Nita Nita komentáře u knih

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělý vstup spisovatelky na českou scénu. Doufám, že nakladatelství nezaváhá a bude vydávat její knihy rychle za sebou, dokud jsme navnaděni.

04.02.2023 5 z 5

Když tě zachrání Skot Když tě zachrání Skot Hannah Howell

Tak to bylo zklamání, jako by příběh vyprávěl nezaujatý vypravěč. Absolutně bez emocí, bez romantiky.

11.01.2023 1 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Tak konečně můžu říct, že označení - edice světový bestseller je oprávněné.

29.01.2021 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Za mě spokojenost. Silná hlavní hrdinka, co si nenechá do ničeho mluvit a jde za svým. A to je zjistit pravdu a nenechat se ničím a nikým odradit.
Mě se na této sérii líbí, že je to nejenom detektivka, ale v každé knize se vyvíjí i vztah hlavních postav.

22.11.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Příběh se zápletkou byl výborný. Ale toho násilí až moc. Až si říkám, co se to tam na tom severu vlastně děje?

22.11.2020 4 z 5

Kdo maže, ten jede Kdo maže, ten jede Marie Rejfová

Tentokrát jsem nebyla tak nadšená, dlouho jsem se ztrácela v postavách.

30.07.2020 3 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Hezká červená knihovna.Od začátku bylo jasné jak to dopadne. Více od toho nečekejte. Přečteno za večer.

14.03.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Vzdávám to po páté kapitole. Absurdita typu - psát vzkaz pětileté holce, kde má hledat snídani, mě dorazila. Prostředí v jakém se příběh odehrává mě také neoslovilo. To už témata na romantické příběhy došla?

07.03.2020 odpad!

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Tak a je konec. Co teď? Na co se budu těšit? Celá tato série byla vynikající, u žádné další podobné série jsem tak dlouho nevydržela.
Všechny díly akční, děj se rozvíjel postupně a gradoval v jednotlivých dílech někdy až do infarktových stavů. Pro mě ze všech dílů vítězí třetí Magie útočí - ideální mix napětí, akčních bojů v aréně a romantika přesně akorát. A ten konec? Pořád si přesně vzpomínám, jak jsem netrpělivě vyhlížela další díl. A to je přesně proč byla tato série skvělá, chtěli jste pokračovat ve čtení.

09.02.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Slibně se rozvíjející začátek a vzrůstající napětí dokonale zazdil konec. Kde bylo nějaké vyšetřování? překvapeni? Rozsvítila se světla, přijela policie, zatkla vraha a konec. Tak rychlé a jednoduché zakončení to zkazilo.

06.02.2020 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Vlastně vůbec nevím, co mě přesvědčilo, abych přečetla tuto knihu. Takový milý příběh, ale bez jakéhokoliv překvapení, akce, nebo aspoň něčeho.

24.07.2018 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Pro mě knížka absolutně o ničem. Nedočteno.

10.07.2018 1 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Pro mě zklamání, těšila jsem se na novou Stephanii, ale ta nepřišla. Kate a Nick - v podstatě se shodli, hezky spolupracovali, žádný velký problém spolu neměli. Podfukářské téma nereálné, děj sice plynul rychle, ale až moc hladce a bez komplikací. Jako bych četla scénář k filmu na letní večer - zábavný, ale nenadchne. Ale dám jim ještě šanci.
Další díl si koupím, už jen pro to, že v případě dobré prodejnosti,nakladatelství zváží vydání nové Stephanie.

01.09.2016 3 z 5

Hra na Betsy Bowovou Hra na Betsy Bowovou Ruth Park

Po 30 letech jsem ji zase četla a musím konstatovat, že je pro mě stejně úžasná jako tehdy. Má stále stejné kouzlo. Je to jedna z mých nezapomenutelných knížek z dětství.

27.02.2016 5 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Tento díl mě mírně, ale opravdu jen mírně zklamal. Asi proto, že se na něj tak dlouho čekalo a předchozí díl byl super. Ale jinak stále vynikající.

28.01.2013 5 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Pro mě nejlepší díl ( i po přečtení čtvrtého). Super akční děj, humor.

28.01.2013 5 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Podstatně lepší díl.

28.01.2013 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Jako první kniha ze série mě nijak neoslnila. Chvíli to trvalo než jsem se zorientovala v novém světě. Ke druhému dílu jsem se musela přemlouvat, ale rozhodně nelituji. S každým dílem se série zlepšuje.

28.01.2013 3 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Zklamání, na romanci málo romantické a úpířina? Co na to říct, ano, jsou tam upíři, to je asi tak všechno.

27.01.2013 1 z 5