paja0903 paja0903 komentáře u knih

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Kniha vyšla někdy v roce 2016 v té době jsem byla ve věku jako hlavný hrdinové a po xxx letech jsem se vrátila ke čtení znovu (no 16 let mi už není) a já po předčtení druhého dílu mám v sobě prázdno. A vlastně proč jsou knihy, u který ztrácím pojem o čase a chci být v té knize z hlavními hrdiny?

Proč některé knihy nemají nic a jsou sami o sobě bestseller - jsou originální nenajdete tam nic nad čím by člověk koulil očima jak naivný to je - a pak tu jsou knihy co mají vše a při čtení si říkáte, že je to ztáta času.

Kniha navazuje tak kde skončil první. Putování s Eliasem a Lailou napříč pouští - písmenka co dávala dohromady slova - která znamenala více než jen slib přátelství. A já doufám, že dalších dílech budou více než přátelé.

Helena je divné, že jsou tu postavy, které si člověk oblíbí a přál by si je utěšit a říci, že se zamilovat to nejlepšího kamaráda je v pořádků. Člověk má pociti se kterýma musí bojovat a zamilovat se do kamaráda je ta nějvětší bolest co může být. Chápu ji. Jsem na její straně a doufám, že bude štastná i ona. To co jí autorka těd připravila je kruté. Nezaslouží si to.

Laila - prvním díle jsem si jí oblíbila - být otrokyní Kertis chce mít obdiv ale tady mi lezla na nervy. Okay je jí 16 let její rozhodnutí někdy bylo strašný, sobecký a zasloužila by si profackovat. Doufám, že s bratrem bude o dost štastná i když rozpoutat revoluci.....

Elias - proboha já bych si toho kluka přála domů prosím. Opravdu miluji kluky (ne ty co jsou strašně namachrovaný a svalnatý a dokonalý, že každá holka s mím musí mít sex a každá stránka má zmíňku o tom jak by si ho přála šu***, jo a nemláčou, nemají výčitky pač jsou dokonalý bad boys), co plakají, snaží se ve druhých vidět to dobro. Mají výčitky k tomu co udělali at už rozhodnutí bylo špatné nebylo dobré. Ta laskovast a ochota obětovat se pro druhé. On má vše a mě stačila jedna stránka první knihy abych se do něj zamilovala.

Prostě nezapomeňte jestli zažiteje někdy podobný příběh, kde budete bojovat ze zlými duchy, které Vám seberou vše co máte. Masky, které vidí jak Vám ublížit a nebo jak jak si s vámi pohrát a pak Vás zabít. Nebo když Vás ocejchuje ten nejhorší nepřítel co je - mějte na paměti tyto slovo:

"Pro rodinu stoji za to zemřít i zabíjet. Bojovat za ně je to, co nás žene dál, i když už jsme ztratili všechno ostatní"

20.04.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Cora Reilly je v USA známá díky sérii "Born in Blood Mafia Chronicles Series" - která je vyhlášená a já bych si jí přála předčíst.

Tohle se mi vůbec nelíbilo. Obálka je strašná. Nemám ráda, když se na titulce objeví namyšlená žena (ne že by Giulia byla namyšlená) ale...

Mám pocit že jsem četla knihu něco ve stylu babysitting ....jasně je to napsané v popisu knize ale já čekala něco ve stylu mafia...akční scény...nějaké drama...ale tohle nebylo pro mě

11.04.2024 2 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Tato spisovetlka měla nádherné knihy než napsala tutu série šlo její psaní ke dnu jako titanic. Pak přišla kráva jménem Sarah J. Maasová a vše co jsem nemyslela, že by mohlo ve fantasy existovat (počkat ne ve fantasy to je něco jiného) - pardon - young adult kde je možné splácat vše dohromady a dostanete titul "NEJČTĚNĚJŠÍ KNIHY ROKU"

Tato kniha mě naštvala a tehdy jsem si uvědomila, že jedním z mých největších rozhořčení je, když autor píše ženskou postavu tak, aby byla silná a nezávislá, dokud se jí velký sexy muž nedotkne jakýmkoli způsobem a ona se pak „neovládá“

Myslím, že komentář @VeDny napsal/a vše co jsem chtěla napsat. Ztáta času.

