novakovaterka22 novakovaterka22 komentáře u knih

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Trhni si Ethane, je knížka mnohem lepší za mě. Tohle byl slabší průměr. Bohužel mi nesedla hlavní hrdinka Arizona svým charakterem a Carter tomu taky nepomohl. :( Ono to tak bývá když Vám nesednou hlavní hrdinové tak si knížku ani neužijete.

04.11.2021 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tahle knížka byla další pecka od autorky. Přijde mi, že knihy od J.C. mají vzestupnou tendenci :) doporučuji.

24.09.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Tuhle knihu si podle mě musí lidi přečíst, aby chápaly emoce, které to na mě zanechalo. Plakala jsem, trnula do poslední stránky aby všichni přežili, ale hlavně jsem hrozně soucítila s hlavními hrdiny. Není to jediná nemoc, která znemožňuje žít normální život, ale je to boj. Silný příběh o touze žít, bojovat, milovat, překonat to, že se druhého nesmíme dotknout ač sebevíc chceme. Tohle bylo úžasné počtení a láska rodící se mezi hlavními hrdiny byla kouzelná. Mít někoho kdo tu s Vámi bude až do konce je nezbytné. Doporučuji..

11.05.2021 5 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Tohle byla zvláštní knížka svým tématem, nikdy jsem nic podobného nečetla. Noema i Janie mi bylo hrozně líto. Ale příběh určitě stál za přečtení, dozvěděla jsem se toho dost i o psychiatrické léčbě a můžu doporučit. V knize se řeší i téma náboženství okrajově, takže velmi zajímavé počtení.

09.05.2021 4 z 5

Vůně Francie Vůně Francie Amanda Hampson

Tak tohle byl hodně zajímavý příběh. Pokud máte rádi příběhy, kde jsou střípky války tak si knihu přečtěte. Já osobně jsem od knížky čekala úplně něco jiného. Poklidnou romantiku s malým množstvím tajemství. No to jsem se teda hodně sekla. Tohle totiž není romantika jak by se z obálky mohlo zdát. Tohle je příběh, kde se řeší spoustu témat od násilí v rodině až po hledání sama sebe. Pár věcí bych, ale chtěla dotáhnout takže proto hodnotím lepším průměrem. Jsem zvědavá na další knihu od autorky.

05.05.2021 3 z 5

Dva v srdci Dva v srdci Josie Silver

Knížka mě moc příjemně překvapila. Nepatřím k nadšencům z první knihy, ale tenhle příběh byl jiný. Dával smysl, vháněl mi slzy do očí, nutil mě přemýšlet nad podstatou života a to hlavní soucítila jsem s Lydií. Jsem ráda, že jsem autorku nezavrhla a dala ji ještě šanci. Vyplatilo se. Příběh je melancholický, tragický a nadějeplný. Pokud máte rádi příběhy o smíření se ztrátou blízkého člověka nebo rádi sledujete jak se začne hrdinka měnit tak Vám knihu vřele doporučuji.

30.04.2021 4 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Já asi budu trochu vybočovat z řady. Mě se knížka líbila. Sice ze začátku byla zmatená tím jak se časy prolínaly. Střídala se ich forma a er forma, ale nějak jsem se pak chytila a začetla se. Tohle je podle mě přesně jedna z těch knih kdy byste to vzdali už na začátku, ale myslím, že je to škoda. A mě se to osvědčilo. Kim se mi líbila, neměla jsem jí za namyšlenou a bezcitnou mrchu. Bylo mi líto co se stalo v jejím a Harrym životě. Pokud máte rádi příběhy v průběhu několika let vyzkoušejte.

24.04.2021 4 z 5

Královnou krásy z donucení Královnou krásy z donucení Teri Wilson

Jsem moc ráda, že jsem si další dílo od Teri přečetla. Se Charlotte jsem se hodně ztotožnila. Vím jaké to je žít ve stínu vlastní sestry. Příjemná oddychová knížka za mě a můžu jedině doporučit. :) Těším se na další.

17.04.2021 4 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Kniha má pomalejší rozjezd. Hlavní hrdinka se mi líbila. Pro všechny by se rozkrájela a jak pomáhala zvířatům :) Myslím si ale že se z knížky dalo více vytřískat :) Byla místy trochu nudná. Ale jestli nejste nároční čtenáři a chcete si přečíst lehký thriller tak můžu doporučit.

03.03.2021 3 z 5

Vypůjčený život Vypůjčený život Ashley Farley

Příjemný nenáročný příběh, který s Prázdninami nemá zase tak moc společného. Nejvíc se mi líbila postava Alistaira. Přála jsem mu najít štěstí v lásce. Další oddychová kniha z edice sedmilásky :) Pokud si chcete odpočinout tohle by mohla být dobrá volba.

