Paixan Paixan komentáře u knih

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Naprosto fenomenální! Krásně a lehce se četlo, bývaly zdlouhavé momenty, která ale kniha musela obsahovat, aby odrážela situace a dialogy z reálného života. Všem doporučuji.
(Nejlepší to bylo na dlouhé cestě autobusem nebo při nudných přestávkách ^_^.)

28.01.2018 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Naprosto fenomenální!!! Neustále všichni měli na mysli jen jedno: Kdo to jen může být??? Konec mě bombasticky neohromil, jen jsem potřebovala ten závěr. Jsem také spokojena s počtem listů v knížce, proto jsem ji také tahala všude, kde bych se mohla nudit ;)))
100% stojí to zato... ^_^

03.12.2017 5 z 5

Neřeknu, že kniha je výborná nebo moc dobrá, je totiž jenom dobrá a to hlavně proto, že se mi některé povídky líbily, některé moc ne atd . Nevím proč ale ty růžové stránky se mi moc nelíbily, ale hlavní je přece děj těch povídek, tak jsem si jich moc nevšímala. Knihu jsem přečetla kvůli mému oblíbenému žánru-romantika ♥ , a tak trochu kvůli té obálce. Kromě toho jsem si našla další zajímavé autory(, od kterých si určitě něco přečtu :)). ♥

Mé hodnocení:
O půlnocích- 4/5 : rychlé, čtivé, dobré ale něco mi tam přesto chybělo... ♥
Dáma a liška- 3,5/5 : tady toho bylo docela málo, ale dalo se to♥
Andílci ve sněhu- 3/5 : nevím o čem to tady bylo, možná o tom jak je dobré být se svými blízkými o vánocích, ale mě se zdálo, že je prostě o jednom chlapovi a jeho sousedce... :((
Najdeš mě podle Polárky- 4/5 : a tohle bylo opravdu výborné ♥ , jenom mě naštval konec...
To je Yulský zázrak, Charlie Browne- 5/5: nevím proč, ale líbilo se mi to, i když to bylo zdlouhavé,... ♥
Váš záskok za Santu- 2,5/5: tak tady to fakt bylo o ničem... s prominutím((
Krampuslauf- 1,5/5 : ...
Cos to sakra provedla, Sophie Rothová?- 5/5 : páni! tohle je můj úplně první příběh s černým Američanem, líbilo se mi to! nemám slov ♥ ♥
Kyblíky s pivem a jezulátko- 3/5: tady to bylo ale opravdu zdlouhavé, ale jakžtakž se to dalo
Vítejte ve Vánocích, CA- 4/5 : moc povedený
Betlémská hvězda- 4/5 : nejdříve jsem nechápala proč chtěla pryč, ... hezké ♥
Dívka, která probudila snílka- 2,5/5: ...

Lidi, knihu si přečtěte, jsem si jistá že se Vám něco zalíbí něco ne, ale prostě to zkuste!

05.11.2016 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Měsíční kroniky jsou nejlepší nejzajímavější nejčtivější nejkrásnější... série!!!
Už z první věty jsem nemohla přestat!
Tak krásně zpracované bystré hezkééé.
Cinder se mi strašně líbí! To že je kyborg to je něco! Strašně se mi líbí její povaha: je chytrá, šikovná, hodná, cílevědomá-jenom dobré vlastnosti)). A to nejdůležitější: NEVZDÁVÁ SE!
Knihu jsem přečetla za 2 dny:( Neměla jsem pospíchat, víc bych to prožila.
A taky jsem se nemohla na obálku nenadívat. Zvláštní a přitom tak velkolepě okouzlující!
Jestli jste na sci-fi, fantasy nebo romantiku, musíte si knihu přečíst alespoň 1. kapitolu.))

02.11.2016 5 z 5

I pro starší čtenáře velice zajímavé čtivé a hezky zpracované.
Jestli si ji chystáte číst, tak opravdu NEPOSPÍCHEJTE!
VŽIJTE SE DO TOHO!
Pozorně prohlížejte ilustrace.
Myslím, že si komiks přečíst pod peřinou bude ještě příjemnější ;)
Doporučuji čtenářům všech věků!))

02.11.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Najdříve jsem viděla film když mi bylo okolo 8 a skoro nic si nepamatuju. Tak jsem se rozhodla přečíst knihu, neboť jak všichni říkají, že kniha je opravdu výborná(vynikající, čtivá, rychlá....!) a podle mě nejlepší světový (milionový) bestseller!
A od 1. věty jsem prostě NEMOHLA PŘESTAT! Fakt to bylo jako kdybych zapadla do toho světa! a kdybych měla víc volného času, chtěla bych ho strávit s knížkou!
Podle mě by ta kniha měla mít u všech ratingů 100% a 5 hvězdiček nebo 10.
Potom co jsem dočetla knihu jsem se koukla na film, ale zdálo se mi že to není takové jako v knížce, bylo tam míň té příjemné dětské atmosféry. Kromě toho tam odstranily několik scén, třeba to že na konci kromě Harryho a Rona měla taky Hermiona jeden úkol a to bylo v knížce tak 10 stránek, což je podle mě docela moc.
Ale opravdu mnoho lidí knihu nečetlo a radši se dali do filmu, a určitě jim film přišel vynikající (mě teda taky, když mi bylo 8). Stejně jsem i s knihou i filmem velmi spokojená a OPRAVDU, LIDI, PŘEČTĚTE SI JI. DOSTANETE SE DO SVĚTA, KTERÝ BYSTE NECHTĚLI OPUSTIT (AŤ UŽ JSTE VIDĚLI FILM NEBO NE).