Myslím, že mě Jennifer Armentrout a Sarah J. Maasová (a další psisovatele, kteří začali psát tyto kraviny) mě inspirovaly abych se stala též spisovatelkou. Jsem si jistá, že to dokážu. Co může být horšího? Když tyto nesmysli, kde chlap si stáhne kalhoty ukáže "bimbase" ona se "udělá" být horší než napsaly oni dvě? (celý svět skoro) a myslí si, že je to sexy vzrušující

05.04.2024 odpad!

Storočí Storočí Alex Aster (p)

Zarčínám mít pocit, že Tik Tok svým způsobem ničí knižní komunitu..Co to ku**va zase bylo za blábol? Jak už to někdo psal:

Anotace neodpovídá obsahu. Přirovnání k Hunger Games

A proš k tomu sakra Marie Lu napsala přitovnání. Zrovna ona? Prosím ne.
Vždyt to psalo dítě. Možná dvě děti když ona má dvojče... Děty co mají bohatý rodiče a já nevím co ještě a moc touží být ve stopách rodičů
Sakra, otec Keith Pierson Toyota to zařídil dost dobře...

pardon knihu nemohu hodnotit...toto je shit ne kniha

03.04.2024 odpad!

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Nebudu lhát originální příběh to není. Je to jako kdybychom vzali pár telenovel z Jižní Ameriky. Hádky, drogy, sex či hazard a tajemnství co nesmí vyjít na povrch. Vůbec bych se nedivila kdyby v dalších dílech bylo něco jako: "Ella má za bratra Reeda" - tedy nejspíš ne ale.....aby to mělo: "WOW" kouzlo

Kniha doma ležele 6 let bez povšimnutí až díky reedici jsem se znovu do knihy pustila.

K Elle mi strašně lezla na nervy. Já nevím proč. Vadilo mi jak věčně fnukala, že jsou k ní všichni hrubý a že tam už v té rodině nechce být. A pak se je shopná se vyspat s Eastonem? Prostě mi to její chování vadilo...Reed, Reed plnou hlavu jeho jak 10 dítě co touží po nějaké hračcě. Holt jsem jí v tom nerozuměla a i rozuměla. I když její drzá pusa občas pobavila. Na konci knihy mi připadala jak 10 dítě. Utíkat před problémem o kterém vlastně nic ani neví. Tváří se ublíženě - ale chápu pak by tu nebyla série

...all it takes is one word from him and youll be nothing here. Insignificant. Invisible. Or worse.

Reed, Easton, Gideon, Sawyer a Sebastian mi připadali daleko lepší postavy než Ella. Kdyby vycházeli knihy z pohledu jich, bylo by to dalo zajímavější než to číst z pohledu Elly. Všichni měli něco zajímavého a tajemného, kdy člověk potřebuje vědět o nich vše. Mrzí mě, že si mohu předčíst jen něco o nich. Brala bych je všechny domů i s problémy co mají. Dlouho jsem nečetla něco kde jsem si zamilovala všechny kluci...přála bych si být u jednoho z nich a aby mi řekl:

"Youre a Royal now.

Telenovely mě už nebaví. A toto bohužel byla. Ale i tak mě to bavilo už jen kvůli klukům

31.03.2024 2 z 5

XOXO XOXO Axie Oh

Knížku mám doma od minulého roku. Nebudu lhát ta obálka.Ty ulička s domečky. OMG...naivný jsem, jak ta kniha.

ANO... kniha je naivný a námět je z Hollywoodských per a fanynek K-popu co by randěli s JK od BTS, po kterém touží snad celý svět. (ano bylo hodně lehké poznat, že on má být trochu Jaewoo)

Jenny a Jaewoo. Láska na první pohled. Strašně se mi líbilo jak do sebe zapadlo všechno, co dělali, jako dva puzzle. Jaewoo nejprve bral pravidla v kpopu dost vážně (samozdřejmě, vždyt vám mohou taky jedním lousknutím prstu vše zničít a svět se vám zhroutí jako domeček z karet), ale láska byla silnější než všechna pravidla. Pro obyčejnou dívku by udělal vše. A tak to má být. V lásce a Kpopu je dovole vše.

People do strange things to protect their hearts. But when youre afraid, your heart is closed, and its never the right time, but when your heart is open, and youre willing to be brave enough to take a chance, the time is always right.

Nathaniel a Sori byli sami osobě další postvy, který měli co nabídnou. Ráda bych si přečetla jejich přívěh. Těžký rozhod. Odlouččení od sebe, protože v kpopu nesmí IDOLs mít dívku dává smysl proč moc nemusela ona Jenny. Ona se musela s Nathaniel rozejít. Kpop jí vzal vše co kdy chtěla.

