Oxi Oxi komentáře u knih

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Zamilovala jsem se do knížek o Erilianu, úplně jsem se ponořila do toho krásného světa, který fantazie dokáže tak nádherně vykreslit, slyšela jsem je jako audioknihy, ale mám je koupené i v tištěné podobě. A tak jsem se dychtivě vrhla i na Lvářku. ALE, fakt velké ALE. Udělala jsem chybu, že jsem si ji chtěla poslechnout jako audioknihu, namluvenou Bárou Hrzánovou, kterou miluju. A teď nastává to velké ALE. Bylo to pro mě natolik příšerně načtené, že jsem ji znechuceně vypnula po čtvrté kapitole. Fakt mi to přišlo jako setkání připitomělých, dementních postav. Ano paní Hrzánová je výrazná a vyjímečná herečka, ale tohle si myslím, že knížce dost ublížilo. Pokusím se sehnat knížku tištěnou a dám jí ještě jednu šanci.

10.02.2023

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Autora miluju jako herce a muzikanta, ale knihu jsem dokázala přečíst sotva do půlky, absolutně mě to nebavilo. Velké zklamání.

29.08.2022 odpad!

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

No nevím, Aristokratky se mi líbily, ale tahle knížka ve mě způsobuje rozpačité dojmy, poměrně hezký příběh, který by se mi lépe četl, kdyby v něm nebylo tolik vulgarismů. Možná jsem stará škola, ale až tolik zbytečných sprostých slov podle mě do literatury nepatří. Škoda :(

10.12.2021 1 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Fantastické čtení, jako všechny její knihy, děj mě vtáhnul do svého prostředí, fantazie jela na plné obrátky a najednou byl konec, až mi bylo líto, že kniha nemá 3x víc stran. A tak to má být, tak to my, čtiví lidé, máme rádi. A těšíme se na další knížku.

31.08.2021 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Poslouchala jsem jako audioknihu a pro mě super. Hezky zpracovaný příběh s trochou tajemna a špetkou obav ... teď budu v metru víc sledovat okolí ;)

13.07.2021 5 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Mám staženo jako audioknihu a pro mě úplná pecka. Namluveno přímo autory a to je k nezaplacení. Kniha k odpočinku a pobavení.

13.07.2021 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Příjemné odpočinkové čtení, doporučuji a určitě si seženu další díly. Pro nás, milovníky příběhů, kde krev nestříká všude kolem, ideální :)

09.07.2018 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

úžasná knížka,kterou jsem přečetla téměř jedním dechem, krásně zpracovaný příběh, místy mrazivý jako zimní moře, ale někde tam čeká ten teplý paprsek jara :) Byla jsem mile překvapena, jak si autorka poradila s propojením hlavní hrdinky s minulostí, žádná duchařina a zjevení. Život je velká náhoda, takže kdo ví ... jak to vlastně je.

17.06.2016 5 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Krásný příběh, druidové a Ježíš ... téma k zamyšlení.

02.06.2016 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

čtivě napsáno, už se těším na další díl

25.05.2016 5 z 5

26.01.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

výborná

25.01.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Nějak jsem se touhle knihou neprokousala, v první třetině mě to přestalo bavit a nedokázala jsem to zkousnout ani jako audioknihu, takže docela zklamání - na mě příliš zdlouhavé a nudné.

30.01.2015 odpad!