pampeliska05 pampeliska05 komentáře u knih

Destrukce Destrukce Stanislav Biler

Neuvěřitelná stupidita. Pokud někdo tuto knížku dočetl až do konce, smekám před ním. Nechápu jak pan Biler mohl splodit takovou hloupost.

05.05.2023 odpad!

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Souhlasím s mnoha komentáři, že Belmondo jako herec byl geniální, ale jako vypravěč....to se mu moc nepovedlo. Knihu jsem poslouchala jako audio, a pan Jiří Krampol...hrůza, možná je jako dabér dobrý, ale knihu svým monotónním přednesem zcela zabil. Dávám max. tři hvězdičky a to jen proto, že Belmondo jako herec byl úžasný a měla jsem jeho filmy ráda.

24.04.2022 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tuhle úžasnou knihu jsem poslouchala jako audio,perfektně namluvená a ten nádherný příběh…Zanechal ve mě hluboko stopy a i když jsem si u ní nejednou poplakala,vím ,že se k ní určitě zase někdy vrátím.Kdyby to šlo,dám těch hvězdiček mnohem víc, doporučuji…

15.08.2021 5 z 5

Apatie k ďáblu Apatie k ďáblu Nick Kent

Kniha mne moc neoslovila. Narovinu, docela mě zklamala.

10.10.2018 2 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen opět nezklamala, úžasná knížka a četla se jedním dechem. Vřele všem doporučuju. Uživatelka "krejzina" to vyjádřila přesně, i já to tak cítím. Ano, dávám palec nahoru a před Colleen smekám.

29.09.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Odpočinkové čtení, ale dobrá. Autorka mne opět nezklamala. Už se těším na pokračování.

14.02.2018 5 z 5

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

Nádherná knížka, přečetla jsem jí jedním dechem.

13.02.2018 5 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Přečetla jsem jí jedním dechem, skvělá, famózní a můžu ji každému doporučit. Koupila jsem si druhý díl "Tohle bude bolet", a doufám, že mě nezklame.

29.10.2017 5 z 5