ninive ninive komentáře u knih

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Geniálníí! Chci víc :D

20.02.2017 5 z 5

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa Jody Revenson

Opět skvělá doplňková knížka k HP a nově i k Fantastickým zvířatům. Potěší každého fanouška tohoto úžasného světa. :)

26.12.2016 5 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Tahle kniha se mi dostala pod kůži a nemohla jsem se odtrhnout. Zajímavé téma, i když místy naivní, až neuvěřitelné, ale musím říct, že jsem si čtení užila a určitě si místo v mě knihovně zaslouží. Navíc má krásnou obálku, která mě v knihkupectví zaujala na první pohled a obsah byl ještě lepší. Doporučuji a dávám pět hvězd.

22.08.2016 5 z 5

Můj přítel Leonard Můj přítel Leonard James Frey

Tahle kniha je naprosto dokonalá. Nemám co dodat.

29.03.2016 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Měla jsem co dělat, abych to dočetla. Obě hlavní postavy byly naprosto dementní a ty ostatní taky. Travis byl totálni idiot, hrozně mě ta jeho žárlivost a posedlost štvaly a ty jeho tetovačky, omg, blbec. A Abby byla taky pitomá.

24.02.2016 odpad!

Marťan Marťan Andy Weir

Tak tohle byla naprostá bomba. Některé hlášky z knih jsou nezapomenutelné. Každopádně jsem ráda, že jsem první viděla film (možná jsem jediná), protože díky mé neznalosti, bych si některé věci z knížky hodně těžko představovala. Knížku doporučuju všem, je úžasná a určitě si ji ještě párkrát přečtu.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby Andy napsal druhý díl, který by se třeba jmenoval Pozemšťan :) Mark je skvělá postava.

04.01.2016 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

To byla jízda. Musím říct, že Vidořád mě okamžitě vtáhnul do děje a těžce se mi opouštěl. Musím uznat, že druhy díl kvalitou předčil ten první a ten konec navnadil.

16.11.2015 5 z 5

Dívčí orchestr Dívčí orchestr Fania Fénelon (p)

Skvělá kniha, která mě opravdu zasáhla. Nikdy nepochopím věci, které se děly za ploty koncentračních táborů. :( Knihu doporučuji!

31.03.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Kniha měla obrovský potenciál, škoda, že z ní autorka nevyždímala více. První polovina mě vážně zaujala, postupně ale úroveň začala klesat. :( Bohužel, dávám tři hvězdy.

07.02.2015 3 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Úžasná kniha. Přečteno za jeden večer a ten konec mě dostal. Opravdu mohu doporučit. :)

19.09.2014 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Nezvladla jsem ji ani docist, dost me nudila oproti prvnimu dilu.

09.07.2014 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvělá kniha a jsem ráda, že autor z toho nedělá nějaký šílený dojak. Píše moc pěkně a určitě se podívám i na jeho další tvorbu :)

23.06.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Tahle kniha je úplně první knihou od D. Browna, která se mi dostala do ruky, takže nemohu srovnávat, nicméně jsem s ni ohromně spokojena a mám pocit, že jsem poznala celou Florencii i Benátky, už se těším na další jeho knihy na které se už chystám :)

17.02.2014 4 z 5