People who live for tomorrow should fear the people who live for today. Because the people who live for tomorrow don't take risks. They're afraid of the consequences. While the people who live for today have nothing to lose, so they fight tooth and nail.

Budeme upřímý. Občas je něco takového krásné si přečíst. Už jen proto, že každý měl v pokoje plakáty nějaké skupiny a toužil být po jeho boku. Jako toužím ted být po boku JK z BTS.

30.03.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Může mi někdo prosím vysvětlik povyk kolem této knihy? Proč Fragment udělal dokonalou propagaci ještě větší než ALBATROS u HP? A proč vlastně světový povyk?

Knihu jsem četla ve slovenčtině a tak nějak jsem nic nepochopila. Nebavilo mě to přitom draci mám ráda...Nejspíš jsem čekala něco ve stylu ERAGONA. Prostě fantasy jak si knížká nazývá. Ví vůbec dneska ty spisovatele co je fantasy?

"Fantasy je spojována s magií, čaroději, božstvy, kouzelnými meči a jinými zbraněmi, dobrodružnými výpravami skupinek hrdinů či se smyšlenými rasami jako elfové a trpaslíci."

Může mi někdo vysvětlit proč je tam zase porno? To dneska jsou lidi liný mít sex tak raději o tom čtou? (VizSarah J. Maas) Nebo proč to tam je? Nikde nevidím ani zmíňku, že ve fantasy mělo být něco ve stylu sexu. Je to otravné aspoň pro mě od toho máme jiné knihy

Opravdu ztráta času..Všechny knihy smíchané dohromady jak originální. Kdyby spisovatelka nechala jen draci, výcvik a všechno co k tomu patří kniha by byla...OMG geniální...je mi s toho smutno jelikož jsem čekala něco WOW...ale zase jsem dostala něco, co chci hodit do koše...opět jsem naletěla

26.03.2024 odpad!

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Sarah J. Maas - proč je ta spisovatelka tak oblíbená? Vždyt já si nedokázala oblíbit ani jednu knížní sérii. Ze začátku se mi zhnusila kniha Skleněný trůn kde hlavní hrdinka má být nejlepší zabiják všech dob a přitom ona sama čte červenou knihovnu a musí se učit bojovat? Pardon? Co?

Po letech jsem si řekla, že dám druhou šanci a jak koukám...Vůbec nevím co jsem četla a o čem bylo těch 785 stránek? To i JK Rowling a fénufův řád kde je skoro 1000 stránek je kniha blbé zvrušení, zábavi a kniha se čte sama.

Tady jsem se musela do všeho nudit. Bryce byla blbá sexy pí****, která se trochu usměje a chlapovi stojí jeho nádobíčko...a to nemluvím o dalších postavách o kterých ani nevím jak se jmenují. Natož o čem byl děj...hlavně, že je všude sex, vulgarismus, drogy - proč ne že...bude to trhák jako další knihy kde je toto téma :D :D :D

Škoda těch peněz.

16.10.2023 1 z 5

Predstava o tebe Predstava o tebe Robinne Lee

Kniha byla tak naivný, že nechápu jak jsem to mohla předčíst za jeden den? No naivný možná i reální..Když jsi vzpomunu na svojí platonickou lásku, který má nějakých 30 let a jeho manželka skoro přes 50 let a má nejméně 5 dětí z toho jedný je nějakých 18 let. Zase takový drama to není. To je Hollywood. Takže...kdo ví jak to má on když...je to nejspíš složité pro mě

Kniha nemá co nabídnou..opravdu mi to připadalo nudné - ona matka co raději dává přednost tomu aby jí Hayes šu***** kde mohl a ona mohla být jen s ním místo toho aby se věnovala dceři? Nějak mi ušla ta poita. Asi chápu, že s ním získávala pocit, že je někdo čím chtěla být. Mít lepší sex než zmanželem, VIP party, dlouhé večírky. Jako kdyby pro ní najednou život, který má neexistoval. Někdy mi připadala hlavní hrdinka neskutečně hloupá a sobecká a měla jsem jí plné zuby. Nebavila mě..ona ne. Hlavně její domýšlivé diskuse o umění - byla dokonalá, slavná a úspěšná...svým způsobem byla jako Hayes bez fanynek. Nechápu co není viděl a ani netuším proč si jí vybral? - Protože jsi vypadala, že jsi chtěla být vybrána? - jako vážně Hayes? Nějak mi ušla ta poita z toho...

