Niksalka Niksalka komentáře u knih

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Skvělá kniha. Podobné příběhy mě velmi baví. Od začátku má člověk při čtení pár otázek, na které čeká na odpověď a sotva jednu dostane, tak se zároveň objeví další otázka. Super čtení, hlavně při cestování. Cesta hned rychleji uteče.

03.01.2019 4 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Super kniha. Vědět, jak to všechno začalo je paráda. Konec byl velmi zajímavý a tak trochu předvídatelný. Ale přeci jen série Labyrint je o moc lepší. Moc se těším, až se dostanu ke knize Kód horečky a doufám že to bude stejně dobré jako ostatní knihy ze série.

08.11.2018 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem a ne jen jednou. K této knize se velmi ráda vracím. Sledovat, jak se Archer mění je skvělé a momenty z jeho dětství tomu jen dodávají na dokonalosti.

05.11.2018 5 z 5

Závist Závist Gregg Olsen

Tato kniha byla zajímavá, ale musím se přiznat, že jsem se nedokázala začíst. První polovina mě moc nebavila, často jsem se ztrácela a nevěděla o kom a z jaké doby se jedná. Hodně se přeskakovalo a to mi vadilo. Ale u druhé poloviny už jsem si zvykla a nakonec mě kniha i zaujala. Zajímavý konec. :) Proto 3 hvězdy.

16.02.2018 3 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tato kniha je skvělá. Přečteno za jediný den a v budoucnu se k ní ještě určitě vrátím. Doporučuji i druhý díl, který se dá také těžko pustit z ruky.

09.11.2017 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Po přečtení všech knih musím říct, že první díl byl super. Další díly už nejsou tak dobré, ale první rozhodně doporučuji!

11.09.2017 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Velmi čtivá a pohodová kniha. Každý má jiný styl a já osobně jsem ji již četla 2x a ráda si ji přečtu znovu.

11.09.2017 5 z 5