člověka úplně pohltí opravdu doporučuji přečíst

28.09.2018 5 z 5

Zač je života loket Zač je života loket Marcela Mlynářová

Nuda nuda šeď šeď přišlo mi to jak slohovka na téma vlastní život a to by podle mě sesmolil skoro každý.

28.09.2018 1 z 5

Doktore, teď to chce klid! Doktore, teď to chce klid! Patrick Taylor

Klasická pohodovka s trochou anglického humoru. Na léto super oddychovka.

12.08.2018 4 z 5

Země věčného léta Země věčného léta Lee Carroll

Nuda, nuda. Těšila jsem se, až si to budu moci přečíst a nakonec jsem se místo toho těšila na to, ať už to proboha dočtu. Veliké zklamání.

12.08.2018 2 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Tak tato kniha mě mile překvapila, byla čtivá a příběh se mi moc líbil, po delší době super kniha co mohu jen doporučit.

12.08.2018 5 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

No tak to jsem si dala, takto nudnou knihu jsem dlouho nečetla. Kniha o ničem.

07.06.2018 1 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Sice jsem nečetla předchozí díly, ale tento mě neoslovil, kniha se mi líbila když byla akce ( vražda, zatčení, odhalení), ale jinak mě příběhy postav nezaujaly a přišlo mi to nudné jak příběhy postav z jednoho městečka.

13.05.2018 3 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Tak nějak nevím co si o této knize mám myslet , asi nevím co tím chtěl "básník" říci. Nelíbilo se mi že hrdinka tam svému synovi říká "dítě" je to tak neosobní nerodinné, jako by brala vše jako povinnost a ne jako radost. Ilustrace jsou ale pěkné doplňují příběh.

13.05.2018 3 z 5

Poprask na laguně Poprask na laguně Carlo Goldoni

Dějově dobré, ale těch jmen, to aby se v tom nevím kdo vyznal, vždy si je motám, ale jo zápletka povedená. Kniha se až na zmatek ve jménech četla dobře.

11.04.2018 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Výborná kniha, sice prvních 50 stran mě nebavilo a říkala jsem si, jestli bude lepší než 1. díl, ale poté se to rozjelo a hltala jsem knihu až do konce. Těším se na 3 díl rozhodně si přečtu!

11.04.2018 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Tak jsem velmi překvapena z děje, byl zajímavý a překvapil. Kniha úplně nebyla můj šálek kávy a malinko mi vadil deníkový styl písma v knize, ale celkově dobré čtení.

11.04.2018 3 z 5

Nápad pěkný, ani mi nevadila divadelní hra, ale je tam na mě moc prožitý čtvrtý díl, prostě se tam děj 4 dílu moc opakuje a to mi trochu vadilo jinak čtivé a pro fandy Pottera nesmí chybět v přečteno

15.03.2018 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Velmi pěkné, knihu jsem četla na doporučení a dostala jsem se na ni až teď a je fakt dobře promyšlená, bavila mě od začátku do konce. Jen proboha proč to nemohlo zůstat u jedné knihy, no nic další rozhodně přečtu a těším se na ni...

15.03.2018 5 z 5

Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili Zdeněk Šmíd

Pokud chcete cestopis u kterého se budete válet smíchy a zároveň se dozvíte spoustu věcí o Mexiku a Guatemale, tak je to pro vás ta pravá kniha. Šmíd má podle mě ty nej nej cestopisy. ROZHODNĚ DOPORUČUJI.

03.03.2018 5 z 5