Ne oni nebyli do sebe zamilovaný. Tohle nebylo to co bych postavám záviděla.

Sex, sex a sex v každé hloupé kapitole o nic nešlo...nudné dialogy...neustále se to opakovalo a - asi spisovatelka nemá velkou zásoby slov. V každé kapitole stejný příběh...chudák její dcera jak jsem psala. S mámkou bych nepromluvila.

Opravdu nechápu ten smysl povyku. Asi jen to, že to vážně je jen okopírované z bulváru kde se řeší, že Harry Style má rád starší ženy. Tím pádem nechápu proč to nezůstalo někde na nějakém koutě, kam lidi píši své příběhy něco jako wattpad - tam se to chodí více.

Chápu superstár Hayese. Je složité mít pomněr s fanynky ty mají velké představy o něm. Líbilo se mi, že si pamatoval každé slovo co ona řekla. Moc roztomilé. Ale taky měl své mouchy.
A možná kdyby to bylo napsané z pohledu jeho. Možná by semi to líbilo více než z pohledu sobecké ženy, která na každé stránce řeší sebe a svojí sobeckost a jestli je hezčí než jeho fanynky

A jsem ráda, že to skončilo tak jak to skončilo.

11.08.2023 2 z 5

Stačí mávnout křídly Stačí mávnout křídly Sára Topinková

Neskutečně se mi líbí jen obálka kniha mě vůbec nebavila, asi jsem měla špatný výtisk. Připadá mi to jako kdyby vzala děj ze seriálu Proč? 13x proto, kde oblíbený Brandon Flynn pokud se nepletu vyfotí na dětském hřišti Hannah Baker jak jí jde vidět spodní prádlo ? Nejsem si ted jistá. Jí se pak obrátí celý život na ruby.
V tomhle případě je to trochu to samé. Jako kdybych tu knihu četla...tedy i viděla

25.07.2023 1 z 5

Zazářit Zazářit Jessica Jung

Co vlastně napsat. Kpop jsem poprvé spatřila někdy v roce 2007 v té době kdy v tomto světě neexistovala skupina BTS

Už tehdy mi připadalo všechny nelogické. Neskutečné tréninky, které trvají až 10 hodin a jsou blbé bolesti, ponižování, snížení sebevědomí, neskutečné až nelogické diety, plastiky, povídání o tom co je krása a já nevím co ještě nemožné. Co společnost to nelogický zákaz jako právě to randění s holkami /kluky, žádné mobily, zákaz vidět rodiče jen dřina a dřina - vlastně pro všechny musíš být perfektní. A věta: "Mě to nebaví!" v tomto světě neexistuje. Není divu že tento svět je prokletí a každý 10 kpop STAR chodí k psychologovi a bohužel tento krutí svět neunese a sáhne si na život a to nemluvím o dívkách, které jsou znásilněni. Je to přišliš smutné a nepochopitelné že v dnešním světě pořád existuje něco jako Big Brother. Pravidla a sledování a za porušení jsi vyhozen ze skupiny jako Jessica

Nikdy jsem nepochopila proč je v tomto světě každý IDOLS musí za něco omluvit. Za něco co nemá smyl ani to, že se zamiloval a našel někoho koho má rád co je na tom tak špatného. Každý potřebuje vedle sebe někoho tak kde je chyba? Po čase mi do došlo kde je chyba a IDOLS se omluví i za to existují. Fanoušci. ANO - další subjekt, které vlastní skupinu a když se jim něco nelíbí dají to najevo a to nemluvím o pronásledování či i ponižování nebo i o tom jaký člen je krásnější a nejpopulárnější

Jsem ráda že Jessica napsala své zkušenosti v zábavném průmyslu který je ve všem falešný až to bolí. Falešný přátele, falešný lidé kolem sebe a nejhorší je že nemůžeš skončit. Samotný děj at je jakýkoli hodnotím vysoko protože je to něco co si člověk nepředčte každý den a osobně do hudebního průmyslu nevidíme...zvlášť do toho v Jižní Koreji

Pořád přemýšlím nad tím, proč v Jižní Koreji stáli lidi si přejí být KPOP IDOLS. Co je k tomu vede.

