Paja1709 Online Paja1709 komentáře u knih

Domov s vůní květin Domov s vůní květin Debbie Macomber

Příjemná oddechovka pro nenáročné čtenáře.

09.04.2024 4 z 5

Tonoucí duše Tonoucí duše Ava Reed (p)

Další pěkný díl z nemocničního prostředí. Musím ale říct, že první díl se mi líbil víc .Tady mi připadalo, že se první pulka knihy pořád točí dokola a nic se neděje. Ale i tak se těším na další díl.

08.04.2024 4 z 5

Hra na kočku a myš Hra na kočku a myš Michele Campbell

Skvělé. Přečteno za jeden den. Hned od začátku mě chytla. Můžu jen doporučit.

06.04.2024 5 z 5

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

Prvni dil byl pekny,ale musim rict ze tento dil byl proste skvely.Cekala jsem opet takovou jednoduchou klasiku co ted vychazi,ale opak byl pravdou.Od zacatku me kniha chytla.Drew mi prirostla k srdci hned od prvni stranky.Moc krasny pribeh a tesim se na dalsi dil.

05.04.2024 5 z 5

Královský život Královský život Melanie Summers

Pěkná oddechovka u které jsem se i zasmála.

03.04.2024 4 z 5

Za úsvitu Za úsvitu Barbara Nickless

Ja vůbec nevím jak knihu hodnotit
Styl psaní je dobrý,ale pořád jsem mela pocit že nečtu detektivku ,ale literatura naučnou nebo encyklopedii .Do půlky knihy jsem se až musela nutit číst.

03.04.2024

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Kniha drží čtenáře hned od začátku v napětí. Čte se dobře, ale prostě ten konec byl už moc prekombinovany.Tak jsem zvědavá na další díl.A jelikož jich je v originále už 15 ,tak se máme určitě ještě na co těšit.

28.03.2024 4 z 5

S týmto mužom S týmto mužom Jodi Ellen Malpas

Toto byla pred x lety moje prvni serie zanr erotika a hned jsem si Jesse zamilovala.No cetla jsem ji 2x :-)Jsem rada ,ze konecne byl u nas vydan 4 dil.Opet skvele.

26.03.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Po posledních dvou knihách od Zapaty jsem si řekla ,že do dalších se už pouštět nebudu jelikož jednu jsem nedocetla a druhá mi nesedla.Ale jsem rada,že jsem neodolala a začala číst tuto.To byl ,tak krásný příběh. Wouu kniha se četla úplně sama.Muzu jen doporučit .

23.03.2024 5 z 5

Zmiz Zmiz Mary Burton

Další top série. Skvělé to bylo a těším se na další díl.

19.03.2024 5 z 5

Holubí krev Holubí krev Dennis Jürgensen

U toho dílů mi trvalo strašně dlouho se zacist. Oproti prvního dílu to bylo slabší.

15.03.2024 4 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Tak jako předchozí 3 dil ,tak i tento byl skvělý. Ja jsem se od začátku bavila. Můžu jen doporučit.

13.03.2024 5 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

L.J.Shen prostě umí
Opět skvělé. Těším se na další knihy.

13.03.2024 5 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Této dvojici autorek to prostě dohromady sedí. Ja jsem se bavila a uz se těším na další díl.

08.03.2024 5 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Tady netřeba psát zdlouhavý komentář. Opět skvělé .A k tomu miluji ty obálky knih.Tesim se na další díl.

07.03.2024 5 z 5

Vila na ostrove Vila na ostrove Sarah Morgan

Začátek trochu pomalejší, ale pak se kniha četla dobře. Taková oddechovka.

05.03.2024 4 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Skvělé. Od začátku napínavé a autor si se čtenářem pěkně pohrává. Můžu jen doporučit

03.03.2024 5 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

První díl nové série od autorky Maldonado. Autorku mám ráda. Začátek mi připadal trochu pomalejší. Dej byl hodně napínavý, ale konec byl zase takový nějaký rychlý. Ale jinak se kniha četla dobře a tesim se na další díl.

01.03.2024 4 z 5

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Tato série mě bavi.Me připadá o dost lepší než série Texting.Opet jsem se bavila.

27.02.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Pamatuji si jak jsem u prvního dílu psala ,že tady máme začátek skvělé série no a 8 dil a Lisa pořád drží laťku vysoko. V originále je už 19 dílů ,takže se určitě máme na co těšit. Opět skvělé.

27.02.2024 5 z 5