ODINEK ODINEK komentáře u knih

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Příliš dlouhý úvod, ale v okamžiku, kdy jsem chtěla knihu odložit došlo k vraždě. Knihu jsem nakonec dočetla. Bylo to jako dívčí román s detektivní zápletkou. Dala jsem autorce šanci a nejsem si jistá zda bude i druhá. V anotaci bylo, že případ vyšetřuje "charizmatický" inspektor Bergman, podle mě byl nudný a nezajímavý.

19.10.2017 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Byla to první kniha od tohoto autora a byla opravdu parádní, musela jsem si v knihovně na ni dlouho počkat, ale čekání se vyplatilo. Určitě nebude poslední, přečtu je všechny, už se těším na další

26.04.2017 5 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Mám stejný názor jako čtenář-Danago, není to thriller, ale spíš společenský román. Místy to bylo zdlouhavé.

26.02.2017 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Do knihy jsem se nemohla začíst už už jsem se jí hodlala odložit mezi knihy čtené na druhý pokus nebo vůbec nečíst, ale pak mě to zaujalo, byla jsem zvědavá jak to skončí a knihu jsem dočetla na dvakrát.

11.02.2017 4 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Po letech jsem se k této knize vrátila a je pořád stejně vynikající. Sice romány s prvky Sci-fi nevyhledávám, ale toto je jedna z mála knih kterou jsem si s chutí přečetla znovu. Pravda je taková, že v době napsání této knihy nebyla tato situace až tak nereálná.

13.12.2016 5 z 5

Zátoka andělů Zátoka andělů Max Gallo

Rozhodla jsem se, že svojí knihovnu přenesu do databáze knih. Při té příležitosti jsem samozřejmě narazila na tuto úžasnou knihu, kterou jsem četla už dávno, hodně dávno, ale pořád si pamatuji jak na mě působila. Mnoho knih, které jsem v té době četla jsem již zapoměla, dokonce jsem zapoměla i to, že jsem je četla, ale tuto knihu a její kouzlo si stále pamatuji. Ihned si ji zařadím do knih k přečtení.

27.11.2016 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

nejak se mi zamotali hvězdičky a já jsem teď s hrůzou přišla na to, že mám knihu zadanou jako odpad. Už jsm to napravila a dávám plný počet. Jako tato kniha mě už dlouho nic tak nevtáhlo do děje. Určitě si přečtu i další knihy od tohoto autora. Koukám, že mám podobný komentář jako standa24.

22.11.2016 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Moje první kniha od tohoto autora a nevim, nevim. Přečetla jsem 100 stran a kniha mě zatím nechytla, mám pravidlo 100 stran a pokud mě kniha nechytne, tak ji dávám stranou na později. Tak uvidíme příště.

21.11.2016

Tma Tma Bernard Minier

Neuvěřitelně senzační, doufám, že tato kniha nebyla poslední a že autor nepíše ještě několik tak senzačních knih jako jsou tyto tři. Pro tuto knihu je pět hvězd málo, dala bych i deset.

16.10.2016 5 z 5