Pajina68 Pajina68 komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha spíš průměrná, četla jsem od této autorky již i lepší.

28.02.2024 2 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Ze začátku se kniha dost táhla, ale konec byl rozhodně napínavý.

19.01.2024 3 z 5

Purpurové doteky Purpurové doteky Markéta Harasimová

Kniha byla zajímavá, napínavá, jen ten konec mi tak úplně nesedl.

20.11.2023 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, krásný příběh.

26.09.2023 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Tahle kniha mne opravdu moc nenadchla. Hrozně moc se táhla a konec také nebyl nikterak úžasný. Kniha od J.M, která se mi líbila nejméně ze všech, které do té doby byly u nás vydány (ještě mi chybí přečíst 2 další knihy, které následují).

26.09.2023 2 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Pro mne zatím nejslabší kniha od Cobena. Musela jsem se nutit ji dočíst. Ztrácela jsem se v postavách, jejichž jména mi nějak unikala a vždycky mi chvíli trvalo, než jsem pochopila, o kterou postavu jde. Vůbec nevím, proč všechny knihy, které jsem od něj četla, byly prostě super a tahle úplně pravý opak. A to jsem četla, kromě jeho poslední knihy, úplně všechny.

21.08.2023 1 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Také jsem z této knihy zklamaná. Od Cobena jsem fakt čekala zase "bombu", ale už v druhé půlce jsem se začala nudit. První půlka byla docela zajímavá, ale děj se začal motat moc v politice a ta mě v knížkách nebaví.

29.06.2023 1 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Další pěkná kniha od Cobena. Ke konci to dostalo takový spád, že se to četlo jedním dechem.

07.06.2023 4 z 5

Tajenky a hádanky Tajenky a hádanky Jarmila Hřebejková

Skvělá knížečka hádanek a rébusů, jako dítě jsem ji milovala a kdybych ji mohla sehnat i dnes pro svoje vnoučata, neváhala bych a koupila bych ji.

30.05.2023 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Ze začátku mě knížka skoro vůbec nebavila. Později už to bylo lepší, ale ten konec byl zbytečně komplikovaný.

10.05.2023 3 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ze začátku mne kniha moc nebavila, ale ke konci to konečně dostalo spád. Asi byla chyba, nejprve přečíst knihy jako je "Sněhulák" a "Levhart" a pak teprve tuto knihu. Protože ty další díly jsou mnohem lepší.

11.04.2023 3 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Kniha byla zajímavá a konec opravdu nečekaný.

06.02.2023 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Ostatní knihy od této autorky se mi četly o něco lépe, ale pokračování děje knihy "Než jsem tě poznala" mne moc nezaujalo - stejně jako "Život po tobě".

04.11.2022 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další skvělá kniha. Již se těším na další čtení od Roberta Bryndzy.

04.11.2022 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

I další díl ze série byl opravdu pěkný a napínavý. Chvílemi dost děsivý, když si člověk představil některé popisované skutečnosti. Opět překonal díl předešlý. Těším se na poslední díl z této série, snad se bude také tak dobře číst.

27.06.2022 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Napínavá kniha, která mne opravdu "dostala". Děj byl zajímavý a závěr se mi také líbil. Zatím nejlepší ze série s Erikou F.

27.06.2022 5 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Kniha nebyla špatná, ale stále jsem čekala na nějakou zápletku a ona nepřicházela.

19.04.2022 3 z 5

Černá vdova Černá vdova Markéta Harasimová

Tak tahle kniha mne vážně dostala. Hrozné, co některé ženy musí prožívat. Četla jsem to jedním dechem a bylo mi z toho smutno na duši. Opravdu drsný příběh.

07.03.2022 5 z 5

Hanička a její družky Hanička a její družky Otakar Haering

Krásná dětská knížka. Moje maminka ji dostala jako dítě (a jako bolestné za úraz), pak ji dala mně a myslím, že si ji zase brzy přečtu.

16.02.2022 5 z 5

Emil Neplecha Emil Neplecha Astrid Lindgren

Dostala jsem tuto knihu jako bolestné, když jsem musela do nemocnice. Knížka se mi moc líbila a stále ji mám doma.

16.02.2022 5 z 5