Paintka01 Paintka01 komentáře u knih

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Musím říct, že jsem byla knihou mile překvapena. Měla jsem ji koupelnou už pár let a pořád ne a ne se k ní dostat... až teď, když jsem si chtěla přečíst Šest vran a bylo mi doporučeno nejdříve přečíst Grišu, abych tento svět pochopila lépe. Kniha se četla sama, za víkend přečtena. Uvidíme, jak se děj bude vyvíjet dál.

10.09.2023 5 z 5

Jeden temný trůn Jeden temný trůn Kendare Blake

Musím říct, že druhý díl mne bavil mnohem víc. První půlka se chvílemi vlekla, ale zhruba od poloviny knihy jsem ji nemohla odložit a dočetla ji jedním dechem!

05.03.2023 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

První polovina knihy mě moc bavila a přečetla jsem ji rychle. Později se čtení už trochu táhlo a neměla jsem potřebuju číst hned další a další kapitoly, jak to u některých knih bývá. Každopádně ve finále to bylo celkem pohodové a příjemné čtení.

12.02.2023 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Opět příjemné čtení jako předešlé díly! Colina jsem si oblíbila už v předchozích knihách, ale trochu mi v Čekance chyběl jeho vtip... byl spíš takový vážný.

Je zde už menší množství romantických scén, ale zase se můžete těšit na odhalování totožnosti tajemné lady Whistledownové, což bylo příjemné zpestření!

31.10.2021 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Musím se přiznat, že jsem se na tenhle díl ani nijak výrazně netěšila, protože postava Benedicta mě z předešlých knih (ani ze seriálu od Netlixu) moc nezaujala a vlastně jsme zase tolik informací o něm z prvních dvou dílů nezískali. Nicméně tento díl mě zatím překvapivě bavil nejvíce. Moc jsem si oblíbila jak postavu Benedicta, tak i Sophii. Bavilo mě hodně i to, že oba byli z jiných poměrů a tak kniha byla trošku jiná, než knihy o Daphne a Anthonym, kde si oba vybrali ideální a urozený protějšek.

Příběh byl tedy čtivý a knihu jsem přečetla během jednoho dne.

31.10.2021 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Trochu jsem se bála, že mě druhý díl nebude bavit tak moc jako první, protože jsem ho začala číst hned po dočtení toho prvního, ale opak je pravdou. Troufám si říct, že mě kniha chvílemi bavila dokonce víc. Jsem zvědavá na seriálové zpracování Anthonyho příběhu, tak snad to bude už co nejdříve!!

26.10.2021 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

I přes to, že jsem prvně viděla seriálové zpracování a znala jsem tudíž konec, tak mě knížka moc bavila... Odpočinkové a nenáročné čtení!! Přečetla jsem ji během chvíle a určitě mám v plánu přečíst další díly z této série!!

25.10.2021 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Naprostá bomba! Četla jsem snad bez přestávky a knihu zhltla jak malinu. Úžasný druhý díl této série. Konec zase skončil v tom nejnapínavějším a už se nemůžu dočkat posledního dílu, který má vyjít až v září :( Nevím jestli to vydržím.

07.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Na tuhle knihu jsem náhodně narazila v knihkupectví, vůbec jsem o ní nic nevěděla, ale i tak jsem si ji koupila.
Příběh hlavní hrdinky mě opravdu uchvátil, knihu jsem přečetla jedním dechem. Četla jsem i přes noc, protože jsem se od čtení nemohla odtrhnout a jít prostě spát.
Knížka je romantická, erotická, místy jsem se i musela smát.
Každopádně doporučuji, je to opravdu poutavé čtení. :)

29.07.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Nádherná kniha! Bylo opravdu zajímavé číst příběhy ostatních postav ze série Selekce a přečíst si je i z jiného úhlu pohledu než měla America. Mimochodem Selekce patří mezi mé velice oblíbené série.
Doporučuji všem milovníkům jako jsem já! Je to krásné čtení, knihu jsem přečetla jedním dechem! :)

27.07.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Na tuhle knížku jsem se opravdu moc těšila, protože Kiera Cass se stala mou oblíbenou autorkou po napsání série Selekce.

Sirénu se Selekcí porovnávat nemůžu, protože jsou to knihy jiného žánru. I přesto jsem byla ale trochu zklamaná a od Kiery toho čekala víc. Siréna je vlastně jedna z prvních knih K. Cass a byla vydána na požádání čtenářů....

Kniha mě sice tolik neokouzlila, že bych nemohla ani spát a musela bych stále v kuse číst, ale i tak to bylo příjemné čtení. Moc se mi líbil nápad který Kiera měla. Doporučuji knihu těm, kteří mají rádi fantasy příběhy :)

27.07.2017 3 z 5

Selekce 1–3 (box) Selekce 1–3 (box) Kiera Cass

Jsem naprosto uchvácena!!! Všechny tři knížky byly naprosto úžasné. Měla jsem je přečtené jedním dechem. Moc se mi líbil nápad autorky, celé to bylo takové pohádkové a čtení jsem si moc užila... Jen je škoda, že to mám už za sebou.

14.07.2017 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Hrozně moc se na ní těším, nemůžu se vůbec dočkat :D jsem zvědavá, jak to všechno skončí :)

16.01.2014 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Miluju tu knihu :) kdybych měla říct, jestli byla lepší první kniha nebo tato, tak bych si nejspíš nevybrala...

15.01.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha byla bezvadná, děj, postavy.... no prostě nemůžu nic vytknout :) Jsem docela zvědavá jak dopadne film, který má mít premiéru letos

11.01.2014 5 z 5