Paja85 Paja85 komentáře u knih

Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Alena Damijo

Kniha mě mnohem víc bavila než první díl, který mi přišel lehce zmatený, skákal z tématu na téma. Tato kniha mi přišla, že měla lepší koncept, byla víc vtipná, moc mě bavila

28.03.2019 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Pěkná knížka

28.03.2019 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Řadím mezi top 10 knih v mém životě. Přečteno během pár dnů, každý večer jsem se těšila, kdy zase budu číst...taková ta kniha, na kterou člověk pak ještě nějakou tu dobu myslí.

14.01.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Jedna z knih, kdy mě opravdu mrzelo, že byl konec. V životě Louisy bych ještě chvíli zůstala. Líbilo se mi to hrozně moc, dokonce bych řekla, že to bylo jako rychlík, na který člověk nasedl a vystoupil až na konci...nikde slabé místečko, romantika jako blázen, vtipné, milé...TOP!

22.11.2018 5 z 5

Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Susan Elizabeth McClelland

Velmi tvrdá a smutná kniha, která bohužel není jen tak vymyšlený příběh, ale realita, která se děje na druhé straně polokoule :-( děkujme všichni zato, kde jsme se narodili!

04.10.2018 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Kniha se mi moc líbila a opravdu mě nechala hodně nahlédnout do života a mentality japonců.

02.09.2018 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Já jsem spokojená, přesně ten příběh na který jsem od Jojo byla zvyklá. Kniha byla v UK vypadá již dříve a řekla bych, že patří mezi jejich TOP 5, alespon pro mě :)

20.07.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knižka byla prima, ale s Hanou se nedá srovnat.

20.07.2018 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Bála jsem se, že to bude takové hodně težké, ale četlo se to dobře. Život vykreslen tak jak někdy je, Vikiho mi bylo líto, že se mu nedostávalo od maminky té "správné" pozornosti. U babičky se měl myslím fajn, bez Iphone atd :-) Knížka k zamyšlení i nad tím, jak dnes žijeme a vedeme děti a že zahrada a 2 kamarádi jsou někdy víc než virtuální svět.

06.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Hodnotím 4 z 5. Již to bylo zmíněno nekde níže, kniha se zbytečně dlouho cca 3/4 nesla v jednom duchu a poslední část, tak nějak očekávaná náhle vyrazila dech, ale vlastně jsme to tak nějak všichni čekali. Motiv - jak bylo také někde zmíněno...mno...trochu přitažený z vlasy. Ale četlo se to dobře :) oddychovka

07.05.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha mě bavila, přestože jsem četla recenze, že je spíš slabší. Zklamaná ale nejsem. Příběh je prvoplánovity, jistě to není žádné veledílo....ale proč ne

28.04.2018 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Určitě doporučuji, zhltla jsem ji jak se říká...a to jsem se trochu bála...jak to celé dopadne a musím říct, že bych to autorce trochu předělala, ale nechci spoilerovat, takže víc nepovím. Každopádně to byla skvělá! Doporučuji

09.04.2018 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Musím říct, že kniha se mi moc líbila, bavila jsem se, bylo to svižné, vtipné, poučné!!!

17.03.2018 5 z 5

Hotel Sacher Hotel Sacher Rodica Doehnert

Bylo to trochu zklamání, čekala jsem trochu víc ohledně hotelu Sacher a kdybych věděla, že to bude spíš spousta omáčky okolo, asi bych si dala spíš jinou knihu...Dočetla jsem ji, ale kdyby se někdo ptal, asi bych neporučila, je tolik lepších knih.

08.03.2018 3 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Omlouvám se všem, pro mě to byla spíš povinná četba, četla jsem ji spíš z respektu...co mě hodně bavilo byla část u soudu, jinak jsem byla zklamaná. Asi jsem čekala víc

24.02.2018 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Knížka byla moc hezká. Bavila mě a trochu mě mrzí osudy hrdinů z historické dějové linie. Doporučuji

09.02.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha kvůli které jsem byla do 1 vzhůru....což moc nedělám. Většinou je rozum silnější a vím, že ráno je nelítostné. Neříkám, že kniha je vrcholné dílo, ale byla svižná, relativně krátká...taková jednohubka

03.02.2018 5 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Krásná pohádka. Četlo se to moc hezky. Doporučuji

30.01.2018 5 z 5

Musím říct, že mám pocit, že Ladislav se Gruzií ani tak neprochodil jako spíš propil :) Ale jo, je potřeba se přizpůsobit zdejším :) Cestopisy moc nečtu, tento byl fajn, když bude možnost, něco od něj ještě ráda přečtu. Fajn klučina :)

25.01.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Jojo mám moc ráda, četla jsem od ní vše...ale trochu mi trvalo, než jsem se začetla, respektive, než mě to začalo bavit. Postava Sarah mě vůbec nebavila, těšila jsem se vždy na druhou dějovou linku manželského páru. Příběh mi přišel až moc nereálný, ale myšlenka krásná. A jak se píše někde níže, konec už nemohl být sladší. Asi už jsem na takový knihy "velká holka"..ale ve finále to byla příjemná oddychovka, kterou bych doporučila své čtrnáctileté neteři

16.01.2018 3 z 5