nokid nokid komentáře u knih

Opozice ’68. Sociální demokracie, KAN a K 231 v období pražského jara. Opozice ’68. Sociální demokracie, KAN a K 231 v období pražského jara. Jiří Hoppe

Zcela se ztotožňuji s předchozím názorem.

25.12.2023

Kniha upírů Kniha upírů Eduard Martin (p)

Maně to připomíná filmy Fantastická zvířata...

25.12.2023

Na všechno buď připraven! Na všechno buď připraven! Petr Štěpánek

Souhlasím s předchozím. Je třeba si tu dobu připomínat, třebaže jsou to smutné příběhy.

04.12.2023

Obrazový knihopis českých erotic Obrazový knihopis českých erotic Jan Hýsek

Nenahraditelná příručka, nezbytná na poličce každého sběratele i čtenáře soukromých tisků. Obdiv autorovi za nesmírnou trpělivost při jejím sestavování!

23.12.2022 5 z 5

Atlantida - předpotopní svět Atlantida - předpotopní svět Ignatius Loyola Donnelly

Nejpravděpodobnější verze o ztraceném kontinentu, jakou jsem kdy četl.

23.05.2022 5 z 5

Spisovatelům a čtenářům Spisovatelům a čtenářům Arthur Schopenhauer

Jako geniální se mi jeví autorův postřeh, že aby spisovatel dosáhl vůbec nějaké slávy, musí nejprve umřít.

23.05.2022 4 z 5

Do důchodu s plnou kapsou aneb poodhalená budoucnost Do důchodu s plnou kapsou aneb poodhalená budoucnost Vladimír Pikora

Nevím, nevím jestli jim to bude fungovat...

23.05.2022

Jak drahé je zdarma? Jak drahé je zdarma? Dan Ariely

Po přečtení si i já mohu říct slovy pohádkového dědečka-hříbečka: "Nechytil, nechytil!"

04.04.2022

Jak nepřijít o peníze aneb průvodce v dobách bouřlivých Jak nepřijít o peníze aneb průvodce v dobách bouřlivých Vladimír Pikora

Tak tentokrát jsou tihle dva vedle jak ta jedle! Zlato je jako investice úplně down, za posledních 35 let hrubě zaostalo za inflací, stačí si vzít kalkulačku a srovnávat...

04.04.2022 1 z 5

Černá kniha globalizace Černá kniha globalizace Moisés Naím

Zajímavé zjištění! Takže nemůžete nakupovat, cestovat ani využívat některých služeb - aniž byste pasívně nenapomáhali některému typu organizovaného zločinu!
Je to všude kolem nás, asi jako vzduch. To abych se šel nejspíš sám udat, no ne?

04.04.2022 4 z 5

Dámy kradou také ... Dámy kradou také ... Josef Jeníček

Velmi veselá knížka.

04.04.2022

Lady Aradia: Skutečný příběh české dominy Lady Aradia: Skutečný příběh české dominy Lenka Blažejová (p)

Párkrát jsem v Praze autorku potkal když s touhle kariérou začínala; sdělila mi že také žila v Brně. Po přečtení knihy teď o ní vím víc.

04.04.2022 4 z 5

Proroctví Proroctví Robert T. Kiyosaki

Opakování matka moudrosti. A už se těším na ty nenávistné repliky - dokáží mi že Kiyosaki a já máme pravdu. P.F.2022 - jak pro koho.

31.12.2021

Proč jedničkáři pracují pro trojkaře a dvojkaři pro státní správu Proč jedničkáři pracují pro trojkaře a dvojkaři pro státní správu Robert T. Kiyosaki

Je to stále o tom stejném: Kdo umí - umí... Kdo neumí, učí. Tak to je špatně! Proč mají kantoři brát 130% průměrného platu ??? To bych jim nedal. Myslete si co chcete!

Cashflow Kvadrant Cashflow Kvadrant Robert T. Kiyosaki

Řeknu jen jedno: Chytrému napověz...

31.12.2021

Alasca House: Z archívů československé rozvědky Alasca House: Z archívů československé rozvědky Pavel Minařík

Jediné pravdivé tvrzení v této brožuře je - pro většinu asi překvapivě - že vysílačka Svobodná Evropa byla založena československými emigranty, i když za finanční podpory americké strany. Zahajovala tak svoji činnost vysíláním v češtině. Opět jedno prvenství, na které je třeba být hrdý!

16.11.2021

Zdar jak sviňa Zdar jak sviňa Honza Žanek Hlaváček (p)

Celá bichla je špicová, jen ta vazba se vám brzy rozlepí a listy odpadnou. Dělat pevnou vazbu lepenou a ne šitou, to bych prostě zakázal!

16.11.2021

Na cestě za svobodou: Češi v uprchlických táborech po únoru 1948 Na cestě za svobodou: Češi v uprchlických táborech po únoru 1948 Martin Nekola

Je to kniha, která již dlouho scházela na pultech knihkupectví... Třebaže jsem sám patřil v předlistopadové době k těm kdo emigrovali a proto musel projít jedním z uprchlických lágrů (takže všechny procedury znám), rád si přečtu o zážitcích ostatních...

29.09.2020

Skryté tajemství dlouhověkosti Skryté tajemství dlouhověkosti Steven R. Gundry

Je to tak, dodržovat dlouhodobě tato dietní opatření je v českých podmínkách zhola nemožné.

18.06.2020 1 z 5

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Ti dva hlavní co v tom figurovali jsou K&K - Kožený & Klaus (starší)

15.06.2020 5 z 5