papajapa papajapa komentáře u knih

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Tohle asi nebude čtení pro mě. Ne, ze by mě toto téma nebavilo, ale ze bych to měla číst jen ve dne a za každým rohem “vidět duchy, to rozhodne ne. Už jsem četla Chraň nás od všeho zlého a podobně i zde je nabádání k víře. Psáno spíše formou informativní než vyprávění. Další knihy číst nebudu.

07.04.2024 3 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Poprvé jsem četla před lety a to jsem nedala. Množství jmen a popisu bylo nad me sily. Nyní uz bez problémů. Castym opakovanim jmen si je člověk v hlavě zapamatoval, ale vyjmenovat bych nedokázala. Co mi chybělo tak rozsáhlejší popis udalosti s vytvorenim prstenu moci.

04.04.2023 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Od Kinga jsem četla poměrně dost knížek a bohužel tato za me nejslabší. Souhlasim s komentarem níže.

11.09.2022 2 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Ke knize jsem přišla náhodou a me hodnoceni je „uveritelna„ Dnes je spousta knih, kde je az moc vše vypočítáno tip top, hrdiny na poslední chvíli zachrání někdo, něco, náhoda? Tahle kniha me zaujala právě tim, jak je reálná. Pro někoho možná nudné, pro me odpočinkové.

24.04.2022 3 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

Krátká a ctiva kniha k vypití jedné kávy.

17.04.2022 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Za me spokojenost. Ačkoliv stále platí, že je to přiřazené za vlasy. Škoda, že už je konec.

17.04.2022 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Když to vezmu racionálně tak některé pasáže jsou dost přitazené za vlasy, ale... Me tohle prostě baví. Mám rada únik do jiného světa, který v dnesni době ještě neni a možná ani nebude. Ještě ze mám doma další dil na který hned jdu.

10.04.2022 5 z 5

Kremelská kandidátka Kremelská kandidátka Jason Matthews

Začátek poněkud pomalý a na me moc politicky. Od Činy už se to ale rozjelo. O konci jsem tušila, ze nebude žádný happy end, ale toto rozhodne ne.

03.04.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Četla jsem všechny autorciny knihy a bohužel tato me neoslovila. Námět dobrý, ale dle meho názoru chaoticke zpracování.

26.03.2022 2 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Rozhodne jiné čtení než co znám. Nebojte se množství stran, je toho méně než vypadá. I přes netradicni podání je dej srozumitelný a plynule. Závěr me nečekaně překvapil.

24.03.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Třetí díl lepší než druhy, ale jak už někdo uvedl bylo to dost prekombinovane. Každopádně jestli vyjde další díl, rada si ho prectu. Tento svět me baví.

22.03.2022 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Oproti prvnímu dílu trochu slabší, ale porad dost dobré. A konec lákající k dalsimu dilu.

19.03.2022 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

První setkání s touto autorkou a jsem velmi překvapená. A to kladně. Nečekala jsem, ze český autor napíše takovou pecku a ještě v zenskem podání. Co nejdříve se vrhám na dalsi díly.

15.03.2022 5 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Trochu me překvapilo lehké provázání s knihou Na útěku, kterou jsem četla nedávno. Musím říct, ze tato byla asi nejslabsi co jsem od Cobena četla. U koho byla Naomi ukryta bylo očividne.

13.03.2022 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Pro ty, kteří tento žánr čtou pravidelně je kniha asi dobrým počtením. Já četla díky ctenarske výzvě a nejvíce me zaujal epilog.

01.03.2022 2 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Žhářka, Carrie a teď i Ústav to mi sedí. Další top od Kinga. I ten konec mi seděl víc než u některých jiných děl. Možné pokračování? Kdoví

26.02.2022 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Uz je to nějaká chvíle co jsem četla Naseptavace takže mi trochu trvalo se do čtení dostat. Některá odhaleni byla předvídatelná, některá pro me překvapením.

19.02.2022 4 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Konec trochu moc velký happy end. Škoda jen, ze neukázali osud nekterych postav jako Horacia a Julia.

27.01.2022 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Trochu jinak kingovka než jsem zvykla, ale to neznamená, ze horší. Žádné nadprirozeno a bachatel znám od zacatku. No a konec, ten nás zve k dalsi knize.

25.12.2021 4 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Dle očekávání se opět rozjíždí děj se zakončením návratu známého nepřítele. Jsem zvědavá na pokračování.

12.12.2021 4 z 5