27.02.2021 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Do této série když vycházela jsem se nikdy pustit nechtěla, protože na ní nebylo moc dobrých ohlasů a nijak mě nelákala. Ale pak jsem se rozhodla pro společné čtení s mými kamarádkami a jsem ráda, že jsem knihu neodsoudila. Madison se chovala někdy jako mladá naivní žába, ale asi to má svůj důvod. Kniha má v sobě i temnější stránku a já se moc těším na druhý díl :) uvidíme jestli bude lepší než první.

15.02.2021 4 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Tak u téhle knížky určitě budu vybočovat z řady. Nebyla jsem po jejím dočtení vůbec nadšená jak vše skončilo. Laurie i Jack mi vůbec nesedli a jejich chování mě mnohdy vytáčelo. Já nechápu to hodnocení, protože od půlky mě už vůbec nezajímalo jak to vše skončí. Přála jsem si jiný konec. Já jen doufám, že druhá kniha od autorky bude o hodně lepší, protože tohle byl za mě propadák. Autorka nedokončovala myšlenku, překakovala. Přišlo mi, že už nevěděla co by psala a tak to celé nedomyslela. Moc mě to mrzí, protože jsem knize věřila. Ale tak, stane se. Já bohužel hodnotím hodně podprůměrně. A doufám, že 2.kniha bude lepší. :)

11.02.2021 2 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha byla všude opěvovaná a já se na ni moc těšila. Za mě bohužel zklamání. Čekala jsem mnohem víc. Hlavní hrdinka byla nesympatická a přišlo mi že si o sobě hodně myslela. Děj za mě byl až moc překombinovaný až trochu méně chápavý. Myslím si že určitě vybočuji z řady, ale na mě zanechala spíše negativní pocity. Knihu si podle mě mohou přečíst jak ženy tak i muži. Uvidím jestli se do další knihy autorky pustím, ale pokud jo snad bude lepší než tato. Hodnotím průměrem. Neurazí ani nenadchne. Je to škoda.

31.01.2021 3 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Tak tohle byl moc zajímavý příběh nabitý erotikou a sexem. Nechyběly, ale ani emoce. Hlavní hrdinka se snažila vyrovnat se smrtí svého manžela prostřednictvím dobrodružství s jiným. Moc zajímavý koncept. Přála jsem jí to. Kniha se četla velmi rychle a v jistých okamžicích byla hoodně pikantní. Od autorky si moc ráda ještě něco přečtu jestli u nás něco dalšího vyjde. Pokud máte rádi příběhy plné těchto hrátek a dovádění určitě vyzkoušejte. Trochu mi to připomnělo sérii The Coctail :)

18.01.2021 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tohle byla bomba. Líbily se mi hlavní hrdinové, ale nejvíc samostná Sera. Byla to bojovnice, ztřeštěná a paličatá :) Nasmála jsem se hrozně moc a to se mi u žádné knihy ještě nestalo. Situací klišé je tu sice dost, ale hlavní hrdinové se poznávají pomalu a to se mi líbilo. Kniha je čtivá, příjemná oddychová romantika, nenásylná. Můžu určitě 100% doporučit. :) Zamilovala jsem se :)

15.01.2021 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Knížka mě ze začátku dost pohltila, ale postupně už mi to přišlo moc zamotané na ten konec. Čekala jsem šok a ten se za mě bohužel nedostavil. Autorka ale umí čtenáře napínat. Kniha mě bavila, ale asi jsem čekala ten konec víc šokující. Takže za mě takový lepší průměr. :)

10.01.2021 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Kniha se četla hezky, ale myslím, že se z ní dalo dostat více. Místy byla předvídatelná a někdy mě spíš rozčilovali erotické scény než aby se mi líbily. Co ale cením je to, že Nataša se chovala ukázněně a neskočila hned Brucovi do náručí po týdnu známosti. Pro lidi co mají rádi erotické romány myslím, že super. Příjemný odpočinek.

03.01.2021 3 z 5

Všechno je lež Všechno je lež Michelle Sacks

Já se asi budu u názorů trochu rozcházet, mě se právě příběh z pohledu Dolly hodně zamlouval. Dolly byla prostě ještě dítě a to bylo na tom to kouzelné, jak to vše vnímala. Obdivovala jsem ji a přála ji aby to pro ní dopadlo co nejlépe.

28.12.2020 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Tohle byla naprostá pecka, dlouho se mi u knihy nestalo, že bych se tak začetla. Ano je to jednoduchý příběh a melancholický, nabitý Vánocemi, ale já si ho zamilovala. Dávám pět hvězd a těším se na další autorky počin a to Vánoční tábor. Doporučuji!!!

16.11.2020 5 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Tahle knizka byla úžasná. Pokud mate radi knihy ktere Vas donuti premyslet nad vztahy a zaroven nejsou plne omilajicich klise scen tak urcite do knihy bezte bez vahani. Hlavni hrdinka je sympaticka a ma srdce na pravem miste. :)

08.10.2020 5 z 5