Niskushka Niskushka komentáře u knih

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Užasné, miluju tuto serii, bylo tam méně milování což mi bylo trochu líto, protože v knize předtím se autorka pěkně rozšoupla a právě to se mi na těchto knihách líbí, erotika a úžasný svět v jednom. Konec naprostý infarktový stav. Dle konce očekávám, že bude další díl! už aby to bylo :)

15.04.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Bomba, četla jsem jedním dechem tak jako i další předešlé knihy, kapitolu 38 dokonce 2x, protože tu z knihy zbožňuji asi nejvíc. Konec knihy byla má smrt málem, potřebuju nutně další díl a nevím jestli dokážu vydržet než bude.
Za mě tato autorka je top, se dvorem se mi do vkusu trefila ještě o něco více. :)

22.10.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Úžasné, hltala sem jedním dechem.
Obrat o 360 oproti 1 dílu.
Mít 10 hvězd tak je sem našupu.
Tahle série se stala mou top. Můžu to číst 2x 3x milionkrát a pořád to bude úžasné.
Z konce knihy soudím že bude další a doufám v to!

05.06.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Úžasná kniha jako vždy, zvraty, které jsem nečekala. Super super a zase super!
Jen by se autorka mohla klidně pustit i do erotičtějších pasáží klidně, i když to k tomu nepatří, já bych to uvítala.

21.11.2016 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Super, super, super hrozně ráda čtu od těchto autorek, jiné erotické romány mi nějak nejedou. :)
Prosím si další knížku :)

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasná kniha, i celá série, hltala sem knihy jedním dechem. Občas mi vadila tvrdohlavost Ameriky a některé její hloupá/zbytečná rozhodnutí. S chutí sem se pustila do dalších dílů a za mě super.

Podsvětí - Artefakt Podsvětí - Artefakt Kristina Hlaváčková

Úžasná knížka, hltala sem ji jedním dechem, možná bych uvítala trochu víc romance, ale jinak je kniha úžasná. Doufám v další díl!

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Myslela jsem, že bude jiná dějově, trochu mě to zklamalo, ale myslím, že některým právě naopak sedne naprosto dokonale. Koupila jsem si aktivně hned všechny 3 díly. Po přečtení prvního nevím jestli chci číst další, ale když už je mám tak se do toho pustím.

25.06.2016 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Super, jako vždy, jen mi chvíli trvalo, než jsem si zvykla na přeskakování k různým charakterům v knize. Občas tam byli pasáže, které mě moc nechytli, ale to je otázkou vkusu. Má i překvapivé zvraty. Knihu sem četla jedním dechem opět. :) Akorát mě mrzí, že další díl bude až za dlouhou dobu. Za mě TOP :)

17.05.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

První díl mi nedal spát, a druhý? Ten už vůbec ne, za 4 dny sem měla přečteno. Hltala sem každé slovo. Děj jako v prvním díl úžasný. V knize jsou úžasné zvraty, které by nikdo nečekal. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

02.04.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná kniha. Zakousla sem se do ní a četla jedním dechem, postavy, děj všechno vypilované do posledního písmene. V knize je všechno zloba, láska, bolest, boj, tajemno, humor.
Kniha se mi jen ztrácela pod prsty, za pár dní sem neměla co číst.
Vřele doporučuji těm kdo chtějí utéct z tohoto světa alespoň na chvíli.

02.04.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Na knihu sem narazila náhodou. Ze začátku mě nebrala, ale po čase sem se do toho vžila a bavilo mě to, konec mě překvapil. Napadali mě různé způsoby jak ukončit knihu, ale tento mě překvapil. Těším se na další díl. :)

02.04.2016