Páájí Páájí komentáře u knih

Nebojte se života Nebojte se života John Eldredge

Eldredge opět nezklamal! Kniha změnila můj pohled na svatost a dokonce i na celý život a jeho prožití. Doporučuji všem, kteří se chtějí víc přiblížit našemu skvělýmu Bohu!

09.06.2016 5 z 5

Kameloti Kameloti Samuel Jan Hejzlar

fakt krásný!!

17.05.2016 5 z 5

Chraň svoje srdce Chraň svoje srdce John Eldredge

úžasná a pozoruhodná kniha o našem srdci

03.01.2016 5 z 5

Naprosto úchvatná poezie!

01.10.2015 5 z 5

Úchvatná! Odhalte tajemství ženské duše Úchvatná! Odhalte tajemství ženské duše John Eldredge

Naprosto změnila můj pohled na ženství a na sebe samu.

16.09.2015 5 z 5

Cestou touhy Cestou touhy John Eldredge

Wooow! Úžasná kniha plná pravdy a moudrosti. Velmi hluboká, místy těžká, ale rozhodně stojí za to!

31.08.2015 5 z 5

Exodus Exodus Leon Uris

naprosto úžasný kniha! Někdy jsem měla pocit že nečtu skutečné události ale nějaké fantazy.

10.08.2015 5 z 5

Hranice v chození Hranice v chození Henry Cloud

Kniha, nejen o chození a nejen pro ty, kterých se chození týká. Je to kniha plná moudrosti, ukazující mimo jiné jak řešit konflikty, lidské vady a jak se vypořádat s vlastním i partnerovým selhání. Některé pasáže jsou hůře srozumitelné a je potřeba jim dát čas na pochopenou. Přesto doporučuji všem!

20.07.2015 5 z 5

S nikým nechodím a nejsem cvok S nikým nechodím a nejsem cvok Joshua Harris

Kniha mi na dlouhou dobu dost zamotala hlavu... autor je ovlivněn vlastním zraněním. Zásadně s jeho hlavní myšlenkou - chození je špatné - nesouhlasím

01.07.2015 1 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Úžasná kniha vzpomínek. Některé příběhy mě dostali, jiné rozesmále a další šokovali. Velmi se mi líbilo, kolik věcí jsem se dozvěděla East Endu, o tamějších lidí a o porodnictví v tehdejších těžkých časech. Je neskutečné, jak moc se změnil svět za posledních padesát let!

30.06.2015 5 z 5

Láska a boj Láska a boj John Eldredge

Eldredge je spisovatel z Božího povolání. Podle toho také vypadají všechny jeho knihy. Láska a boj není výjmkou. Úžasná kniha, jejíž myšlenky můžeme praktikovat nejen v manželství...

30.06.2015 5 z 5

Malý bílý koníček Malý bílý koníček Elizabeth Goudge

Kniha mého dětství..

29.04.2015 5 z 5

Malá škola lásky Malá škola lásky Marie Frydrychová

moudrá kniha.. doporučuji

28.04.2015 5 z 5

Quo vadis? Quo vadis? Henryk Sienkiewicz

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla!!

24.04.2015 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Bomba! Jako k povinné četbě jsem k tomu z prvu měla dost předsudky, mile mě ale překvapila

30.03.2015 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Úžasná kniha, která změnila můj pohled na život.

22.03.2015 5 z 5