07.03.2023 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Sarah J. Maas - proč je ta spisovatelka tak vychvalovaná? Proč? Co je na knize tááááák úžasného? Hrdinka (jak popisuje kniha) má být nejlepším zabijákem na světě, rychlým, tichým a neodhalitelným a všehoschopným - tak kde nastala ta chyba. Myslela jsem, že bude Celaena něco jako Arya Stark či někdo podobný ale ona je mezitím trapná princeznička, která záhadným kouzlem miluje knihovničku a zásadně červenou knihovnu a to nemluvím o tom jak je namyšlená kráva, kterou jsem chtěla na každé stránce nafackovat. No a pak tu máme Doriana a Chaol že? OHH počkat kniha vlastně nese young adult - to by byl hřích, kdyby tam nebyli dva kluci, co hlavní hrdince připadají moooooooooc krásný...
Achjo, kde nastala chyba proč mám před očima vlčí mlhu? Proč se mi kniha nelíbí? Proč mám pocit, že Celeana nebude Celeana ale někdo jiný? Proč Dorian bude určitě nějaký debil. Proč jsem si tu knihu musela koupit když obálka je škaredá a zadní stránka knihy tvrdí lež. Možná je to první kniha - možná druhá a další budou jiné...ale určitě to není Best Book Ever

27.08.2019 1 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Alexandra Bracken se rozhodně stát spisovatelkou nikdy neměla. Nechápu proč Cooboo vydalo toto ubohou sérii, které neměla v sobě nic pozitivního...no možná až na ty obálky...což mě pořád nutí přemýšlet nad tím, proč si kupuji občas knihu kvůli úžasným obálkám. Prostě mě to vůbec nezaujalo a celou dobu té knihy jsem si říkala o čem ta kniha je...Evidentně Alexa četla německou sérii "Edelstein-Trilogie" - Rudá jako.....a řekla si, že když v Německu se z hitu "cestováním v čase" stal Bestseller proč nenapsat podobné téma, které bude od Americké spisovatelky že? Nuda, Nuda a Nuda.......
Proč raději Cooboo nevydalo sérii "The Darkest Minds (Temné síly), která je zase úplnou kopii X-men od Marvel ale když tam přidáte malé a nevinné děti plus lásku ve stylu Hunger Games - Divergence máte knižní Bestseller , který se musel přece dostat na filmové plátno

03.07.2018 odpad!

Replika Replika Lauren Oliver

Vidím, že spisovatelka Lauren Oliver není žádný nováček - ale já od ní četla zatím jen knihu REPLIKA.
Knihu jsem původně chtěla číst jednotlivě ale pak jsem se rozhodla, že to bude číst jako kapitoly...ono je to možná i tímto způsobem nejjednodušší
Příběh Gemmy se mi prostě líbil více i když Lyra měla své pouto...
Každopádně spisovatelka měla zajímavé téma Genetika a klonování mě vždycky zajímalo

19.04.2018 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Jak vidím, tak budu opět jediná, kdo měl opět špatný výtisk knihy. Kniha byla trapnou kopii knihy "HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY " která je stejná blbost jako toto. Říkám si jestli mám vůbec city, proč mě to netrápilo, že hlavní hrdinka má Hodgkinův lymfom a samozřejmě (jak už to bývá, to by jinak nebylo dramatické) musí přece ******* jinak bychom nepotřebovali tisíce kapesníčku a nedej bože kdyby se náhodou hlavní hrdinka vyléčila kniha by neměla to kouzlo...
Pro mě děj knihy velké klišé...ok...láska je krásná věc a každý jí prožívá jinak ale až takhle? Jim je nějakých 8 let a hned se políbí a slibují si láska na celý život? Proboha jsou to děti co ty vědí o lásce? Maximálně to, že se občas dají pusu a chytnou se za ruce - ale tohle? Až když člověk dospívá...ok...tak tam bych to brala a i chápu proč byl Rune naštvaný - myslím, že měl zůstat naštvaný a kouřit jednu cigaretu za druhou líbil se mi více takový než když ze s něho stala cukrová vata. A jeho slovo "Poppymin" - mě vytáčelo skoro na každé stránce k tomu oba používala slovo, která jsem si musela zvýraznit jenže to bylo všechno. Kniha mě prostě vytáčela tím jak mě neustála dokazovala, že hlavní hrdinové jsou pořád pořád a pořád beznadějně do sebe zamilovaný a nemůžou bez sebe žít. S takovým párem bych se fakt kamarádit ani nechtěla. Škoda, že kniha opravdu byla jak filmová romance z Hollywoodského scénáře.
Kniha je opravdu jak čokoládová poleva, kterou sníte a divíte se jak může být tak sladká až nereálně sladká možná je občas dobré snít o té čokoládové lásce a o klukovy s modrými pomněnkovými očima - škoda, že pro mě tato čokoládová poleva nechutnala - ale sakra Rune - jeho norština a cigarety (jo a ještě jedno klišé takových lidí co přestanou ze dne na den kouřit je fakt málo Rune jo a kvůli holce vůbec ne. OKAY?)

