Nikotyna Nikotyna komentáře u knih

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Přečetla jsem knihu, příběh se mi líbí moc, ale bohužel styl, který L.J. Smith použivá mi nevyhovuje. Asi už jsem někde jinde, a vyžaduju trošku náročnosti. To mě dovedlo, že si nepřečtu další díl ikdyž, by mě to zajímalo. (alespoň pro zatím) Místo toho jsem zkoukla seriál, a ten se opravdu líší od knížek. Navíc to byla ztráta času, protože seriál se přestal natáčet, a nebyl ani ukončen. Myslím, že autorka už s ničím zajímavým nepřijde. Je to škoda. Nápady dobré, ale měl by je psát někdo jiný.

21.02.2015 2 z 5

Jak jsme našli pejska Jak jsme našli pejska Jana Jelenová

Pamatuji si, jak mi tuhle knížku přinesl Ježíšek, a já jí četla furt dokola. Pro nejmenší ideální knížka, taková ta první četba. Když je člověk starší, samozřejmě už mu to nepřijde jako vrchol literatury, ale pousměje se když si vzpomene, že to dřív pro něj byla nejoblíbenější knížka. A díky téhle knížce jsem si hrozně přála nějakého domácího mazlíčka. :) a taky se mi to splnilo. takže opravdu eufórie :)

14.02.2014 5 z 5

Tajemství paláců Tajemství paláců John Freely

Sice jsem nečetla knihu celou, pouze kapitoly o sultánech, které mě zajímali. Ale musím uznat, že kniha je velmi nenáročně psaná, popisuje vše co se okolo sultánů dělo a ne jenom o dobývání území. I okolo jejich blízkých. Každý kdo rád čte o Osmanské říši, zajímá se o Istanbul apod., bych tuhle knížku určitě doporučila ;)

16.10.2013 5 z 5

Večerní pohádky z velkého stromodomu Večerní pohádky z velkého stromodomu Laura Magni

Moje nejoblíbenější knížka když jsem byla malinká, na týhle knížce jsem se naučila číst, bavilo mě to dokonce i samotnou.;) Pro malý děti krásná knížka, všechny příběhy na sebe jakoby navazují.

21.10.2012 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Tahle kniha se mi vubec dobře necetla, místama clovkek netusil, dej to ani poradne nemělo, chvílema to bylo fajn, a chvílema cetl clovek stranky a vubec nevedel co na nich bylo. Kdybych ji nepotrebovala cist k maturitě, hned po 15 strankach bych to vzdala. Jediny co je dobry je konec. Ale i tam to vic hvezdicek rozhodne nezaslouzi.

03.04.2012 1 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

zacatek knizky se mi necetl nejlepe, ze zacatku jsem to vubec nechapala, ale asi po 15 strankach se příběh zacne vybarvovat a clovek se do toho zacte, od pulky knizky je zcela zřejme ze to nedopadne dobře, kor kdyz se tam petr tolik zminuje o smrti. Normalni priběh zivota ktery se v době valky mohl stat, mě se to velice líbilo :)

18.03.2012 4 z 5

Strakonický dudák Strakonický dudák Josef Kajetán Tyl

K teto knizce jsem se dostala jenom diky, maturitni cetbe, a je to knizka, ktera me osobne bavila :) Urcite to neni spatna volba, a je prectena za chvilku :)

12.10.2011 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

V dětství jsem tuhle knížku prostě zbožňovala. :)

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Moje nejoblíbenější knížka, doporučuju přečíst. ;)

03.02.2011 5 z 5

Krásně psáno. :) nejde se od toho jen tak odtrhnout.