Pája699 Pája699 komentáře u knih

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Autorka je úžasná a jedinečná. Jak ona to dělá, ale každý její příběh je srdcervoucí a neskutečně dojemný.
Krásně jsem si plula spolu s hlavními hrdiny na obláčku snění :-) Lucy byla tak příjemná a laskavá duše, která pomohla Grahamovi znovu cítit a věřit. Jeho srdce v její přítomnosti pomalu roztávalo.

Prostě krásně napsaný příběh, který vás chytne a nepustí. Za mě jedno velké ANO!

05.06.2023 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Tohle byla nebezpečně rychlá jízda :-) Děj napínavý, svižný, nervy drásající. Sotva jsem se začetla, hned byl konec. Příběh jsem zhltla jak malinu. Knihu řadím určitě k těm lepším od autorky. Mělo to prostě ty správné "koule" :-)

Nikterak drastický a krvavý.....prostě to krásně plynulo a zapadalo do sebe. Joseph King byl odsouzen za vraždu své ženy...opravdu spáchal tento čin? Co se vlastně tenkrát stalo a kdo tahá za nitky? Tak samozřejmě, že naše zlatá Katie a její úžasný tým na vše přijde a dotáhnou do zdárného konce.

Já jsem spokojená a maximálně doporučuji!

05.06.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Stručně a jasně...byl to nářez :-D a místy pěkně nechutnej a krvavej .-) ale na to už jsme u tohoto autora zvyklý....kruté, promyšlené nezapomenutelné.....jako vždy od tohoto skvělého autora! Pro mě je to mistr ve svém oboru a jsem moc ráda, že píše dál! Byla to jízda, jako vždy.

Asi nemá cenu se více rozepisovat, vše už tu bylo řečeno a jen bych se opakovala :-)

Jsem neskutečně ráda, že jsem mohla prožít další skvělý příběh s Hunterem a Garciou. Je to prostě srdcovka.

30.05.2023 5 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

Tak tohle byla skvělá thrillerová jednohubka, kterou můžu vřele doporučit dalším čtenářům. Cara Hunter je skvělá spisovatelka, která prostě umí a její knihy jsou lepší a lepší.
Mělo to spád, děj byl napínavý a parádně zamotaný a já si to užila do poslední stránky. Klubko se sice rozmotalo, ale já na pár otázek bych ráda znala ještě odpověď a chtěla dovysvětlení :-)

Prostě super díl a závidím všem čtenářům, kteří mají knihu ještě před sebou.

29.05.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Kniha plná emocí, které se střídají jak na běžícím pásu. V jedné větě se smějete a ve druhé vám to rve srdce. Příběh smutný, ale strašně čtivý a návykový, nelze se odtrhnout :-)
Ale musím i souhlasit i s názorem, že rodiče Maggie její problém moc neřešili, aspoň z mého pohledu. I ona sama Maggie nikomu nic nenaznačila, nenapsala, celé ty dlouhé roky mlčela a dusila to v sobě....to mi rozum moc nepobíral :-) ale to je jenom můj osobní problém....a pak z ničeho nic po x letech takový zvrat

Jinak příběh řadím mezi ty povedené..Brooks.....to je asi chlap, o kterém s ní skoro každá žena :-D Jsem moc ráda, že jim to přátelství, které přerostlo v lásku a životního partnera vydrželo. Nedali se, bojovali a vyhráli..

... máš se dnes dobře, Maggie May?...

...."Svět se točí dál díky tlukotu tvého srdce."

23.05.2023 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Lidská mysl je vážně nevyspitatelná.....

Na tuto knihu jsem narazila opět tady na DK mezi mými knižními přáteli. Musím říct, že ještě nikdy jsem tu nenarazila na knihu, která by mě nebavila. Za to velké díky :-) Už jenom obálka mě nalákala a oslovila. Anotace víc než zajímavá....no a ten obsah? Prostě mazec. Příběh je opravdu originální a propracovaný. Od první stránky mě to nepustilo.....a ten konec? Autor si semnou pěkně pohrál :-) tohle jsem nečekala. Jsem maximálně spokojená.

16.05.2023 5 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Nina Guerrerová je pro mě vážně bojovnice a hrdinka. Zamilovala jsem si ji i s celým týmem hned od prvního dílu. Celá série je skvělá a já se vždy nemůžu dočkat dalšího dílu.

I když musím říct, že tento díl řadím do těch slabších. Předchozí se mi líbili více. Tím určitě nechci říct a nikoho od toho příběhu odradit .-) O napětí a zvraty v této knize určitě není nouze. Sokolnický motiv je vážně zajímavý a neotřelý. Až vám z toho bude běhat mráz po zádech. Tip na vraha se mi během čtení dosti střídal :-D ale nakonec jsem odhalila až na samém závěru no

Kente, buď trpělivý a já věřím, že to dobře dopadne. Jsem moc zvědavá na tuto dějovou linku, jak se bude dále vyvíjet..moc bych jim to oběma přála..

