janaban janaban komentáře u knih

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha vypráví o životě na vesnici. Na vsi žiji celý život a už to dávno není tak jak se píše, vše se mění stěhováním lidí. Četla se mi hezky a člověk se pobaví takové lehké čtení které určitě neurazí. Autorka se mi velmi zalíbila jistě si přečtu i jiné její knihy. Doporučuji

16.01.2019 4 z 5

Ďábelská garda Ďábelská garda George Robert Elford

Není to zrovna žánr který čtu, ale velmi mě oslovila. Má poutavý příběh ikdyz plný krve. Velmi zajímavá četba.

09.01.2019 5 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Knížku jsem darovala a také dostala na ???? vánoce. A myslím že jsem jich měla koupit víc :-) je krásná přečte se jedním dechem. A hlavně je v ní pravda. Je také pravda že se v ní opakují podobné pasáže, ale spíš pro uvědomění. Není to určitě kniha století co se týče textu. Je v ní ale hlavně jedna myšlenka a to je důležité. Doručuji všem. Mějte se krásně :-)

09.01.2019 5 z 5

Velmi krátký úvod do politiky Velmi krátký úvod do politiky Kenneth Minogue

Kniha nesplnila mé představy a tak jsem jí v polivině přestala číst.

13.01.2015 2 z 5

Rozmluvy s anděly Rozmluvy s anděly Judith Marshall

Když jsem knihu dostal bála jsem se že na na nebudu mít dostatek času. Po úžasné návštěvě známých jsem si sedla a chtěla jsem jí začít číst. Jeden večer jsem začala číst a v mžiku jsem byla v polovině knihy. Dnes jsem dočetla. Čte se jedním dechem. A pro lidi se zájmem o esoteriku, anděly nebo komplexně o duchovno. Přehled většiny věcí, které už jsem někdy slyšela obohacené o osobní zkušenosti autorky. Moc hezké. Doporučiji

04.01.2015 5 z 5

Předsókratovští filosofové Předsókratovští filosofové Geoffrey Stephen Kirk

Pomohla mi k napsání seminární práce.

02.01.2015 5 z 5

Presokratici Presokratici Edward Hussey

Pro stručný přehled uplně ideální četba.

02.01.2015 5 z 5

Přestaň se bát Přestaň se bát Don Miguel Ruiz (p)

Kniha mě nutí stále znovu a znovu přemýšlet o tématech, která bývají opomíjena...

29.12.2014 5 z 5

Kouzlo Kouzlo Rhonda Byrne

Názory na tuto knihu mohou být rozpoluplné. Můj názor je. Pokud by jsme se každý řídili srdcem tím dobrým co je v nás svět by byl krásnější.

29.12.2014 5 z 5