pavpaz pavpaz komentáře u knih

Trošku jsem se ztrácela v tom, kolik mu bylo let, v momentě,kdy něco popisoval, přeskakoval často. Přesto mě kniha pohltila a moc mě mrzí, jak to vlastně cele dopadlo, tak krátce po dopsání knihy. Tak se snažil.

18.02.2024 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Taková pěkná romantická kniha, hezky se čte, dozvěděla sem se něco o Japonsku, to mě bavilo. Děj se dá očekávat.

10.09.2023 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Zatím nejslabší kousek od autorky, první polovina nebyla zdaleka tak čtivá, jako ta druhá část, ta už se mi četla zase rychle.

02.07.2023 5 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Pěkně se četla.

13.06.2023 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Zajímavý příběh první dámy, na mě zbytečně zdlouhavý. Některé pasáže mě bavily, zajímaly a ty se četly hezky. Jiné zase méně.

17.05.2023 4 z 5

Za každou lží Za každou lží Christina McDonald

Velmi čtivé a napínavé. Určitě si přečtu další knihy od autorky.

14.02.2023 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Opět přečteno jedním dechem. Chvílemi sem si říkala, že to nemuseli oba tak natahovat. Chtěla sem, aby to skončilo jinak, no nestalo se.

24.01.2023 5 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

Opět skvělé čtení, trochu mi nesedla část s Nualou, ale jde o můj problém, nemám ráda toto,, období'' . Otevřený konec mě překvapil, chci číst dál. Takže musím počkat na ten poslední díl.

20.01.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Poutavý příběh, určitě si přečtu pokračování...

02.10.2022 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Velmi napínavé, čtivé. Je pravda, že některé věci mi došly dřív jak Grace, ale i tak to bylo dobře napsané. Za mě povedená kniha.

16.08.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Opět skvělé, napínavé a úplně jiný konec, než sem čekala.

08.07.2022 5 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Knížka se mi opět moc hezky četla, ale přesto to nemuselo být tak zdlouhavé, než se došlo k rozuzlení.

11.06.2022 5 z 5

Vůně anděla - Moje cesta na věčnost a zpět Vůně anděla - Moje cesta na věčnost a zpět Martha Brookhart Halda

Knihu jsem tak nějak přečetla, ale čekala jsem více vyprávění o prožitku blízké smrti.

01.05.2022 2 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Je to zajímavý příběh, jen se mi trochu nelíbil, jak byl napsán konec. Tak nějak rychle a stručně.

02.03.2022 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásný příběh, dojemný... Trochu mi trvalo než sem se dostala do konce, ale teď bych tam i nějaký rok přidala, abych mohla číst dál.

09.10.2021 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Krásný příběh, opět. Jen to bylo zbytečně zdlouhavé a ke konci zase nějak moc rychlé.

08.07.2021 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Velmi zajímavé čtení, chvílemi děsivé. Byla sem velmi zvědavá, jak vše skončí.

15.02.2021 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Ale tak jo, hezký romantický příběh, občas teda přeslazený, ale na zimní dlouhý večery, proč ne.

16.12.2020 4 z 5

Příběhy opředený život A. J. Fikryho Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevin

Takova oddychovka na zimní večery.

18.10.2020 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Opět velmi čtivě napsáno, takový závěr jsem nečekala.

31.05.2020 5 z 5