Pavlína2019

Není cesty zpětNení cesty zpětTim Weaver

Jedním slovem - geniální!! Nechápu, jak lze tohle vymyslet, natož napsat! Ano, hodně jmen a složité, ale super logicky popsané, vše jasně vyplývá. Perfektní zápletka, komplikovaný děj, napětí jak hrom, krásně citlivě napsané. Klobouk dolů. Moje druhá kniha a opět pecka. Všichni si ji přečtěte.

Její konecJejí konecShari Lapena

Mě se kniha moc líbila, zápletka taky, velice dobře a lehce se četla. Přečteno za jeden den. Určitě doporučuji!

Údolí mrtvýchÚdolí mrtvýchTim Weaver

Skvělé! Super, paráda. Úplně náhodou jsem objevila nového autora. Seženu si určitě všechny knihy. Tato se mi ohromně líbila. Výborná zápletka. Děj plyne jako voda, nedá se přestat číst, pěkně napsáno. Rozhodně doporučuji!

Přízraky domu CarrowůPřízraky domu CarrowůDarcy Coates

No fuj, tohle bych nechtěla zažít! Duchařské knihy čtu pouze od této autorky, která píše skvěle! Děj rychle plyne, kniha se čte sama. Všem doporučuji!

09. listopadu

Nejsem mrtváNejsem mrtváA. Frasier (pseudonym)

Kniha je výborná, napínavá, moc se mi líbila. Velmi dobře se četla, má krátké kapitoly. Doporučuji!!

07.03.2020

ZmizeníZmizeníCharlotte Link

Ach, taková smutná kniha. Kate je mi v jejím osamění líto, škoda, že se to na konci knihy nestihlo zlepšit. Jakož je mi velmi líto i mnoha dalších postav. Kniha se mi, jako všechny od této autorky, velmi líbila! Nedalo se přestat číst. Napětí, zajímavost, příjemný rychlý děj. Mám v knihách ráda vhledy do minulosti a jako i zde - popis děje z pohledu pachatele. Rozhodně si knihu přečtěte. A já se těším na další...

15.11.2020

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Opravdu perfektní, jenže jako všechny jejich knihy. Jsou zkrátka borci. Napsat výbornou knihu, nezamotat se, držet maximální napětí! Bezvadně propracované, zkombinované, v daném směru značně odporně popisné, fuj. Katastrofa představit si určité věci, ale - přečtěte si knihu sami, nebudete se moci odtrhnout... Těším se na další s těmito oblíbenými hrdiny...

17.12.2020

Nikdo není domaNikdo není domaTim Weaver

Můj oblíbený autor, nechápu, jak lze něco takového vymyslet a zkombinovat! Kniha se mi moc líbila. V půlce mě napadlo, že by mohla být kratší. Ale asi ne. Děj je komplikovaný, provázaný a velice napínavý. Takže je potřeba na vše prostor. Všem doporučuji. Autor píše napínavě, velmi lidsky, procítěně, chvílemi dojemně. A hlavně výborné zápletky a děj...

Už teď jsi mrtváUž teď jsi mrtváSharon J. Bolton

Mě se kniha opět líbila. Velmi dobře se četla. Krátké kapitoly. Zajímavá. Určitě doporučuji! Vždy obdivuji autory, že jsou schopni vymyslet nové napínavé zápletky /pokud rádi příliš kritizujete - napište něco sami ???? / Já rozhodně doporučuji přečíst a těším se na další!

11.01.2020

NůžNůžJo Nesbø

Souhlasím - opět skvělé! Nelze se odtrhnout, do konce nevíte, kdo je vrah, Harry to má znovu hrozně těžké, až moc... Rozhodně doporučuji, jako vlastně všechny díly série...

18.02.2020

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

Jako všechny ostatní knihy od této autorky - výborné!! Doporučuji!

14.06.2020

Byla to tichá dívkaByla to tichá dívkaMichele Campbell

Perfektní čtení!!! Velice dobře napsané, děj utíká velmi rychle - klidně bych četla dál... Do posledních stránek nevíte co a jak. Skutečně napínavé zajímavé téma. Rozhodně doporučuji!!

05.09.2020

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

No - takže super. Kniha se mi četla lehce, má spád, časově se krásně prolíná, to mám ráda, trvala mi ani ne dva dny. Říkala jsem si, že mě baví, je zajímavá - napínavá. Ale teď na konci bych řekla, že nejen to! Je to skvělé čtení, parádní závěr i celý děj. Fakt šikovný autor. Rozhodně všem doporučuji!!

ZávějeZávějeTess Gerritsen

Perfektní! Hrozně moc se mi kniha líbila. Vřele doporučuji! Je napínavá, je zde i lékařské téma. Líbí se mi prolnutí Maury a Jane s tématem sekty. Do toho zoufalství v hromadách sněhu. Velice dobrý příběh napsaný tak, že se čte sám. Navíc rozuzlení trochu jiné, než byste čekali. Fakt super!

09.07.2020

Pohřbený životPohřbený životAllen Eskens

Krásná kniha! Velmi napínavá, zajímavá, dojímavě popsané osudy hrdinů, které si člověk oblíbí. Přečetla jsem ji za dva dny, čte se sama, autor má příjemný styl. Líbí se mi i rozměr knihy a velikost písma. Všem doporučuji!!!

