Pajii Pajii komentáře u knih

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Tak tahle Knížka mě chytla a nedopustila. Prolínání minulosti a součastnosti bylo super, až se vše spojilo a překvapivě vyplulo vše napovrch.

15.09.2022 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nečtu tento žánr úplně běžně. Tuhle knížku mi dala babička se slovy:"tady máš něco na čtení, je super". Bez toho abych si přečetla dopředu aspoň anotaci, jsem se do ní pustila.

No, když jsem zjistila z kterého období to je, nebylo mi zrovna nejlépe, avšak něco mě nutilo číst stále dál a dál až byl najednou konec a já byla v zvláštním rozpoložení..... Pořád nad tou dobou a příběhem musím přemýšlet. Dostal mě a nepustila. Text se četl dobře, rychle odsypal a děti člověk pořád v mírném napětí .

04.07.2022 5 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Knížka člověka nutí číst a číst a číst ..... I když je jasné od začátku, kdo to byl, je zajímavé postupné odhalování okolností, motivu atd.

20.06.2022 5 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Četla se výborně. Člověk si myslí, že ji co a jak, nakonec je to úplně jinak

07.06.2022 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tahle knížka nutí čtenáře čekat, vkrádá postupně a nenápadně atmosféru. Mistrně popsané pocity, člověk si uvědomí, že se fakt tak cítí. Skvěle popsané něco, o čem se moc nemluví, ale je to tu s námi.

11.02.2022 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Jako jedna z mála, ale prostě nemůžu jinak . Knížku jsem dočetla, ale vůbec ničím mě nezaujala . Žádný strach. Styl psaní mi vůbec neseděl. Občas mi to přišlo, jak kdyby mi to vyprávěl kamarád v hospodě po pár pivech a k tomu si "šlehnul" špeka trávy nebo pár lysohlávek.

02.12.2021 1 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Super oddechovka

24.11.2019 5 z 5

Hra na smrt Hra na smrt Asa Avdic

Tak tahle knížka mě bavila s úplně pohltila. Kdyby bylo více rozvedene politické pozadí, byla by dokonalá.

24.11.2019 4 z 5

Temná kletba Temná kletba Kevin Sands

Opět naprosto skvělá knížka. Stránky ubíhaly rychlosti blesku a já bych chtěla pořád číst dál a dál. Ještě víc záhad, napětí, šifra za šifrou.

09.11.2019 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Knížka mě bavila tak do půlky. Pak se začal dej strašně táhnout a do čtení jsem se nutila. Přišlo mi, že kdybych přeskočila na tak třetí kapitolu od konce, nic by se nestalo. Konec byl jasný už téměř od začátku. Dej se taky nevyvijel nijak překvapivě.

30.10.2019 1 z 5

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Super knížka o lásce ale zároveň i o stále dost aktuálním problémů honbou za dokonalosti.

09.05.2019 5 z 5

Znamení moru Znamení moru Kevin Sands

Druhý díl mě bavil a dostal stejně jako první. Přečteno jedním dechem.

09.05.2019 5 z 5

Prázdniny pro zaláskované Prázdniny pro zaláskované Lenka Lanczová

Čtu od téhle spisovatelky knížky ráda, i když dávno nejsem cílová skupina. Vždy se vrátím v čase do nactiletych let a je to taková super oddechovka. I špatné zkušenosti patří k životu.

08.12.2018 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Jen jsem si říkala proč? To snad není Pravda.
Obdivuji ji ze šla s pravdou ven a napsala knížku. Doufám, že se pár lidí z tohoto příběhu poučí.
Kolikrát nevyjdou rozdílné standarty a narozy a zvyky ve zdárný šťasteny konec v jedné zemi, natož v různých kulturách, kort v zemích kde žena nic neznamená. I když věřím, že vyjimky se najít můžou ????

18.10.2018

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Ačkoliv nejsem cílová skupina, tak mě se knížka líbila. Taková super oddechovka plné kouzel.

16.10.2018 5 z 5

Sugar-Free kuchyně Sugar-Free kuchyně neznámý - neuveden

Super recepty

15.10.2018

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Super knížka ze života. Dobře se četla od začátku až do konce.

07.10.2018 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Za mě super knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a musela pořád otáčet stránky. Chvilkama jsem byla vážně napjatá jak to celé je a konec pro mě byl překvapivý.

02.08.2018 5 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Naprostá bomba. Stokrát lepší než film.

28.07.2018 5 z 5

Dcera ohně Dcera ohně Matt Ralphs

Ač je to čtení pro mládež, knížka mě úplne vtahla do děje a nešlo se odtrhnout. Psané v krátkých poutavych kapitolách mi naprosto vyhovovalo.

28.07.2018 5 z 5