Nikousek9 Nikousek9 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Ne, ne, ne, me se ta kniha teda moc nelibila :( a tak strasne jsem se na ni tesila... za me TOP je Hana. Toto me zklamalo. Nebylo to takove vaaaau, jake jsem cekala. Obal knihy, krasny.

14.06.2023

Maminko, nekřič! Maminko, nekřič! Jeannina Mik

Strasne jsem touzila, si knihu precist... ale v pulce jsem stale nechapala, o co jde ‍️Asi jsem divna kniha mi vubec nic nedala. Kdo by chtel, poslunji rada dal

20.12.2021 odpad!

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Tak strasne moc jsem si knihu chtela precist. A jsem rada, ze jsem ji precetla :) jen me hrozne mrzi ten konec... ja cekala jiny. Ale kniha super, jiny zanr nez na ktery jsem zvykla. Vrele doporucuji precist ;)

13.05.2021 4 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Krasna kniha. Jsem rada, ze jsem si ji koupila. Vsem vrele doporucuji ;) hezky a silny pribeh. Myslim, ze si tuto knihu za nejaky cas prectu znovu.

29.04.2021 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Kniha se mi moc libila. Jsem rada, ze jsem si ji koupila a precetla ;) Nelituji a doporucuji.

18.04.2021 5 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Zbytecne dlouhy, nebavilo me to. Uz od strany 250 jsem se ke cteni musela nutit... nakonec ani nevim, jak to dopadlo, protoze jsem nedocetla :( Za me nejhorsi kniha, kterou jsem kdy cetla a jedina, kterou jsem kdy nedocetla. Pardon autorovi.

10.04.2021 odpad!

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Ja nevim... na to, jak byla nova kniha draha :D, je mi celkem lito tech penez. Na knihu jsem se tesila, docetla jsem ji, protoze me hrozne bavila a ja cekala, jak to dopadne. Ale nakonec se ukazalo, ze jsem ji asi spatne pochopila nebo mozna nepochopila :D

12.03.2021 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejhezci kniha z temat Osvetim!!! Kdyby to slo, dam 10 hvezdicek.

07.03.2021 5 z 5

Odpusťte mi Odpusťte mi Daniel Palmer

Moc me nezajimal Angiin pribeh, ten bych klidne vynechala. Pribeh Nadine byl poutavy, zajimavy.

08.11.2020 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Za me nejlepsi kniha, co jsem ted cetla!!! PALEC NAHORU :)

03.06.2020 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty