pajii1 - Komentáře

Harry Potter a kámen mudrcůHarry Potter a kámen mudrcůJ. K. Rowling

Příběh, který odstartoval éru Harryho Pottera a který si získal mé srdce. Naprosto miluju sérii Harryho Pottera a rozhodně nestačí si sérii přečíst jen jednou. Za mě naprostá srdcovka. ♥ Děkuju Rowlingové za něco tak báječného.

ZkouškaZkouškaJ. Charbonneau

Když jsem v knihkupectví vzala tuto knihu do rukou, ihned mě zaujala, avšak jsem si jí nekoupila. Když jsem pak ale doma četla recenze, běžela jsem zpět do knihkupectví a knihu si pořídila. Nelituju toho, protože kniha se mi moc líbila, je čtivá a měla jsem jí během víkendu přelouskanou. Samozřejmě jsem si nemohla odpustit ani druhý díl a teď už jen nedočkavě čekám na ten poslední.

Chrám Matky Boží v PařížiChrám Matky Boží v PařížiV. Hugo

Když to vezmu teď zpětně, jelikož jsem čerstvě knížku dočetla, příběh byl opravdu pěkný. Avšak úplný odrážeč od mého čtení byla architektura Paříže. Paříž je sice překrásná, její architektura mě baví, ale nebaví mě to číst. Do čtení jsem se tedy díky tomu musela nutit, protože pomyšlení na to, že budu muset přelouskat 20(+) stránek architektury Paříže mě docela odpuzoval. Když jsem ale četla samotný děj, byl to už úplně jiný šálek kávy a dá se říct, že mě děj bavil. :)

Příliš mnoho KateřinPříliš mnoho KateřinJ. Green

Ze začátku jsem se do toho čtení celkem i nutila.. Ale pak se příběh rozjel a moc se mi líbil :)

Sněží, sněží...Sněží, sněží...L. Myracle

Krásná kniha :) Strašně se mi líbilo jak ty příběhy na sebe nějakým způsobem navazují.. :) Zpříjemnilo mi to vánoční svátky.. :)

ProkletíProkletíC. Palumbo

Úžasná kniha... Konec jsem obrečela....

25.01.2016

OdvetaOdvetaJ. Charbonneau

Autorka opět nezklamala. Příběh byl plný napětí, nečekaných zvratů, nadšení, ale i zklamání. Mé pocity se u knihy měnily jako počasí, taky jsem si v jedné scénce pobrečela. Naprosto miluju tuhle sérii, mrzí mě, že tohle je poslední díl, protože to bylo úžasný.

Harry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádJ. K. Rowling

Nemám, co dodat. Další báječný díl. ♥

Hledání AljaškyHledání AljaškyJ. Green

Úžasná kniha..
Hodně jsem se i nad příběhem zamyslela, pár slz padlo i úsměvů..
Kniha patří mezi mé nejoblíbenější :)

LakomecLakomec. Molière (pseudonym)

Knihu jsem četla kvůli povinné četbě a upřímně mě moc neuchvátila. Na této knize mám však ráda, že je nenáročná a čte se snadno, takže jsem jí měla během dvou hodinek přelousklou.

Robinson CrusoeRobinson CrusoeD. Defoe

Řekla bych, že jedna z nejlepších knih v povinné četbě. Příběh je pestrý, je plný zajímavých postav a je tu dokonalý popis všech míst, kde se děj odehrává. Kniha mě moc bavila a stále doufám, že v povinné četbě bude víc takhle zajímavých knih.

Mléko a medMléko a medR. Kaur

Jedna z nejkrásnějších knížek, které jsem kdy četla. Knížka mě nutila přemýšlet, skoro ve všem jsem se našla a dalo mi to na nějaké situace tak trochu jiný pohled. Rozhodně si ji přečtu ještě aspoň tak milionkrát, protože je to úžasný.

15. listopadu