Olous1 Olous1 komentáře u knih

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Opět jedná povedená detektivka z rukou české autorky. Zápletka dobrá, akorát bych ubrala pár stránek. Jinak dobrý, určitě stojí za přečtení.85%.

21.04.2024 5 z 5

Podivná Sally Diamondová Podivná Sally Diamondová Liz Nugent

Tak tohle byla opravdu síla. Jsem z toho v šoku. Opravdu velmi silný příběh. Určitě stojí za přečtení, budete překvapeni. Emotivní, silný příběh o únosu, týrání.100%.

18.04.2024 5 z 5

Zimní hrob Zimní hrob Peter May

Opět skvělý Peter May. Já jsem si čtení opravdu užila.Můj oblíbený autor nikdy nezklame. Příběh je psaný z daleké budoucnosti. Zajímavé pojetí, bohužel i reálné. Figuruje zde samozřejmě i vražda a konec je opravdu zajímavý. Určitě stojí za přečtení a plně si zaslouží plný počet hvězdiček.100%.

14.04.2024 5 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Druhý díl této série byl o hodně slabší. Hodně se příběh vlekl, knihu jsem četla dost dlouho, neboť jsem se trochu do čtení nutila. Příběhu chybí napětí.70%

09.04.2024 3 z 5

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Na knihu jsem byla zvědavá a tak jsem si jí zapůjčila v knihovně. Nejsem asi cílová skupina, neboť jsem knihu po pár stránkách musela odložit. Fakt nuda. Za mě zbytečná ztráta času. I přes to si určitě najde své čtenáře.

05.04.2024

Tohle není opravdu veselá kniha, opravdu se nedivím, že Matthew Perry zemřel. Opravdu velká závislost na lécích a alkoholu. Bylo mi ho líto. Ani spoustu peněz vám nepřinese šťastný život. Byl v podstatě sám. Na tuto knihu musíte mít čas a náladu abyste vše vstřebali a pochopili čím vším si prošel. Byl to skvělý herec.95%.

04.04.2024 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Na tuto knihu jsem narazila díky mým knižním přátelům. Normálně bych to nečetla. Ale musím říct, že to bylo dobré, někdy se člověk i sám v některých pasážích poznával. Taková oddechovka.80%.

02.04.2024 4 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Bruce Fogle

Určitě doporučuji všem majitelům zlatých retrívrů. Zde v této útlé knize najdete vše potřebné k výchově zlaťáků.100%.

30.03.2024 5 z 5

Zlatý retrívr Zlatý retrívr Nona Kilgore Bauer

Opět jsem si musela oprášil některé věci ohledně štěňátka, neboť si jedeme pro nový přírůstek do rodiny. A tato kniha obsahuje vše potřebné co potřebujete vědět. Určitě doporučuji kdo si chce pořídit zlatého retrívra.100%.

30.03.2024 5 z 5

Rozpolcený Rozpolcený Rob Ashman

Za mě velké zklamání. Série byla perfektně rozjetá,ale poslední díl byl chaos. Nebo jsem byla hodně natěšená.60%.

29.03.2024 2 z 5

Smrt pod kůží Smrt pod kůží James Patterson

Tak nevím. Začátek byl skvělý,ale postupně se četba stávala obtížnější. Konec průměr. Nebo jsem nebyla na knihu naladěná. Asi takový průměr.75%.

28.03.2024 3 z 5

Ledoborec Ledoborec Kristina Ohlsson

Co napsat.I druhý díl byl skvělý. Počteníčko. Napínavé,utíkalo to a bude snad další díl. Skvělá série.100%.

23.03.2024 5 z 5

Krvavý náhrobek Krvavý náhrobek Anna Beatrix Bártová (p)

Mé první setkání s autorkou,no nebylo to špatné. Taková průměrná detektivka. Určitě si ještě nějakou knihu od autorky přečtu. Začátek byl dobrý,ale druhá část knihy už byla trochu slabší. Za mě 75%.

19.03.2024 3 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Slušná série. Moc se mi to líbilo, akorát mě štve, že u nás v knihovně nemají všechny díly. No budu si muset pořídit po bazarech. Pěkné počteníčko, vůbec jsem se nenudila. Doporučuji 85%.

17.03.2024 5 z 5

Sagittarius Sagittarius Václav Křivanec

Wow, jsem nadšená. První setkání s autorem. Kniha má spád, skvělý detektivní příběh. Námět supr. Autora jsem si dala do oblíbených. Styl psaní je supr. Mě se to moc líbilo a přečtu si další knihu od autora. Po dlouhé době za mě 100%.

12.03.2024 5 z 5

Otázka viny Otázka viny Jørn Lier Horst

Jsem mile překvapena. Kniha se mi líbila. Tuto sérii čtu na přeskáčku, ale vůbec mě to nevadí. Wisting je mi sympatický. Určitě doporučuji a dám další díl.85%.

08.03.2024 5 z 5

Doktor šéfkuchař – 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou kůži... Doktor šéfkuchař – 80 chutných receptů pro mé srdce, mé nervy, má záda, můj žaludek, mou kůži... Dale Pinnock

Kniha zakoupená v knihobotu. Skvělé recepty, pár jich určitě vyzkouším, zbytek jsou jako inspirace.

08.03.2024 5 z 5

Menopauza Menopauza Ivana Ašenbrenerová

Musíme si to děvčata přiznat. Po padesátce je třeba se trochu informovat o novém období, které se nazývá menopauza. V této knize najdete úplně vše co potřebujete vědět. Velmi dobře napsané. Já doporučuji.100%.

05.03.2024 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tuto sérii mám ráda,ale za mě nejslabší díl. Pokazila to druhá část knihy. Začátek skvělý,ale pak zvrat. Kniha mohla být o polovinu kratší.60%.

04.03.2024 2 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Půjdu malinko proti proudu,ale za mě tento díl je slabší. Možná zápletka nabyla to pravé ořechové,ale to neznamená, že se nepustím do dalšího dílu.75%.

02.03.2024 3 z 5