Pakuna Pakuna komentáře u knih

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

První díl - Zbožňuji New York byl o dost lepší. Kniha byla hodně předvídatelná a moc mě nezaujala..

22.01.2014 2 z 5

Vášeň Vášeň Louise Bagshawe (p)

Příjemná kniha, děj měl rychlý spád. Proměna hlavní hrdinky byla místy neuvěřitelná, ale je to jen fantazie autorky. :)
Děj se dal předvídat, ale účel kniha splnila.

05.01.2014 4 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Souhlasím s AllieM - prakticky jsi napsala všechno, co se mi nelíbilo.

Na knihu jsem se docela těšila, první díl jsem přečetla kdysi dávno, ale líbil se mi. Tahle kniha mě nebavila od začátku, četla jsem ji, protože jsem si říkala, že určitě přijde moment, kdy to dostane spád a bude mě to bavit. Ten moment bohužel nepřišel.

S Mirandou to má opravdu společného jen minimum. Autorka si asi chtěla přilepšit pokračováním, tak psala, co jí napadlo a proto vymyslela jednoduchý příběh, v jehož centru je jedno mimino, jeho ufňukaná máma a pár nudných detailů.

05.01.2014 1 z 5

Po setmění Po setmění Tilly Bagshawe

Velmi zajímavá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. :)

25.12.2013 5 z 5

Velikost L: Znovu na scéně Velikost L: Znovu na scéně Meg Cabot

Heather Wells opět nezklamala!!!
...a Cooper je skvělý chlap :)

30.11.2013 5 z 5

Keď preskočí iskra Keď preskočí iskra Meg Cabot

Líbí se mi styl, jakým byla kniha napsána. Známé prostředí se opět osvědčilo, do knihy jsem se rychle začetla a nemohla jsem se odtrhnout. :)

30.11.2013 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Nenasytná patří ke knihám, které jsem přečetla, ale rozhodně ji nikomu nedoporučím. Pokračování mě opravdu nezajímá. Při čtení jsem si pořád říkala, že to autorka, kterou mám jinak ráda, přehnala a Nenasytnou nemůže myslet vážně. Knihu považuji za parodii.

04.11.2013 2 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Kniha mě zaujala svým námětem, po dlouhé době jsem četla něco originálního! Originální, svěží a vtipné čtení, doporučuji.
Pokud bude druhý díl, tak si ho ráda přečtu. :)

09.10.2013 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Láska Travise a Abby byla nezdravá, protivná, nebylo na ní nic romantického. Na každé straně bylo oslovení Holubička minimálně 10x, až mě to při čtení otravovalo..

Ty nesmyslné zvraty kvůli zvýšení napětí byly docela mimo. Při výletu do Las Vegas apod. jsem se jen chytala za hlavu, protože jsem si říkala, že mě autorka už nemůže překvapit. V další kapitole mě opět dostala. Nechápu, jak mohla takový zmatek nacpat do jedné knihy.

Nevím, jak ostatní, ale mě hrdina typu Travise, který zmlátí do bezvědomí každého, kdo se jen podívá na jeho přítelkyni, trošku děsil!

04.10.2013 2 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Další variance ala 50 odstínů...
Jediné pozitivní bylo, že kniha měla 200 stran. :-D

04.10.2013 2 z 5

V žáru Afriky V žáru Afriky Francesca Marciano

Ani nevím čím, ale tato kniha se mi dostala pod kůži. Už jsem ji četla 3x a všem ji doporučuji!
PS: po prvním přečtení jsem se chtěla odstěhovat do Keni. :-D

29.09.2013 5 z 5

Naostro Naostro Carl Hiaasen

Skvělá kniha! Bavila jsem se od začátku do konce! Ztotožnila jsem se s postavami. Neuměla jsem se od knihy odtrhnout, přečetla jsem ji za 2 dny.

21.09.2013 5 z 5

Diamanty nosí smrt Diamanty nosí smrt Nancy Martin

Stylová detektivka pro ženy.. sestry Blackbirdovy znovu na scéně. Souhlasím, že kniha nezanechá hluboký dojem, ale na oddechnutí od náročnější četby se hodí skvěle.

16.09.2013 4 z 5

Jak zabít milionáře Jak zabít milionáře Nancy Martin

Stylová detektivka pro ženy.. sestry Blackbirdovy, vražda, tajemství, zábavné situace a sympatické postavy (Nora, Abruzzo).

16.09.2013 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Zajímavý námět.. ke knize jsem se dostala náhodou, přečtenou jsem ji měla za 3 dny. Jsem ráda, že se autorka dokázala odpoutat od upírů (Stmívání) a stvořit něco mnohem zajímavějšího. Těším se na její další knihy!

16.09.2013 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

O čem to vlastně bylo? Děj o ničem, kniha nenadchne ani neurazí. Poslední kniha, kterou jsem od Viewegha četla.

11.09.2013 1 z 5

Všechny důležité kontakty Všechny důležité kontakty Lauren Weisberger

Nenáročné, oddechové čtení.

Honička za Harrym Winstonem Honička za Harrym Winstonem Lauren Weisberger

Ďábel nosí Pradu mi připadá zajímavější, ale i tato kniha měla něco do sebe.

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Oddechové, nenáročné čtení.

Matrix podle Manola Matrix podle Manola Julie Kenner

Zajímavá, čtivá kniha. Rébusy, šifry, hádanky, napětí, sex!