Pavlinek Pavlinek komentáře u knih

Tajný deník Adriana Molea Tajný deník Adriana Molea Sue Townsend

Četla jsem to na střední škole a Adrian mě fakt bavil. Skvělý sarkastický humor!

Hořké zrání Adriana Molea Hořké zrání Adriana Molea Sue Townsend

Čertík Fidibus Čertík Fidibus Günter Spang

Kniha mého dětství která mě doslova fascinovala. Ještě jsem neuměla číst a už jsem v ní musela neustále listovat.. Je to milý příběh a myslím že mě naučil dělat si obrázek o ostatních sama. Dnes mám Fidubuse, Jonatána a Ábela vytetované :)

18.07.2020 5 z 5

Ho’oponopono - Havajský rituál odpuštění Ho’oponopono - Havajský rituál odpuštění Ulrich Emil Dupreé

Jak ulehčit naší duši aby tolik nebolela :)

Na cestě do sousední dimenze Na cestě do sousední dimenze Clemens Kuby

Úžasný příběh!

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Pozitivně laděná kniha. Pro těžké životní období výborné čtení.

Aura Bumerangu Aura Bumerangu Barbara K. Goldsmith

Tato kniha se mi dostala do rukou ve správnou chvíli a jsem za to ráda!

18.07.2020 5 z 5

Proč (a jak) psychosomatika funguje? Proč (a jak) psychosomatika funguje? Jarmila Klímová

Četla jsem to když jsem ležela v nemocnici a určitě tam pár pár dobrých myšlenek je a jde cítit, že to psaly spisovatelky s dobrým srdcem a touhou nám otevřít oči :)
Všechno souvisí se vším..

18.07.2020 3 z 5

Nejsem zrovna moc románový čtenář, ale po dlouhé době jsem se u čtení fakt pobavila, tento druh humoru asi není pro každého, ale mě rozhodně sednul :)

Hvězdy a duše Hvězdy a duše Marie Plochová Hlávková

Jsou zde uvedeny příklady jak nám hvězdy zasahují do života a jak se s tím dá pracovat díky psychoterapii. Při čtení jsem se musela i já ponořit do svého dětství a viděla jsem jak moc vše souvisí také s mým horoskopem. Zajímavé..

Co o nás prozrazují zuby Co o nás prozrazují zuby Michèle Caffin

na mě moc málo informací k tomuto tématu..

29.06.2020 2 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Výborná kniha, která mě naplnila dobrem :)

30.01.2018 5 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Skvělé! Dala bych to jako povinnou četbu!

30.01.2018 5 z 5

Dobrá inspirace, vyhodila jsme miliony kravin :-D

30.01.2018 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když jsem to četla, připadala jsem si jako když mi bylo 13 a četla jsem klížky od Lenky Lanczové.. :D Je to stejně chytlavé..

14.02.2015

Zvláštní problém Františka S. Zvláštní problém Františka S. Petr Šabach