11.10.2016 5 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Strašně se mi líbilo, jak si psala ty přání.
To byl opravdu dobrý nápad.
Taky mě překvapilo, že je autorka tak mladá.
V knize se mi líbilo všechnooo.
Nejdřív ale mě zaujala obálka.
Všem holkám doporučuju, protože čtení velmi lehké, bystré a hezké.

28.09.2016 5 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Jako celkem dobré, ale záčatek zdlouhavý a i když je v knize hodně akce, stejně mi to připadalo takové skoro bez nápadu.
Nelíbilo se mi, že všechny ty akce, skoky, utíkání byly tak na 10 stránek 2krát a musela jsem číst, jak dělá ten skok a pak přemet atd.
Právě proto ztrhávám 2 hvězdy.
Popis nádherný.
Knihu jsem přečetla kvůli obálce a zvídavosti konce.
Zkusit si ji přečíst můžete, ale moc nedoporučuju.

23.09.2016 4 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Vynikající komiks. Velmi rychle a hezky se čte.
Líbilo se mi všechno: zpracování , kresby, čtení a strašně se mi líbilo , že to je něco, co jsem v životě sama zažila.
Možná, že je s něčím nespokojená, ale já jsem doktorům vděčná za jejich práce a rodičům zato, že mě vezli sem a tam.
Jinak velmi dobré a doporučuju všem i těm co fakt čtení nemusí.

23.09.2016 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Hrůza. Tak přece jenom je nevěrná Adamovi a Warnerovi je jedno, že ho málem zabila.
Normální chlap by ji nenáviděl do konce života a neříkal by, že ji miluje a Juliette jsem začala nenávidět. Další díl nebudu číst.

03.09.2016 odpad!

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Ze záčatku super, ale když to dělala a Warnerem, pochopila jsem, že bude s obouma klukama a to mě strašně naštvalo. Vím, že to někomu vadí někomu ne a někomu se líbí, když holka má 2 kluky, je jim nevěrná a jim je to úplně jedno, ale mě to fakt strašně vadí! Jinak docela dobrý.

03.09.2016 odpad!

Cukr a koření Cukr a koření Linda Chapman

Konečně jsem našla něco, co není fantasy, sci-fi, dobrodružné, horor,atd.
Něco realistického z obyčejného života obyčejné dívky. Sama peču a tato kniha je opravdu dobrá. Asi se budu zaměřovat na podobné knihy a vřele všem holkám všech věků doporučuju.

09.07.2016 5 z 5

Tvůj vymazlený mimózní deníček Tvůj vymazlený mimózní deníček Rachel Renée Russell

Tohle mě přimělo k tomu,abych taky si začala psát svůj vlastní deník.

04.07.2016 5 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Něco jako Deník malého poseroutky v holčičí verzi.Velice rychle se čte a ty obrázky jsou fakt mimózní. Je to jedna z mých oblíbených knih a autorka taky)). Krom toho jsem konečně našla něco, co není v žánru fantazie, sci-fi, detektiv, horor atd. Konečně jsem našla něco reálného z života obyčejné dívky. Je to fakt super kniha (hlavně pro menší čtenáře).Všem holkám ne světě doporučuju.

04.07.2016 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Ach JOOOOOOOOOO, zase ta Sofie!!! Dobře, že to dopadlo jak to dopadlo. Ona nikdy dobrá nebude(tím jsem si jistá). Takovouhle **** bych normálně umučila(rozčtvrtila na malé kousíčky). Je prostě ZLÁÁÁ (ať se s tím smíří). Jinak zajímavý konec=výborná kniha. :D

23.05.2016 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Jenom já vím, že je to jenom kniha a neexistující postavy, ale ta Sofie je takové ZLO, že jsem prostě chtěla stát se součástí knihy a udělat jí něco tak ohavného, že na to bude vzpomínat každičký den, DOBŘE, že se z ní stala ta hnusná, ošklivá čarodějnice a že byla celou dobu nešťastná(uff). Agátu jsem si oblíbila, ale taky mi vadí, že je příliš hodná a vše té mrše Sofii odpustí. Jinak fakt ji všem doporučuji a kdo ji přečte, ten je opravdový knihomol. :D (nezapomeňte na další díly)

23.05.2016 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Nudila jsem se.

29.03.2016 1 z 5

Navěky po škole Navěky po škole Jamie Thomson

Rozhodně není tak dobrá jako předešlé díly, ale i tak jsem se na ni těšila.

27.03.2016 4 z 5

Zloduch v nesnázích Zloduch v nesnázích Jamie Thomson

Výborná kniha, ale tu Suz fakt nenávidím.

27.03.2016 4 z 5

Školní roky Školní roky Jamie Thomson

Vynikající kniha!!! ale vadila mi ta holka Suz

27.03.2016 5 z 5