orangerose orangerose komentáře u knih

Manga příběhy bratří Grimmů Manga příběhy bratří Grimmů Kei Ishiyama

bavili mně, dobrá manga, kresby :)

21.02.2024 5 z 5

Neotvírat! Mrňavé! Neotvírat! Mrňavé! Charlotte Habersack

Další příběh - více hraček, figurek, počasí bylo bonbonové , knížka mně bavila, už se ví kdo zloděj hraček a ozivovač hraček- to neprozradím to musí čtenáři přečíst sami, sakra už chci další díl :D

10.02.2024 5 z 5

Spy x Family 10 Spy x Family 10 Tacuja Endó

pěkně nadupaný díl -plne akce,zábavy ,než vyjde 11 díl -to bude nejdelší čekání

02.12.2023 5 z 5

Spy x Family 9 Spy x Family 9 Tacuja Endó

bavil mně , už začnu číst 10 díl :D

02.12.2023 5 z 5

Čarodějova nevěsta 18 Čarodějova nevěsta 18 Kore Yamazaki

tak pěkně akční díl - zrovna kdyz jdedo tuhého ,tak ukončí tak tento 18 dil - sakra ja chci pokračování
bavila mně

19.11.2023 5 z 5

Sunstone: Milost!: Kniha první Sunstone: Milost!: Kniha první Stjepan Šejić

další pokračování ze Sunstone milost 1 díl - bavil mně ,kresby jsou dokonale od nej , už se nemůžu dočkat až vyjde další díl :)

16.11.2023 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

pěkně napínává knížka, honička na neznámou (hon kočka na myš ), je plná akce , je jiná než předchozí díly ,bavila mně :)

14.06.2023 5 z 5

Spy x Family 8 Spy x Family 8 Tacuja Endó

Napínavý díl, bavil mně, zrovna končí kdy je nejvíc napínavý, čekání do července - no to bude dlouhá doba

21.05.2023 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Tak to je vrah v tomhle díle - bych fakt nehodla, knížka je plná napětí, akce, mně bavila, jsem zvědavá na další díl :)

13.05.2023 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Asi nejsem jediná kdo je smlsany že série Robert Huntera od Catrera, sice neříkám tato detektivka je špatná, je jiná, akční, jiný pachatel - jiný příběh, bavila mně :)

25.04.2023 5 z 5

Čarodějova nevěsta 17 Čarodějova nevěsta 17 Kore Yamazaki

pěkně napínavý děj , sice se trochu děj posunul ale sakra co bude následovat dalším díle - no budou nervy než vyjde 18 díl této kouzelné úžasné mangy :)

06.04.2023 5 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

knížka je napínavá , kdo je řezník - si říká každý čtenář nebo čtenářka- co jim spadne tato knížka do klína, kdo četl po stopách Jacka rozparovače , Dextera a jiné morbidní detektivky - je ideální tyto čtenáře, já do nich patřím :D

jestli něco napíše tato spisovatelka ,budu se těšit

08.03.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Krásná a tajemná fantasy, siréna, král víl a noci, měnavec - vlkodlak, knížka je akční celá, sakra já už chci další díl, už aby vyšel 2 díl, těším se až vyjde, začnu ho číst.

Snad se dočkám :)

13.02.2023 5 z 5

Spy x Family 7 Spy x Family 7 Tacuja Endó

Další díl ze série Spy family, bavil mně tento díl, je akční, zábavný, ach jo - čekání na další díl vyjde v dubnu :)

05.02.2023 5 z 5

Mera: Proti proudu Mera: Proti proudu Danielle Paige

Ještě lepší než komix s raven, mera je víc akční, bavila mně, kdyby byly další díly, jdu do nich :)

30.01.2023 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

krásná knížka , příběh je dojemný , knížka mně bavila :)

15.01.2023 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

knížka je kouzelná ,vtipná, a taky je hodně dojemná . Je ideální ji číst před Vánoci - nebo po nich, to jedno , jedno vím že bude líbit dětem i dospělým . Kdo tuto knížku nezná , a nakonec pozná ,nedá se pustit z ruky - jak si ji zamilují čtenáři( stejně jako u mně ) :D

23.12.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Knížka je od ní skvělá, jen ty chutě přes čokoládu a dorty - to málem byla knížka oslintana od mne, je konci dojemna , sakra chci ty dorty ochutnat se Švýcarska, bože to byla sranice u mně :D

17.12.2022 5 z 5

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

Další díl ze série Alea, dívka moře, pěkně nabitý akcí, knížka mně bavila, to budou nervy než vyjde další díl :)

10.12.2022 5 z 5

Neotvírat! Rezavé! Neotvírat! Rezavé! Charlotte Habersack

6 díl tento krát byl příběh hračce - robot pipa, srandovní je jeho řeč, zábavná knížka, čekám kdy bude další díl, konci je malá ochutnávka do dalšího dílu, kdo je ta osoba co krade, oživuje hračky a posílá je - to furt tajemstvím :)

05.12.2022 5 z 5