Páájí - Příspěvky

Zavolejte sestřičkyZavolejte sestřičkyJ. Worth

Úžasná kniha vzpomínek. Některé příběhy mě dostali, jiné rozesmále a další šokovali. Velmi se mi líbilo, kolik věcí jsem se dozvěděla East Endu, o tamějších lidí a o porodnictví v tehdejších těžkých časech. Je neskutečné, jak moc se změnil svět za posledních padesát let!

30.06.2015

ChatrčChatrčW. P. Young

Úžasná kniha, která změnila můj pohled na život.

22.03.2015

LakomecLakomec. Molière (pseudonym)

Bomba! Jako k povinné četbě jsem k tomu z prvu měla dost předsudky, mile mě ale překvapila

30.03.2015

Quo vadis?Quo vadis?H. Sienkiewicz

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla!!

24.04.2015

Malá škola láskyMalá škola láskyM. Frydrychová

moudrá kniha.. doporučuji

28.04.2015

Malý bílý koníčekMalý bílý koníčekE. Goudge

Kniha mého dětství..

29.04.2015

Láska a bojLáska a bojJ. Eldredge

Eldredge je spisovatel z Božího povolání. Podle toho také vypadají všechny jeho knihy. Láska a boj není výjmkou. Úžasná kniha, jejíž myšlenky můžeme praktikovat nejen v manželství...

30.06.2015

ExodusExodusL. Uris

naprosto úžasný kniha! Někdy jsem měla pocit že nečtu skutečné události ale nějaké fantazy.

10.08.2015

Úchvatná! odhalte tajemství ženské dušeÚchvatná! odhalte tajemství ženské dušeJ. Eldredge

Naprosto změnila můj pohled na ženství a na sebe samu.

16.09.2015

Nebojte se životaNebojte se životaJ. Eldredge

Eldredge opět nezklamal! Kniha změnila můj pohled na svatost a dokonce i na celý život a jeho prožití. Doporučuji všem, kteří se chtějí víc přiblížit našemu skvělýmu Bohu!

09.06.2016

S nikým nechodím a nejsem cvokS nikým nechodím a nejsem cvokJ. Harris

Kniha mi na dlouhou dobu dost zamotala hlavu... autor je ovlivněn vlastním zraněním. Zásadně s jeho hlavní myšlenkou - chození je špatné - nesouhlasím

01.07.2015

Hranice v chozeníHranice v chozeníH. Cloud

Kniha, nejen o chození a nejen pro ty, kterých se chození týká. Je to kniha plná moudrosti, ukazující mimo jiné jak řešit konflikty, lidské vady a jak se vypořádat s vlastním i partnerovým selhání. Některé pasáže jsou hůře srozumitelné a je potřeba jim dát čas na pochopenou. Přesto doporučuji všem!

20.07.2015

Cestou touhyCestou touhyJ. Eldredge

Wooow! Úžasná kniha plná pravdy a moudrosti. Velmi hluboká, místy těžká, ale rozhodně stojí za to!

31.08.2015

Evžen OněginEvžen OněginA. S. Puškin

Naprosto úchvatná poezie!

01.10.2015

Chraň svoje srdceChraň svoje srdceJ. Eldredge

úžasná a pozoruhodná kniha o našem srdci

03.01.2016

KamelotiKamelotiJ. S. Hejzlar