pajulka pajulka komentáře u knih

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Velmi pěkná kniha s parádním příběhěm, ráda se k ní vracím :)

25.02.2012

Ostrov trosečníků Ostrov trosečníků Jan Bárta

Tuhle knížku jsem jako malá dostala za dobré známky od mého třídního učitele. Je to jedna z prvních knížek, které jsem přečetla, a proto k ní mám hodně pěkný vztah. Je velmi čtivá, celkem i poučná. Vřele doporučuju mladým čtenářům dobrodruhům. :)

25.02.2012 4 z 5

Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy... Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy... Sabine Dardenne

Opravdu mrazivý příběh, ještě teď se mi chce z toho plakat. Myslím, že k tomu není ani co dodat..tohle prostě musíte přečíst.

24.02.2012

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Naprosto bombastické! Nejlepší díl z celé serie! Samé zvraty a překvapení. Nemluvě o svatbě, nedokážu si představit jak tohle mohla spisovatelka vylíčit ..neuvěřitelné!!! Slzy se jen kutálely, v knize je vše co tam má být. Miluju to :)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tento díl je trošku jiný než předešlé, možná o trochu slabší, ale pořád má jisté kouzlo a opravdu se mi líbí! :)

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Úžasné, první jsem nemohla překousnout části psané z Jacobova pohledu, ale pak mi to přislo naprosto samozřejmé, paráda ! :)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

nemám slov, já bych tohle mohla číst znovu a znovu..a film je opravdu velmi zdařilý, ovšem na knihu nemá :) ta má svoje kouzlo!

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Kniha je opravdu velmi čtivá, tak smutný příběh, dramatický, s Betty jsem naprosto soucítila a vžila se do její situace. Doporučuju přečíst.

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

Nejoblíbenější kniha mého dětství, příběh se mi velice líbil, mám ke knize zvláštní vztah:) moc pěkné :))

24.02.2012 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Fantasticky napsaná kniha, geniálně vymyšlený příběh..Trvalo mi hodně dlouho než sem se vrátila do reality :D takový ten mrazivý pocit.. dost dobrá kniha! Ještě než jsem si uvědomila, že pro to všechno musí být nějaké rozumné vysvětlení, tak mě přepadal zvláštní druh strachu, opravdu zvláštní:) Stojí za to si to přečíst :)

24.02.2012 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Naprosto uchvacující. Úžasný příběh, úžasné postavy, úžasné prostředí, kde se všechno odehrává..To je prostě neuvěřitelné, všechny tři knihy napsané dokonalým způsobem. Husí kůže, oči se jen slzely, na tyhle knihy jen tak člověk nezapomene...Ještě teď mi myšlenky zabíhají zpět do Dvanáctého kraje :))

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Nedokážu posoudit, jestli je lepší Aréna smrti nebo tento díl, to snad ani nejde. Těžko se hledají slova, ale každopádně knížka je plná překvapení..když si myslíte, že už by se příběh nemohl nějakým způsobem zvrátit, bum a najednou je vše jinak..BOMBA! Určitě je to kniha s velkým očekáváním, a mé očekávání předčila nejmíň o 200% ! :)

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Musím říct, že jsem vůbec nečekala jak mě kniha pohltí. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Za den jsem to měla přečtené jedním dechem a nemohla jsem se dočkat až se dostanu k dalšímu dílu. Neustále jsem musela nad postavami přemýšlet, už dlouho jsem tak skvělou knihu nečetla. Je to trochu něco jiného, a ta originalita dělá knihu naprosto užasnou! Vřele doporučuji. :)