Julia_pt Julia_pt komentáře u knih

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Opět se klaním! Colleen Hoover je sázka na jistotu.

31.12.2022 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Naprosto skvělá jízda. Knížka mě pustila spát až po půlnoci a musím říct, že ke konci knihy jsem z toho byla už taky pěkně citově na hraně. Doufám, že brzo od autorky přeloží více knih, abych mohla hltat další stránky! Za tuto knihu budu rozhodně skandovat: TIJAN, TIJAN, TIJAN!

02.09.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Dechberoucí jako vždycky. Od této autorky nemůžeme čekat snad nic jiného. Vřele doporučuji!

20.12.2018 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Jedna kniha z povinné četby, která svým rychlým spádem zaujmula. Chytrý spisovatel, chytré čtení.

07.07.2018 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Opět brilántně napsaná kniha, ale podle mě od této autorky nemůžeme čekat ani nic jiného.

21.01.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Samozřejmě to opět končí tak, že potřebuju další díl!

06.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Royalové mě zničili na posledních dvou stránkách!

05.08.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

V některých chvílích jsem nevěděla, jestli se mám nad knihou rozplývat štěstím nebo plakat zoufalstvím. Byly to samé hořkosladké pocity, ale nakonec jsem opravdu ráda, že jsem předevčírem na knihu narazila a hned si ji šla půjčit do knihovny. To krátké utrpení s Milesem stálo za to!!

Doporučuji! (silnějším povahám)

03.07.2017 5 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Obdivuhodně napsané!

12.06.2017 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Ze začátku jsem se do toho musela nutit, protože mě to ze začátku moc nezaujalo a taky protože je to pro mě povinná četba, ale pak jsem se do toho dostala a bylo to lepší. Moc pekně napsané! Čtivé a vtipné!

18.05.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Při čtení této knížky si člověk uvědomí, za co stojí bojovat. A teď už jen nepolevit a držet se i těch maličkostí. Jsem ráda, že tahle kniha spatřila světlo světa. Není nic jiného, co by se na to dalo říct. Určitě doporučuji :)

27.12.2016 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Trochu zdlouhavé, ale jinak nemám, co dodat.

07.07.2016 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Asi jsem se na to těšila až moc. Očekávala jsem víc. Neodehrálo se tam nic moc strhujícího. Škoda.

29.06.2016 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Nechtělo se mi to číst, ale dala jsem jí šanci. Pravda je, že jsem tam taky viděla náznaky jiných knih, ale jak se to začínalo rozjíždět, potřebovala jsem vědět, jak to dopadne.
SPOILER: na konci šli věci tak do kopru, že jsem to ani nestíhala počítat.
Ráda bych si přečetla pokračování, protože bez toho jsem to vůbec nemusela číst :)

08.06.2016 3 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Knížka není špatná, zachránila mě před nudou.
Blaire je nevinná tím správným způsobem, ze správných důvodů, ačkoliv smutných. To byla docela úleva. Už podle toho bylo poznat, že se to dá číst. Blaire není postava, co by vám šla proti srsti, i když si myslím, že na konci to mohla Roshovi odpustit. Hodně jsem se bála, jak do všeho zapadala Roshova mladší sestra Nan! Představovala jsem si ty nejhorší scénáře a proto mi koncová zápletka nepřišla tak hrozná, takže jsem očekávala jiný konec. Ale jinak mě překvapila. Samozřejmě si přečtu pokračování. :)

03.05.2016 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Pohodová knížka! Nevím, co k tomu dodat. Když si chcete odlehčit den, tak tohle je kniha, která mi s tím pomohla

01.05.2016 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Bože, nádherná knížka !! Jsem z ní ale na prášky!! Fakt by měli dávat varování na tyhle typy knih pro cíti jako jsem já!!
DOPORUČUJI KAPESNÍKY NEBO TOALEŤÁK, COKOLIV!!

25.04.2016 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Zamilovala jsem si tuhle sérii! Opět je to napsaná akčně, čtivě trochu do hororu atd. Nechtěla jsem ji vůbec odložit! Vždycky, když už to vypadalo, že se tam nic moc dít nebude, hned tam skočilo něco neočekávaného. Pak samozřejmě chcete vědět, co se bude dít dál a takto to šlo až do 3 hodin ráno. Spisovatelka by měla ke knížce přibalit nějaký konektor na pytle pod očima, protože já ho ráno vážně potřebovala :D Naprosto mě štve, že vás autorka napíná do poslední stránky, a nakonec stejně nic neosvětlí, spíš nabádá k dalším otázkám. Skončilo to totálně neuspokojivě. (otevřeně) Nutně potřebuji další díl!
DOPORUČUJI!!!!!!!!

17.04.2016 5 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Jestli hledáte knížku, která je čtivá, fascinující a naprosto napínavá, tak tohle je přesně to, co hledáte!! Úplně mě to do toho příběhu vtáhlo. Při některých situacích jsem dokonce zadržovala dech. Popravdě tam je i chvíle, kdy jsem se bála! (Bylo 12 hod. večer, když jsem to četla) Mně se to naprosto líbilo !!! Knížka se může hlásit k mým oblíbeným!!
DOPORUČUJI !!!!!!

14.04.2016 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Hodně jsem se na knížku těšila, protože má jedinečný nápad s kávou. Bohužel se nakonec ukázalo, že je to zajímavý jen kvůli tomu návrhu. Jane chodí do čtvrťáku na střední, ale v pár případech se chovala jako třináctka. Hlavně kvůli Willovi! Mohlo tam být víc situací s Camem, možná by to bylo pak lepší. Určitě by konec dával větší smysl!
Podle mě to nemá zrovna velkou hloubku! Dobře se to čte a myšlenka to byla pěkná, ale příběh bych zformulovala jinak.

10.04.2016 2 z 5