P4vlin4 P4vlin4 komentáře u knih

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Velmi silný, smutný příběh. Povedené dílo, ale Houbařka u mě zatím vede.

03.02.2023 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Víc takových knih, doporučuji :)

03.02.2023 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Oddechové čtení. Líbil se mi popis prostředí. Hlavní hrdinka Linda mi příliš sympatická nebyla.

19.02.2022 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nenadchla ani neurazila. Konec mi připadal velmi rychlý.

09.02.2022 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Napínavá, místy děsivá kniha, konec mě velmi překvapil.

24.01.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Napínavé čtení, zajímavé téma

08.01.2022 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Hezká knižní jednohubka, přečtena za 2 dny. Moc se mi líbily ilustrace, na konci jsem si i pobrečela.

15.12.2021 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Čtivá oddychovka

06.12.2021 4 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Od knihy jsem asi čekala víc. Místy bylo evidentní, že je kniha určena pro jinou věkovou skupinu. Konec knihy byl pro mě překvapivý.

11.06.2021 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Kniha se četla dobře, byla napínavá a zpracovává velmi vážné a aktuální téma. Líbilo se mi netradiční pracovní prostředí hlavní hrdinky. Zarazilo mě pouze řešení situace hlavní hrdinky jakožto inteligentní ženy pracující v trestním právu.

07.05.2021 3 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Parádní kniha. Psaná čtivě, srozumitelně, doplněna případy z praxe. Honzu Vojtka mám zkrátka ráda! :)

12.04.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Po knize Ta přede mnou trochu zklamání. Nezaujalo mě prostředí, ve kterém se děj odehrával, pasáže s úryvky básní mě moc nebavily. Kniha místy překombinovaná, ale četla se dobře, byla napínavá a rozhodně umí navodit pocit zmatení.

17.01.2021 3 z 5

Milé, moudré povídky

20.12.2020 4 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Skvělá kniha. Čtivá, legrační, dojemná. Asociální Eleanor jsem si oblíbila od první stránky :)

11.10.2020 5 z 5

Příběh lásky Příběh lásky Jan Budař

Nádherně ilustrovaný láskyplný příběh na zamyšlení.

26.08.2020 5 z 5

Čtenář z vlaku v 6.27 Čtenář z vlaku v 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Milé čtení na nedělní odpoledne.

26.08.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Bavil mě především začátek knihy, poté však napětí polevovalo. Závěr knihy mě vyloženě zklamal. Místy byla kniha opravdu přitažená za vlasy.

26.08.2020 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Velmi silný příběh o těžkém tématu. Kniha je neskutečně čtivá a autentická. Oceňuji také zajímavé informace z oboru mykologie.

25.08.2020 5 z 5

Cizinec přichází Cizinec přichází Mika Waltari

Krátký, drsný, hluboký příběh skvěle zachycující psychologii postav.

30.05.2020 4 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Kniha se sice četla dobře, ale přišla mi místy zbytečně rozvleklá. Dlouho jsem nečetla knihu, ve které by mi nebyla žádná postava sympatická. Především mě iritovala sobecká hlavní hrdinka.

19.05.2020 3 z 5