Nymeria_ Nymeria_ komentáře u knih

Evžen Oněgin Evžen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

Překvapivě dobré, verše se četly moc hezky (vůbec se mi nezdá, že by byly těžké na pochopení, jak tady někteří píšou), příběh trošku slabší ~ 4/5

06.10.2017 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Ale jo

20.09.2017 3 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Skvělý díl, lepší než Krev elfů, konečně jsem si trochu oblíbila Geralta a vážně mě mrzelo, když kniha skončila!

06.09.2017 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

První polovina byla skvělá, malá Ciri vychovávaná zaklínači je prostě top :D jsem ráda, že jsem se k Zaklínači konečně dostala, těším se na další díly :)

03.08.2017 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Dřív moje nejoblíbenější kniha, po opětovném přečtení netuším, z čeho jsem byla tak nadšená

15.07.2017 3 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Kniha je plná nelogičností, až mě skoro bolí oči z jejich neustálého protáčení. Příliš akce - když se probíjí nebezpečím na každé druhé stránce, ztrácí to jakékoli kouzlo, které by tam jinak mohlo být, kdyby radši Dashner jednu nebo dvě takové scény vyměnil za nějaký hezký dialog, možná by postavy dostaly třetí rozměr a zajímaly by mě trochu víc. Plusové body za flashbacky, plot twist s Deedee a to, že ona nebyla hlavní postavou. 40 %

15.07.2017 2 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Alespoň na posledních 50 stranách se příběh i America trochu sebraly, ale na 3 hvězdy to stejně není.

03.03.2017 1 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Po několika prvních stránkách jsem si byla jistá, že ode mě kniha víc než tři hvězdy nedostane. Prostě Harry Potter No. 2. Ale po několika dalších stránkách jsem názor rychle změnila. Došlo mi, že to vlastně vůbec není tak podobné, jak se mohlo zdát, příběh je jedinečný a překvapivě dobře promyšlený, hlavní postavy nadmíru sympatické (Baz! Baz! Baz!). Rozjezd byl trochu pomalejší, ale po chvilce čtení jsem se dostala do stavu, kdy mě stálo velkou dávku přemáhání, abych knihu dokázala odložit. Takže přes veškerá očekávání, 100 %!

19.02.2017 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Asi jediná knížka, u které se mi víc líbil film. Příběh je úžasný, ale celkově mi přišla kniha docela nudná.

20.07.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha má určitě myšlenku a celkovou atmosférou se liší od podobných knížek. Opravdu se mi líbí, jak John píše :) Úplně jsem se nezačetla, ale přesto mě kniha bavila. Číst znovu si ji asi nebudu, ale za přečtení stojí. ~

20.07.2015 3 z 5