pavpaz

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

Za dva dny přečteno, kniha se krásně četla, velmi poutavý příběh.

Hadrový panákHadrový panákD. Cole

Musím se přiznat,že pro mě to zas takový trhák nebyl. Zbytečně zdlouhavé, často přeskakoval , chvílemi sem se nechytala o kom to píše. Ke konci bylo celkem jasné,kdo v tom má prsty....

08.09.2018

Žena v okněŽena v okněA. Finn (pseudonym)

No, přiznám se, že začátek mě moc nebavil, tak prvních 100 stránek, moc jsem to nechápala a knihu jsem odložila. Ale nakonec jsem ji dala ještě šanci a dobře sem udělala. Děj se začal zajímavě rozvíjet.

29.12.2018

Dívka ve vlakuDívka ve vlakuP. Hawkins

Ze začátku mě moc nebavila, ale až se něco stalo, tak už se nedala odložit. Líbilo se mi prolínání mezi hrdinkami knihy, jak to vidí ony.

OsmOsmR. Třeštíková

Knihu sem přečetla sice za tři dny, ale nijak zvlášť mě nenadchla. Spíš sem chtěla být už na konci. Neustálé přeskakování, nedokončené myšlenky, které se dokončí až o pár kapitol dál a otevřený konec, co tím chce autorka říct?

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Tuto knihu jsem doslova přečetla jedním dechem. Skvěle napsáno.

07.02.2018

V pasti lžíV pasti lžíB. Paris

Opět skvěle napsaná kniha! Nemohla sem přestat číst. Trochu sem od začátku věděla, kdo v tom má prsty, ale závěr mě překvapil. To jsem nečekala. Těším se na další dílo od této skvělé autorky.

Soukromá potěšeníSoukromá potěšeníB. Small

Zajímavý příběh, ale četla jsem lepší knihy od této autorky, která mě baví. Vadila mi ta nereálnost.

24.09.2018

Sestra bouřeSestra bouřeL. Riley

Opět nádherně napsaný příběh, snad budou další stejně čtivé.

Čas odejítČas odejítJ. Picoult

Velice poutavě napsané, nečekaný závěr. Za mě skvělé čtení. Byla to má první od této autorky a určitě ne poslední.

Otrokyně láskyOtrokyně láskyB. Small

Moc pěkné čtení pro podzimní večery. Jen mi tam trochu chybí u závěru, co se stalo se sestrou hrdinky.

08.11.2018

Vejce a jáVejce a jáB. MacDonald

Knížku jsem nedočetla, není to můj šálek kávy....

ZmizeláZmizeláG. Flynn

Velmi zajímavý příběh. Trochu mi někde vadily ty dlouhé monology, myšlenky, ale přesto, když jsem začala číst, nemohla sem se odtrhnout, chtěla sem už konečně vědět, ja to skončí. Takový konec sem sice nečekala, ale proč ne.

Sedm sesterSedm sesterL. Riley

Nádherný příběh, moc hezky se četl. Jen jsem si říkala, že celou dobu se příběh pomalu rozmotával a u konce to bylo takové rychle shrnuté, některé části příběhu. Už mám nachystaný druhý díl ke čtení.