odpadlice odpadlice komentáře u knih

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Překvapivý závěr série :)

11.11.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Úžasná kniha pro všechny náruživé čtenářky :))

04.11.2020 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Po dlouhé době kniha, která má originální námět, jiný pohled na klasickou pohádku, která většinou popisuje jen to, jak se někdo krásný a utlačovaný ke štěstí dojde...ale už žádná příběh nevypráví o těch, kteří to štestí neměli, nejsou ani hodní, ani krásní...opravdu se tato kniha autorce povedla, četla jsem jedním dechem a byla jsem nadšená, vřele doporučuju a kdyby bylo více hvězdiček, má je :)

05.10.2020 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Příběh, od kterého se nemůžete odtrhnout...:)

27.07.2020 5 z 5

Tři královny - Boj o tudorovský trůn Tři královny - Boj o tudorovský trůn Philippa Gregory

Philippa Gregory opět nezklamala :)

04.11.2019 5 z 5

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Další super příběh Daniela Sempera a jeho přátel, znovu nadmíru spokojená a už se těším na Andělskou hru ;)

30.05.2019 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Nakonec 5*, i když jsem se nemohla do knihy začíst, ale překvapivé rozuzlení a čtivost závěru knihy můj názor na knihu vylepšil. :) Nejspíš sáhnu po další z autorových knih.

28.05.2018 5 z 5

Podzimní trůn Podzimní trůn Elizabeth Chadwick

Elizabeth Chadwicková opět nezklamala, já od ní knížky prostě "žeru" :)

12.03.2018 5 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Super, snad bude další díl co nejdříve :D

22.01.2018 5 z 5

Šarlatové zrnko Šarlatové zrnko Edith Pargeter

Tak u této knihy jsem zjistila,že je to jen druhá část knihy Zelená ratolest, kterou jsem už přečetla,takže jsem se žádného pokračování osudu Harryho Talvace ml. nedočkala:(

11.10.2016 5 z 5

Zelená ratolest Zelená ratolest Edith Pargeter

Tak teda... já byla víc unesená druhým dílem, i když u prvního mi teda tekly slzy proudem při četbě o osudu Harryho a Benedetty,ale prostě druhý díl mě nadchl podrobnějším popisem dění na velšském pomezí ve 13. století, přece jen tato historie mě fascinuje víc.. :) Chystám se na třetí-závěrečný díl-a jsem zvědavá na další osudy všech z předchozí knihy.. :)

10.10.2016 5 z 5

Šarlatový lev Šarlatový lev Elizabeth Chadwick

U této knihy mi ukápla nejedna slzička pro šlechetného a zásadového člověka,který se opravdu mohl cítit být pravým rytířem!! :(

16.08.2016

Největší rytíř Největší rytíř Elizabeth Chadwick

Plně souhlasím, William Marshal mi přímo učaroval :) Historie Anglie je teď mým oblíbeným tématem při výberu knih ;) a tato autorka mi poskytuje velkou možnost se něco o této době dozvědět zábavnou a čtivou formou ;)

16.08.2016