18.03.2018 odpad!

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Když jsem poprvé slyšela o této knize....byla jsem k ní skeptická, protože si to uznejme...je tisíce knih jménem Antiutopie a po z filmování Hunger Games, Divergence a Maze Runner...mě ty ostatní knihy, které přišli po těch to sérii - prostě přišli stejné a už neoriginální, že to člověk už ani nechtěl číst.
Jenže knihu nemám doma ani měsíc a nemohu se od této série odrhnout. Hrozně se mi líbí život na Šerosrázu - Elias a Helene se k sobě šíleně hodí a baví mě o nich číst více než kapitoly z pohledu Laia, která mi zatím jaksi nepřirostla k srdci a její pohled mě ani nebaví číst. Pro mě hodně velké překvapení, zajímavý svět i postavy

29.10.2017 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Když jsem poprvé viděla knižní obálku - zamilovala jsem se do ní a toužila jí mít v českém podání. Bohužel mě děj nezaujal a nezamilovala jsem se do něj tak jako do obálky. Nápad s ročními obdobími mi přišel kouzelný ale to je všechno. Prostě něco mi tam chybělo... Dvě hvězdičky a to jen pro obálku

14.10.2017 2 z 5

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Hodně dlouho jsem nevěděla co napsat a to přitom knihu jsem četla už v roce 2016. Hodně dlouho jsem hledala sérii, která pohltí mně, jelikož všichni byli natěšeni ze série Hunger Games, Divergence. Já hledala co pohltí mně. a našlo se.
James je PAN SPISOVATEL a jeho série má doma na poličce speciální místo

15.08.2017 5 z 5

Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení * antologie

Nevím proč ale z této knihy jsem moc zklamaná. Nenadchla mě tolik jako 12 zimních políbení. Na těch Vánocích je něco krásnějšího a kouzelného než léto. Nevím. Ano. každý se po těch mrazicích večerech těší na sluneční paprsky, která ohřejí naší kůži. Ale u této knihy jsem jaksi to léto neprožívala jako ty Vánoce. Slavné spisovatelé jako Je: Cassandra Clare, Veronica Roth či je to i možné Leigh Bardugo? - Mě zklamali. Jejich série jsou legendární ale povídky aspoň pro mě katastrofa nezaujali mě a já jsem je jen přejela očima. Za to neznámí spisovatelé - některé šli a zaujala mně hra ze slovy či pocity o lásce :-)
Kniha je krásná uvnitř - škoda, že mě ta žlutá sluníčka, která v knize jsou neohřála.

12.08.2017 2 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Opět něco co mi hlava nebere...kniha pro mě neměla hlavu ani patu...žádná postava mi nepřirostla k srdci a moje oči padaly únavou a já si přála knihu mít za sebou. Jediná Věc, která se mi na knize (tedy jestli se to dá říci, že je to kniha a titul Bestseller si zaslouží) je LA a tak jak si myslím, že to tam chodí - takže v tomhle jsem autorce věřila každé slovo. Propagace této knihy je geniální, že? Stačí Wattpad a je s tebe novodobí spisovatel ze vším všudy...chudáci ostatní spisovatele, kteří museli bojovat aby svoje dílo dostali na pulty . V 21 století stačí Wattpad a smlouva na knihu je na světě (viz Anna Todd, E.L. James či další...), možná kdyby kniha prošla stejnou cestou jakou si musí projít každý spisovatel knihu bych hodnotila 5 hvězdičkami ale tímto způsobem mě pořád pálí oči únavou a další dvě knihy číst nebudu....Navíc myslím, že slečna Estelle Maskame nepřišla s ničím novým...a ono to možná už s ničím novým přijít nejde....

28.07.2017 odpad!