Nora_Viky Nora_Viky komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

HH měl skončit Policií. Začíná z toho být takový norský Tak jde čas. Zklamání, bohužel, tři hvězdy, že je to Harry.

12.10.2019 3 z 5

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Zatím nejslabší z kvarteta Trhlina, Tma, Strach a Propast. Mám pro Kariku a slovenskou krajinu slabost, dám mu šanci i příště. A ráda bych se zase bála.

23.10.2018 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Nesbo je vždy noční bojovka. Tak tohle bylo čtrnácti večerní trápení. Vlastně tam nebyla jediná postava, kterou bych si oblíbila. Dávám 3* jen že je to Jo.

20.04.2018 3 z 5

Kaleidoskop (70 povídek) Kaleidoskop (70 povídek) Ray Bradbury (p)

Nejoblíbenější knížka mého dětství a mládí.

22.12.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Žízeň po Žízni ukojena. Ale už je to překombinované, chtěla bych starého dobrého HH.

14.05.2017 4 z 5

Uspávanky Uspávanky Jan Skácel

Nejmilovanější kniha v dětství. Nejčtenější kniha mého života. Uspávanka zpívaná Ivou Bittovou ♥

11.01.2017 5 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Kniha mi dělala společnost při mé dlouhodobé nemoci a jako jednu z mála jsem si ji vydržela šetřit. Hodně mě bavila, skvělá zápletka, úžasný a barvitý popis nádherné krajiny. Zajímavosti o včelách a jejich vlivu na přírodu. Myslím, že si ráda koupím další a pan May se přidá mezi mé oblíbence.

25.11.2016 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Asi moje nejoblíbenější. 2. sv. válka, telefonáty na záznamník Ellen. Poslouchám ji i v autě jako audioknihu.

28.09.2016 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Tak tahle kniha mě nezklamala, jako milovnice sci-fi a čínské mytologie dávám plný počet.

25.09.2016 5 z 5

Po dvou předchozích docela zklamání. Málokdy se musím přemáhat, abych knihu dočetla.

30.08.2016