Pauline89 Pauline89 komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Moc se mi líbil nápad napsat jeden příběh z pohledu dvou hlavních hrdinů. Hartl píše jako vždy o běžných situacích, štěstí, komplikacích, smutku, nevěrách....prostě o denním životě obyčejného člověka, a to se mi líbí.

28.01.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha mě moc nezaujala, chyběl jí zajímavý děj. Dočíst ji do konce byl pro mě celkem porod. Vím, že se k ní již víckrát nevrátím. Se Sedmilhářkami se vůbec nedá porovnat.

28.01.2018 3 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Kniha byla úžasná, Jednou jsem po ní sáhla v knihovně a zase ji vrátila. Taková chyba! Ještě,že zde existují recenze :) Je to strhující děj,který vám nedá spát. Líbí se mi pasáže oběti, když si píše deník. Já osobně jsem až skoro do konce knihy netušila, kdo je vrahem. Druhou polovinu příběhu jsem četla celý den a jen si odskakovala pro jídlo,čaj atd., však víte. Nešlo zaklapnout stránky k sobě a jít spát,musela jsem vědět, jak to dopadne. Jen jako profesionální zdravotník jsem měla *tik v oku* z popisu výplachu žaludku a intubace nosem. Byla to naprostá hloupost,ale vysvětlovat to nebudu, protože to sem nepatří, autor by si ale měl zjistit, jak to vlastně má být,trochu se do toho zamotal a vyšla z toho kravina. Jinak nemohu dát jinak než 5*.

28.01.2018 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Knihu jsem tahala všude s sebou,abych ji mohla číst, to je dobré znamení. Je vynikající, místy trochu zvrácená. Autor vsadil na jistého koně - takřka každého člověka nějakým způsobem zajímá téma smrti, lidské anatomie, vraždy. Mohu jen pochválit styl psaní, krátké kapitoly, dialogy stylem odrážek.

02.09.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout, určitě se k ní ještě vrátím, bavila mě. Chválím krátké kapitoly, propracovaný příběh, styl psaní a osobitost postav.

27.07.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Po nadšení ze Sedmilhářek jsem se vrhla na tuto knihu. Přečetla jsem ji sice za 3 dny,ale bylo to nezáživné, jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila. Žádný velký příběh v ní nenajdete, táhne se, třetina knihy je takřka o ničem.

27.07.2017 2 z 5