10.08.2020

Sklenice srdíčekSklenice srdíčekJennifer Hillier

Od knihy se mi nechtělo odejít. Do konce jsem netušila vraha. Velice dobře se četla, je napínavá, moderní, skvěle akčně i psychologicky psaná. Nutila mě uvažovat. Rozhodně doporučuji.

16.09.2020

Žena, která věděla příliš mnohoŽena, která věděla příliš mnohoMichele Campbell

Tuto autorku mám velmi ráda, četla jsem prozatím vše a ani tato kniha mě nezklamala. Přečetla jsem ji za dva dny, nedalo se přestat. Čte se sama, děj krásně plyne, člověka zajímá každá věta. Je velmi zajímavá, napínavá - prostě se mi líbila a všem ji doporučuji! Také formát knihy a gramáž listů jsou moc příjemné.

08.11.2020

Mlýny osuduMlýny osuduJohan Theorin

Čteno podruhé po šesti letech. A opět jsem nadšená, autora i jeho všechny knihy miluji. Vše o čem píše krásně vylíčí, barvitě, věrohodně a zajímavě. Děj příjemně plyne, nechce se přestat číst... Příjemné jsou krátké kapitoly psané z pohledu různých hrdinů a pohledů do minulosti. Zároveň i poučný vhled zde do období Sovětského svazu, Stalina a odehraných hrůz. Vřele doporučuji.

Ztracené střípkyZtracené střípkyTim Weaver

Pecka, paráda!!! Tento autor je výjimečný! Knihu jsem přečetla za den a půl, je šíleně napínavá, zajímavá, prostě světová. Těším se na další díl! A všem doporučuji!

Žena mého životaŽena mého životaTim Weaver

Hodnocení píšu ihned po přečtení knihy - a tentokrát jsem plná dojetí a obdivu. Kniha je napsaná opět bezvadně, lehce přečtená za dva dny, neskutečně napínavá, ale i dojemná. Již dříve jsem psala v komentáři, jak krásně a citlivě se dovede autor vyjadřovat. Čtu thrillery a drsné knihy, ale tohle je něco. Autor je fakt machr. Má poslední čtená kniha této série, bohužel na přeskáčku. Těším se na nějaký další díl. Prostě pecka!!

Najdi jiNajdi jiLisa Gardner

Perfektní! Mě se kniha četla parádně! Je neuvěřitelně napínavá, má spád, čte se sama, čtení se nedá přerušit. Právě ty odskoky do minulosti jsou ohromně zajímavé. Mě sedla a velice se mi líbila. Doporučuji!

16.05.2020

Ztichlý důmZtichlý důmJenny Blackhurst

Naprostá bomba. Perfektně napsané. Extrémně napínavé. Přečetla jsem ji za jeden den, nedalo se přestat. Výborné vykreslení postav, situací, příběhu. Ohromně zajímavý děj. Závěr perfektně vypracovaný. Rozhodně doporučuji!!!

13.10.2020

Záhrada kostíZáhrada kostíTess Gerritsen

Nemohla jsem se odtrhnout! Krásná kniha. Výborně vylíčené postavy. Dojímá mě, nenacházím slov. Když vzpomenu na popisy tehdejšího léčení, mrazí mě ještě nyní. Ale byly velmi zajímavé. Ačkoli nikdy nečtu zamilované romány, tato linka zde byla nutná, krásná a v žádném případě přehnaná. Miluji ve čtení návraty do minulosti. Zde jsou bravurně vsunuty do současnosti. A úžasně propracované! Mám velice ráda tuto paní autorku. A tato kniha se mi zapíše do hlavy. Škoda, že už skončila. DOPORUČUJI! Ačkoli chápu, že každý má jiný vkus - ale proboha - DominaCZ - četla jste stejnou knihu??!!?

06.11.2020

Andělé smrtiAndělé smrtiPatricia Gibney

Dlouho jsem na knihu čekala. A moc se mi líbila! Mám připravený další díl, těším se. Cítila jsem s autorkou, promítá se zde i její smutek. Děj je napínavý. Super krátké kapitoly. Vše rychle odsýpá. Nedá se přestat číst. Příběh jde do minulosti, což mám velmi ráda. Doporučuji!!

23.12.2020

V moci zlaV moci zlaLinda Castillo

Všechny knihy od této schopné autorky přečteny, i tato, škoda. Velmi mě bavila. Všem doporučuji, nedá se přestat číst. Je napínavá, zajímavá. Ke konci graduje tak, že ani nedutáte a čtěte...

ChůvaChůvaGilly Macmillan

Paráda, super! Nedalo se přestat číst. Děj rychle a napínavě plyne. Mám moc ráda příběhy protkané s minulostí. Všem rozhodně doporučuji!

Bílé kostiBílé kostiGraham Masterton

Pecka! Výborná kniha, čte se sama, nedá se přestat! Pan spisovatel je výborný autor. Samozřejmě ale i velice drsné čtení. Padla jsem na ni náhodou a vida, mám dalšího oblíbeného autora. Doporučuji!!

Mrtvé vzpomínkyMrtvé vzpomínkyAngela Marsons

Opět další výborná kniha. Těším se na další díl!

Rozbití anděléRozbití anděléGraham Masterton

Opět perfektní, napínavé, výborná zápletka. Moc se mi kniha líbila, doporučuji!

Muž bez minulostiMuž bez minulostiTim Weaver

Kruci, tak hrozně jsem byla napnutá, jak to vlastně bylo!! Tohoto autora mám velice ráda, píše velmi svižně, nápaditě a poutavě. Těším se na další knihu, všem doporučuji!