16.05.2023 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Gia pro mě byla správně střelená holka s ostrými lokty... co na srdci, to na jazyku :-D Žádná křehká květinka a to mě se moc líbilo.

Rush, jak se dalo čekat, nebyl tím zlým a respekt budící chlap :-) Samozřejmě, že má srdce na pravém místě a jako klobouk dolů, jeho rozhodnutí by málo který chlap skousnul....za to respekt. Co se týče konce, tak ten mě nepřekvapil...tak nějak jsem tušila, kdo bude otec dítěte. Jsem opravdu zvědavá, jak bude pokračovat druhý díl, který si určitě ujít nenechám.

Gie a Ruschovi věřím, že to zvládnou, i když cesta bude určo trnitá .-)

Tuhle sladkou jednohubku, ráda doporučím dalším čtenářům..

09.05.2023 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

(SPOILER) Došla mi normálně slova :-) tohle byla neskutečná jízda, ale ne teda v protisměru, jak začíná tato kniha .-)

Autorka mě dostala, napsáno neskutečně čtivě. Ano začátek trochu nuda, ale jen pár stránek, abychom se dostali do obrazu. Jedna autonehoda, jedno přiznání vinny a jeden slib.. a co to nakonec všechno způsobilo a rozpoutalo.

Líbili se mi barvitě popsané povahy všech osob - přátel. Ona taková "laskavost" taky umí dobře zabrnkat na nervy a svědomí. Každý se s tím musí poprat po svém. Jediné co mě trochu zklamalo byl konec...... jinak nemám jedinou výtku.

08.05.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Bohužel musím dát menší hodnocení. U této autorky poprvé, ale nejde to jinak. Detektiv Josie Quinnová, se s případem poprala bravůrně o tom žádná. Vražda matky přítele odstartovala neskutečný sled událostí hooodně až do minulosti. Cesta byla trnitá, ale na můj vkus strašně překombinované...Moc postav...moc všeho :-) člověk si musel dát vážně pozor, jinak by se ztratil v ději a v postavách.

Za mě lepší průměr. Knihu i tak doporučím dalším čtenářům. Tato kniha neurazí, ale ani jinak zvlášť nenadchne.

Btw. Jinak vraha jsem odhadla a to mě potěšilo. Začíná být ze mě krimi detektiv :-D

08.05.2023 3 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Tak tohle byla jedna velká paráda od první až do poslední stránky. Já si užila každou z nich :-) Měla to být krásná dovolená, ale během chvíle je vše jinak. Na tomhle ostrově ztroskotat nechcete. Parta lidí, které neznáte a přesto se na ně musíte spolehnout ....čím víc dní na ostrově uběhne, tím víc si všímáte jak se lidé mění . Jejich povaha se vybarvuje. Jejich jediným přáním je Přežít!

Čtení z pohledu Dnes a Předtím se mi líbilo. No prostě krásně napsaná kniha, jak to autorka umí. Ručím za to, že se nudit nebudete. Kdo tuhle autorku zná, tak ví

Konec za mě smutný, ale chápala jsem rozhodnutí obou sester. Obě se snažily chytit tu svojí vlnu a najít si svůj ostrov.

08.05.2023 5 z 5

Otec musí zemřít Otec musí zemřít Sandrone Dazieri

Já vím, že by se tu asi nemělo mluvit sprostě, ale sakra do pr..le tohle bylo něco neskutečného a za mě originálního. Vyšetřovací dvojice Colomba Cécé a Dantetato nesourodá dvojice, která je svedla dohromady vám nedá spát. Motiv je vám postupně odhalován a je vážně šokující. Kdo se skrývá pod maskou Otce, jsem vážně neuhádla, ani mě to nenapadlo :-) U odhalení jsem zůstala s pusou dokořán.

Kniha má sice více stran, což mě ze začátku trošku odrazovalo a knihu jsem odkládala, ale můžu vám říct, že jsem ji přečetla jedním dechem a klidně bych si přála i přídavek :-)

Za mě jedna z nejlepších knih a můžu jen doporučit dalším čtenářům

17.04.2023 5 z 5

A přece nezemřeš A přece nezemřeš Lee Child

Kniha byla sice čtivá, ale děj, který se táhl stál za starou bačkoru. Možná to bude tím, že kniha Jatka mě vážně namlsala, ale tady mi to přišlo strašně vleklé. Přitom anotace mi zněla vážně skvěle. Jack Reacher je další nesmrtelný superman :-D ale co, tahle linka mě dost baví .-) Souhlasím se čtenářem Drakamena....ke konci pořád číst z více úhlů, jak náboj opouští pušku mě dováděla k šílenství. Tyhle pasáže jsem i přeskakovala.

