Páájinka Páájinka komentáře u knih

Nejkrásnější pohádky pro nejmenší Nejkrásnější pohádky pro nejmenší Vlasta Švejdová

Dceři i mně se pohádky moc líbí.

04.09.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Audiokniha. Moc se mi líbila. Určitě si poslechnu i druhý díl.

31.08.2021 5 z 5

Prezident Beneš mezi Západem a Východem Prezident Beneš mezi Západem a Východem Eduard Táborský

Hodně poučné. Člověk se podívá pod pokličku, uvědomí si, že tenkrát nevěděli, co už víme dnes. Politika je vysoká hra a jsem docela ráda, že jsem jen obyčejný člověk a nemusím dělat rozhodnutí, která se dotýkají státu.

23.08.2021 5 z 5

Jan Vodňanský dětem Jan Vodňanský dětem Jan Vodňanský

Moc hezké básničky. Některé už jsou i zhudebněné.

22.08.2021 5 z 5

Tři zlaté klíče Tři zlaté klíče Petr Sís

Moc hezká knížečka.

20.08.2021 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Audiokniha.Jedním slovem perfektní

20.08.2021 5 z 5

Mého manžela nezastřelil Kajínek Mého manžela nezastřelil Kajínek Eva Jandová

Knihu psala manželka a umím si představit, že spoustu věcí si domýšlí a odhaduje. I ten největší hajzl doma hajzlem není, své děti miluje. Výpověď i kniha jsou osobní názor. Těžko říct, jaký byl Štefan ve skutečnosti, ale asi takový nevinný andílek nebyl. Smrt mu samozřejmě nepřeju. Myslím si ale, že na své prachy právo měl, aby je vymohl zpět. 90. léta byla jako na divokém západě. Mohlo se téměř vše a nikdo není potrestán. Policie a jejich zvěrstva. Čím dál víc věřím tomu, že to Kajínek neudělal.

18.08.2021 4 z 5

Manželské zrcadlo Manželské zrcadlo Vlastimil Vondruška

Další moc hezký příběh.

10.08.2021 5 z 5

Mstitel z Jenštejna Mstitel z Jenštejna Vlastimil Vondruška

Opět skvělé čtení. Příběh byl zajímavý.

06.08.2021 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Audiokniha. Líbila se mi mnohem víc než HH. Super příběh.

05.08.2021 5 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

Čtivá a hezká kniha. Je to taková milá oddychovka.

03.08.2021 5 z 5

Můj život bez mříží Můj život bez mříží Jiří Kajínek

Obrázek jsem si udělala. Jiří Kajínek není hloupý člověk, má všechno perfektně promyšlené. Měl dost času přemýšlet. Sice není celebritou v pravém slova smyslu, ale určitě si jeho případ pozornost médií zasloužil. Zloděj to je, samozřejmě, ale je opravdu vrah? Já sama se přikláním k tomu, že není. Nevím, co teď dělá. Nikdy jsem se nezajímala, až tyto prázdniny jsem přečetla 2 knihy a budu číst i další. Rozhodně bych chtěla vědět, jak to bylo doopravdy. A co je v tom všechno za šmelinu. Myslím si, že ho měli pustit. To jediné Zeman udělal dobře.

01.08.2021 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Audiokniha. Po HH jsem cítila lehké rozpaky, ale co se stalo z Mackbeta, to je teda masakr. Musím přečíst i předlohu. Boží knížka.

24.07.2021 5 z 5

Pravda o Kajínkovi Pravda o Kajínkovi Josef Klíma

Četla se dobře. Pokud je toto pravda, tak kde je ta demokracie, do pr... Kajínek měl zničený život a ostatní se vezli. Budu číst další knížky o něm.

24.07.2021 4 z 5

Zoubková víla Zoubková víla Neville Astley

Dcerka jí miluje. Čteme často.

21.07.2021 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Opět povedená, sice trochu překombinované, ale četla se skvěle. Bergman je fajn.

21.07.2021 5 z 5

Můj život mezi slzami a smíchem Můj život mezi slzami a smíchem Jiřina Bohdalová

Knížka a vyprávění paní Bohdalové se mi moc líbilo. Krásné fotky a vzpomínky na skvělé herce.

16.07.2021 5 z 5

Jirkův tajný klíč k vesmíru Jirkův tajný klíč k vesmíru Stephen William Hawking

Zajímavé to určitě je. Hezky se čte.

15.07.2021 4 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Oba příběhy se mi líbily. Druhý byl asi lepší. Člověk má takové představy, máme to v sobě a myslím si že nejen chlapi. Souhlasím s tím, že se ta myšlenka ovládat nedá, prostě naskočí. Viewegh umí psát vtipně, i když je to pořád tak trochu stejné.

14.07.2021 4 z 5

Jáchymovští démoni Jáchymovští démoni Vlastimil Vondruška

Moc povedená knížka. Když je vyšetřovatel mladý a nezkušený, je hned knížka veselejší. I starší Jiří Adam je fajn, ale tenhle ještě víc.

10.07.2021 5 z 5