NikolP. NikolP. komentáře u knih

Emily Pírková a začarované dveře Emily Pírková a začarované dveře Holly Webb

Krásné kniha a opět napsaná velmi čtivě. Holly Webbová prostě umí psát a v jejích knihách je zkrátka něco co vás chytne a nepustí! :) Doporučuji!

28.07.2017 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha krásná, na můj vkus moc romantická, přesto dávám 4* za originalitu a styl psaní. Pěkně propracované postavy! Je to velmi čtivá kniha, na léto optimální oddechovka :). Doporučuji!

27.06.2017 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Na tuto knihu se chystám už dlouho :), ale vzhledem k tomu, že tohoto roku vyjde film (který vypadá sakra dobře!), to ještě na chvíli oddálím :P jinak se už moc těším až si knihu přečtu! :3

13.05.2017

Aiša - Perla harému Aiša - Perla harému Sherry Jones

Kniha se mi líbila, přečtená byla rychle, děj byl o něčem, co dodat :)

13.05.2017 4 z 5

Gejša se smaragdovýma očima Gejša se smaragdovýma očima Jina Bacarr

Tak toto jsem takovou hrůzu jsem nečekala, příběh o ničem, a když už tak jen a jen o sexu. Chtěla jsem knihu o životě gejš, ne toto.. :\

13.05.2017 1 z 5

Rose Rose Holly Webb

Nevím co k tomu říct! Tato kniha a celkově celá série (četně série Lily) pro mne mnoho znamená už z toho důvodu že patřila k mým prvním knihám které jsem si vybrala sama. A jsem pyšná na to, že jsem vyrostla na takovýchto knížkách! Mohu pouze doporučit! nádherné čtení pro děti od 8-12 let :)
Je to má srdcová záležitost, má sestra bude mít příští rok 8, tak doufám že tyto knihu bude milovat stejně jako já.

Lily a zajatý kouzelník Lily a zajatý kouzelník Holly Webb

Nevím co k tomu říct! Tato kniha a celkově celá série (četně série Rose) pro mne mnoho znamená už z toho důvodu že patřila k mým prvním knihám které jsem si vybrala sama. A jsem pyšná na to, že jsem vyrostla na takovýchto knížkách a ostatní lidé jako jsou třeba učitelky, a známé mých rodičů si tuto knihu chtějí vypůjčit pro své vlastní děti! Mohu pouze doporučit! nádherné čtení pro děti od 8-12 let :)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Miluji tuto sérii! Vryla se mi pod kůži :) četla jsem všechny díly 3x a stále mě to neomrzelo!
Zkrátka je to srdcovka :3
Nemohu nedoporučit!!!

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Musím uznat že tato kniha mě moc nebavila v porovnání se sérií drahokamy a prvním dílem, ale propadák to taky rozhodně není! :D

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Patří k jedné z knih, na které jen tak nezapomenete a budete na ni rádi vzpomínat! :)

Údolí plavých koní 1 Údolí plavých koní 1 Jean Marie Auel

Nádhera, i přesto že všech 3 knih z této série, které jsem přečetla mi připadala nejslabší. :)

14.03.2017 4 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Nemám slov! Nádherný děj i zpracování...
Tato kniha obsahuje vše co má taková správná knížka pro dospívající mít! Dobrodružství, drama ale i lásku.
Julia píše čtivě a nic neprotahuje ani nic zbytečně nekrátí. Musím moc pochválit! Doufám že najdu podobnou knihu stejné kvality! :)
Vřele doporučuji!

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

** mezi těmito hvězdami je nenápadný spoiler! :)
Tuto knihu miluji! Je velmi emotivní a dojemná. Musím se přiznat že mě na konci rozbrečela, neboť i já jsem v době když jsem knížku četla *přišla o babičku* a došlo mi mnoho věcí.

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Tohoto spisovatele mám velmi ráda, stejně jako jeho ostatní fantastická díla. Tato knížka mě nijak víc neokouzlila, líbí se mi na co se autor snaží poukázat, ale celkové zpracování mě nijak neoslovilo...

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tato kniha mě nenadchla. Nechápu proč ji ostatní vychvalují až do nebes! Sic chápu že je všem po chuti něco jiného, ale tentokrát jsem se musela přemáhat abych ji vůbec přečetla. Ale dávám 3* za nápad a taky protože sepsané to taky není nejhůře. :) Mám pocit, že ostatní jsou velmi ovlivněni spoustou ohlasů. Doporučuji knihu přečíst a posoudit dle vlastního úsudku, poté až číst komentáře a recenze. ;)

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Po dlouhé době jsem našla knihu, která mě chytila za srdíčko. Část z první světové se mi velmi líbila, docela mě mrzí že nebyla kniha celá z tohoto období, ale jinak není co dodat! S ženami v knize jsem velmi soucítila, příběh je napsán velmi realisticky a čtivě. K této knize se budu ráda vracet...

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Tato kniha je velmi dobře napsaná, má zajímavý děj. Mi bohužel moc nesedla a připadala mi moc zdlouhavá.

14.03.2017 4 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Knihu jsem dostala dárkem od kamarádky, osobně bych si ji nekoupila. Nakonec to bylo sice docela pěkné počteníčko, ale takové krátké, kolikrát nezáživné věty nepíšu ani do mailu. Co k tomu dodat, kniha nenadchla ani neurazila.

14.03.2017 3 z 5

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Musím velmi pochválit jak příběh, tak prostředí ve kterém se děj odehrává. Kniha je velmi zajímavá, autorka mile potěšila, vřele doporučuji! :)

14.03.2017 5 z 5

Ostrov rudých mangrovníků Ostrov rudých mangrovníků Sarah Lark (p)

Tato kniha mě neoslovila jako první díl, děj je moc předvídatelný. Jef má na můj vkus moc velké ego, Dede je zase moc naivní. Přestože jsem teenager, nikdy jsem neměla ráda dívčí romány, jsou moc "jednoduché" a předvídatelné, bohužel se k tomuto druhu psaní kniha nebezpečně přiblížila. Knihu ale nezavrhuji, na zkrácení dlouhé chvíle je optimální. :)