Nixa Nixa komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Další kniha od autorky, která se mi moc líbila. Kniha se mi četla dobře, byl to krásný romantický příběh s dojemným koncem.
Autorka je můj objev, její knihy jsou skvělé!

17.08.2022

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Přiznám se, že se mi do knihy moc nechtělo, ale už po pár stránkách jsem si ten příběh zamilovala. Bylo to neskutečně čtivé. Bavil mě příběh hlavních hrdinek a i když to nebylo vyloženě napínavé, tak i přesto jsem hltala jednu stránku za druhou.
Určitě si přečtu i další autorčiny knihy.

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tohle je druhá autorčina kniha, kterou jsem četla a jsem opět nadšená! A jsem opravdu ráda, že my můžeme žít takový život jaký máme, protože všichni ve světě takové štestí nemají. Kniha ze které mrazí...

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tohle byla tak milá a odpočinková knížka. Romantický příběh, krásné prostředí, loď, sluníčko, moře a dobré jídlo. Jo, bylo mi od prvních stránek jasné, jak vše dopadne, ale i tak v knize nechybí dobrodružství a ani překvapivé momenty.

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tady nemusím nic říkat, prostě autorčiny knihy patří mezi mé nejoblíbenější a celá série s Kim Stone je skvělá a to platí i o tomhle díle!
Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Na tuhle knížku jsem se moc těšila, ale jsem trochu zklamaná... Nemohla jsem se vůbec začíst, začátek byl jen rekapitulace předešlého dílu a celkově se tam nic moc nedělo. Zhruba v polovině knihy se to zlomilo, začalo to být napínavé, ale stejně jsem z knihy taková rozpačitá. Další díl si určitě přečtu, jen od něho už nebudu čekat žádné zázraky.

17.08.2022 3 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Druhý díl ( Vesnice ) se mi možná líbil o malinko víc, ale i tato kniha byla skvělá! Měla jsem jednu teorii, která se na konci potvrdila, přesto o zvraty a překvapení v ději není nouze. Kniha byla opět čtivá a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Kniha, která mi ze začátku úplně nesedla, ale později jsem ji nemohla odložit! Bylo to napínavé a mrazivé. Na konci jsem o jedné věci začala přemýšlet trochu z jiného úhlu a to právě z pohledu toho, jak to bylo v knize podáno ( nemůžu víc prozradit, protože bych vyzradila konec ) a je to teda masakr a musím říct, že i pěkně strašidelné.

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Autorčiny knihy jsou taková sázka na jistotu. Její knihy jsem napínavé, čtivé a plné překvapivých zvratů. Rozhodně se u jejích knih nenudíte.
A tady absolutně nevíte komu věřit, podezřelí jsou všichni a vy si jen říkáte, kdo to tedy nakonec mohl být? Když už máte jasno, objeví se zvrat, který vaší teorii vyvrátí a vy začínáte nanovo :)

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Z této knihy jsem celkem zklamaná. Kniha se četla dobře, ale prostě nic moc se tam nedělo. Žádné napětí nebo mrazení při čtení, nic... Čekala jsem duchařský příběh, ale tady jsem ho bohužel nenašla. Navíc některé situace nebyly pořádně ani vysvětlené nebo dořešené.

17.08.2022 2 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Na tuhle knížku jsem se moc těšila, protože série Čtvrtá opice byla skvělá a to vlastně můžu říct i o této knize! Kniha je čtivě napsaná a napínavá, děj je samá akce a překvapení. Doporučuji!

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Tahle kniha se mi moc líbila! Je to pěkná bichle a docela jsem se bála jak se bude číst, ale úplně zbytečně. Bylo to skvěle napsané, napínavé a já jen hltala jednu stránku ze druhou. Začátky této knihy vás nutí Belle litovat, ale později jen kroutíte hlavou co vše si dokázala sama před sebou omluvit a vlastně úplně chladnokrevně spáchat to, co spáchala...

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale později jsem hltala jednu stránku za druhou, jak napínavé to bylo. Chtěla jsem se a zároveň nechtěla dozvědět, co se se zmizelými chlapci stalo.
Tohle bylo opravdu smutné čtení. No a ten konec? Něco takového jsem opravdu nečekala. Autorka je pro mě opravdu příjemným překvapením a další její knihu si s chutí přečtu.

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Nechtělo se mi rozečítat další knižní sérii, ale tahle kniha mě zaujala svou anotací i obálkou a jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Kniha byla čtivá, napínavá, plná překvapení a konečná zápletka byla skvělá. Vyšetřovatel Jack Logan je sice morous, ale on i jeho tým mi byl hned sympatický. Těším se na další díl.

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Kniha se mi četla dobře a svým způsobem se mi i líbila, ale pořád jsem čekala, že se něco stane a ono se nic moc nestalo. Na konci bylo pár překvapivých momentů, které jsem nečekala, takže vyloženě zklamaná z knihy nejsem, ale čekala jsem od ní asi trochu víc...

17.08.2022 3 z 5

Vánice Vánice Flint Maxwell

Od knihy jsem neměla moc vysoká očekávání, ale musím říct, že to nebylo vůbec špatné. Škoda toho stylu psaní, kdy autor naťukne nějakou situaci a vlastně ještě než vůbec nastane už v textu prozradí jak to skončí, takže když k dané situaci nadejde, moc vás to nepřekvapí. Jinak jsem zatím spokojená a jsem zvědavá na další díly.

18.05.2022 4 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Přečteno jedním dechem. Opravdu povedený thriller plný překvapivých zvratů. Tady by mi vůbec nevadilo, kdyby byla kniha o pár stránek delší :)
Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Tohle bylo skvělý! Od prvních stránek mě to chytlo. Autorka opravdu umí a moc doporučuji i její předešlé knihy.
Při čtení jsem měla husí kůži a konec jsem si musela přečíst několikrát, protože jsem nevěřila vlastním očím!

Ztracená sezóna Ztracená sezóna Dot Hutchison

Tohle je určitě nejslabší díl z celé série, bohužel... První díl (Sběratel motýlů) byl naprosto geniální, pak už to šlo trochu dolů, i tak jsem si čtení užívala, ale tento díl mi nenabídl nic moc nového. Nic se tady nevyšetřuje a vlastně ani moc neděje. Celý tým byl jedna rodina, pořád samé telefonáty a psaní zpráv mezi sebou, kafíčka a večere. Je fajn číst o tom jak si všichni rozumí, ale tady už toho bylo opravdu moc. Konec byl ale moc fajn a s celým týmem jsme se hezky rozloučili.

18.05.2022 3 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Tohle nebylo vůbec lehké čtení, ale i tak musím knihu rozhodně doporučit! Nemohla jsem knihu vůbec odložit, bylo to čtivě napsané a i přesto, že mi ten příběh lámal srdce, číst jsem musela a nemůžu pochopit jak může být někdo tak strašně zlý...
Obrňte nervy, ale přečtěte si to!