Pavčule Pavčule komentáře u knih

Devět křížů Devět křížů Roman Kulich

Šlo to , hvězdička navíc za ten konec .

16.04.2024 3 z 5

Osamělá noc Osamělá noc Charlotte Link

Charlotte Link(ová ) prostě umí .

10.04.2024 5 z 5

Duch Vánoc Duch Vánoc Debbie Macomber

Čteno na jaře , takže asi i to bude mít vliv na hodnocení . Docela příjemná jednohubka .

02.04.2024 3 z 5

V první linii: Armádní generál Petr Pavel V první linii: Armádní generál Petr Pavel Vladimír Mertlík

Sama jsem dcera bývalého vojáka z povolání , takže určité chování a myšlenky chápu a vidím v nich i svého otce . Kniha spíše pro ty , kdo znají "army život " ,ale i pro ty, kteří se o měm chtějí něco dozvědět .

31.03.2024 5 z 5

Kult Kult Camilla Läckberg

Moje první setkání a úžasné , rozhodně si opatřím i Iluzi .

22.03.2024 5 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Některé povídky se mi líbily více a jiné méně, ale to je normální, protože každý máme jiný vkus. U těch , které se mi líbily bych brala , aby pokračovaly . Prakticky u všech je konec otevřený , což je někdy fajn kvůli fantazii , ale tady mi otevřené konce prostě nějak nesedly .

10.03.2024 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Už jméno knihy říká o čem bude . Nic nového a všechno dohromady . Průměr .

28.02.2024 3 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Přečteno za dva dny a jako wow . Za život jsem toho přečetla hodně a tohle ve mě už zůstane . Od prvních stránek jsem si představovala film Vesnice od Shyamalana . Naprostá bomba !

21.02.2024 5 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

King je stále ve stejné formě a to je sakra dobře . Hlavní hvězda příběhu pro mě bezpochyby Radar - držíte jí palce , obdivujete jí za statečnost a věrnost . Po celou dobu jsem měla chuť se s ní pomazlit a i kvůli ní mě hnala touha knížku dočíst co nejrychleji - abych zjistila , jak to s ní dopadne .

20.02.2024 5 z 5

Vodník Vodník Tereza Bartošová

Moje první setkání s autorkou a musím říct, že rozhodně ne poslední . Po našich detektivkách skoro vůbec nesahám a tento příběh mě vtáhnul do děje . Velmi sympatická dvojice policistů , atmosféra . Snad jen konec by mohl být trochu jiný , ale někdy to není na škodu .

19.02.2024 5 z 5

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Moc zajímavý příběh , oceňuji , že knížka jde vlastně až do dnešních dnů a nekončí rokem 1945 . Zajímavě se zde prolínají i dnešní sociální sítě . Ráda jsem také za obrazovou přílohu její rodiny - s fotkami je vždy příběh osobnější .

06.02.2024 5 z 5

Za olivovým hájem Za olivovým hájem Kate Hewitt

Zajímavý román . Jen mě jako fanouška druhé světové války trochu zklamalo , že byla upozaděna a taky mi moc nesedl konec v Anglii po válce , který mi přišel hodně přitažený za vlasy . Ale příběh pro ženy si to zřejmě vyžaduje .

30.01.2024 3 z 5

Dítě války Dítě války Renita D´Silva

Velmi zajímavý a originální příběh . Je těžké vymyslet na téma " život za války " něco nového , ale tady se to povedlo . Příběh ve vás zůstane a rozhodně doporučuji .

22.01.2024 5 z 5

Úřednice z vigvamu Úřednice z vigvamu Barbora Walterová Benešová

Oddechovka ze života , zasmějete se a často v popisovaných situacích najdete sami sebe .

16.01.2024 5 z 5

Dvě klikaté cesty Dvě klikaté cesty Tom Franklin

Dělalo mi docela problém se začíst , ale pak se to rozběhlo . Zajímavý příběh na rasové téma s nádechem detektivky .

16.01.2024 3 z 5

Úsvit Úsvit Jiří W. Procházka

Film jsem neviděla, pouze ukázku. Přiznám se,že knížka mě moc nenadchla a nudila jsem se. Něco tomu chybělo.

30.12.2023 2 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Pro mě neznámý příběh komunismu v Rumunsku . Místy mi doslova běhal mráz po zádech a to hlavně při výsleších , kterým se musely podrobit i děti . Děsivé .

09.11.2023 5 z 5

Další, prosím Další, prosím Max Skittle

Příjemná a často i zábavná knížka . Přečtením rozhodně neuděláte chybu .

07.11.2023 5 z 5

Řezník a střízlík Řezník a střízlík Alaina Urquhart

Přiznám se,že mě nízké hodnocení ostatních zaskočilo . Nebuďte tak přísní, sami byste určitě takový příběh nedokázali napsat :) . Za mě tedy top - čtivé , napínavé a s atmosférou a vypadá to, že bude pokračování, které si určitě nenechám ujít .

01.11.2023 5 z 5

Chlapec z Buchenwaldu Chlapec z Buchenwaldu Susan Elizabeth McClelland

Napsáno trochu jinak než je u takových knih zvykem . Možná proto , že autor píše o době , kdy byl dítě , takže zase něco trochu jiného . Zajímavý životní příběh .

26.10.2023 5 z 5