Za mě bohužel takový slabší průměr

Určitě jsem ale na autora nezanevřela a s chutí si přečtu další knihu, ale dám tomu trochu času.

17.04.2023 3 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Tak na tohohle "Prevíta" jsem si musela pár stránek zvykat :-D Neotřelý smysl pro humor a styl psaní..Timothy měl vážně dar se vždycky připlést do "nějakého" zločinu a krásně z něj vybruslit. Mě to sedlo a velmi líbilo. Autor u mě zabodoval a určo si přečtu další příběh.

04.04.2023 5 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Celá tato série je úžasná. Za mě vede a je top druhý díl. Tento řadím do nejslabšího. Hope jsem si zamilovala od prvního dílu. Taková prostě super a svá holka, ale autorka v tomto příběhu z ní udělala strašnou fňuknu, která se omlouvala za každé prd a to mě neskutečně vytáčelo :-D Nehledě na to, jak už to bylo zmiňováno, začátek se strašně vlekl a začtení chvilku trvalo. Pak se ale už nemůžete od knihy odtrhnout. Scott byl ze začátku morous a odtažitý, ale co, není se čemu divit. Hvězdy to nemají nikdy jednoduché a do úplného nitra vidí jen málo kdo z nás.

04.04.2023 3 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

(SPOILER) První díl nic moc, tento byl o kousek lepší ale pořád mi tam něco vadí a ruší při čtení. Děj napínaví, strhující a čte se to lehce. Občas mi přišlo, že se to točí v zamotaném kruhu. Jen ta Julie, já vám nevím, ta její naivita a zase se pouští do vyšetřování na vlastní pěst. Hodněkrát mě zvedla ze židle :-D A upřímně stále nevím, zda v této sérii pokračovat...skvělých knih je přeci jen na trhu hodně.

Jedno takové pozitivum...konečně víme, jak to bylo s bratrem Michaelem a kdo stojí za jeho vraždou.

23.03.2023 3 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Příběh určitě nebyl špatný. Akční, napínavý, zajímavý, drsný. Opět krásně vykreslený svět amišů. Člověk by řekl, jak to nejsou milý lidi a oni se vraždí hlava nehlava :-D Pro někoho nejlepší díl, pro mě trošičku slabší. Mě tam prostě chyběla celá ta super vyšetřovací parta. Gurčák, Mona, Glock, Skid a určitě i Tomaseti. Kate si v tomto díle jede sólo od svého městečka. Opravdu se těším na další díl, který se bude doufám zase konat v mém oblíbením městečku Painters Mill.

15.03.2023 4 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Logan, Alyssa, Erika a Kellan..to byly 4 pilíře tohoto příběhu. Drogy, odvykačka, násilí, nemoc, čekání, touha. Se vším se v této knize setkáte, ale upřímně musím přiznat, že mě tento příběh nestrhl jako první díl. Nevím čím to bylo, ale vůbec mě to nezasáhlo. Za boha jsem se nedokázala vcítit do postav a děje. Četla jsem více měně jak robot. Matka a otec Alyssi mě neskutečně štvali celou knihu a mít je po ruce, tak bych jim od plic něco řekla :-D

Někdo tu psal, jestli není divný, když ho tento příběh nezaujal..nebojte, nejste v tom sami .-)

Na druhou stranu se strašně těším na pokračování této série.

14.03.2023 3 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Po přečtení knihy mám smíšené pocity. Jsem v tom nějak zamotaná :-D Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Cca do ¾ knihy super, šíleně zamotané a propletené, ale to rozuzlení mi moc nesedlo.

Virtuální hra verzus skutečnost. Určitě se ale budu těšit na pokračování a pevně doufám, že bude .-) Mila Vasquezová s dcerou Alicí si ho zaslouží. I když musím souhlasit se čtenářem PATOUSKA. Všechny díly mají otevřené konce a i já vždy naivně čekám na rozuzlení v dalším díle a ono pdrlačku :-D

08.03.2023 4 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Za mě trošičku zbytečné pokračování. Děj sice odsýpal, plynul a četlo se to lehce, ale bylo to takové nemastné, neslané. Mě osobně toto pokračování nikterak neuchvátilo. Haven byla číslo a moc sympatická osoba a s bráchou do městečka přivedli trošičku vzrůša a okořenili to :-) Jsem aspoň ráda za Travise, že s jeho otcem to nebylo tak, jak si ve skutečnosti myslel. Poslední schůze města mi už přišla vážně přitažená za vlasy. Ale co, happy end musel být jak to u těchto knih bývá .-)

08.03.2023 3 z 5