Nikollinka Nikollinka komentáře u knih

Botanikova dcera Botanikova dcera Kayte Nunn

To byla krása..

25.03.2024 5 z 5

Ty moje skvostné zvířátko Ty moje skvostné zvířátko Marieke Lucas Rijneveld

Tohle vážně někdo čte? Nechápu.. Stačilo mi prolistovat.. Nechutný.

09.03.2024 odpad!

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Od knihy jsem očekávala úplně něco jiného. Myslela jsem si, že bude založena čistě na příbězích žen, rozhovory mi k tomu neseděly, takže jsem je stejně přeskočila. Za mě zklamání

09.09.2023 1 z 5

Zvonkohra Zvonkohra Eliška Václavíková

Upřímně.. Moc nechápu tu vlnu chvály na tuto knihu.. Prvních pár stránek jsem si říkala, že by to mohlo být fajn, ale ke konci už jsem se modlila, ať to skončí..

23.07.2023 1 z 5

Válka dvou královen Válka dvou královen Jennifer L. Armentrout

Za mě nejslabší díl... Fakt hoodně zbytečného natahování, nejvíc jsem si knihu užila cca posledních 50 stran.. Budu dost přemýšlet o tom, jestli se pustím do dalšího dílu

26.06.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Za mě nejslabší kniha od Darcy.. Chtěla jsem ji dočíst, ale už jsem se modlila, ať je konec.. Bohužel

28.05.2023 3 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělá kniha, skvělé krimi! Rozhodně to není žádná "červená knihovna" jak zde někdo komentuje.. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Po dlouhé době zase super začátek nové série. Doporučuji.

05.03.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Dokonalost! Tak moc mě mrzí, že je to poslední kniha téhle neskutečně skvělé série.. Moc jsem si všechny čtyři knihy užila a naprosto je miluju!

15.02.2023 5 z 5

Tak tohle je pecka! Naprosto neodložitelná kniha.

01.01.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Za mě bohužel nejslabší Robertova kniha. Nečetla se mi moc dobře a téma gay komunity mi vadilo, podle této knihy to vypadá, že je každý druhý muž gay.. Bylo toho až moc..

27.12.2022 3 z 5

Král bláznů Král bláznů Amanda Foody

Ze začátku mi chvilku trvalo se začíst a párkrát jsem chtěla knihu odložit, ale nakonec jsem rada, že jsem to neudělala. Kdyby měla tak o 100 stran méně, vůbec by mi to nevadilo..

06.09.2022 4 z 5

Stíny noci Stíny noci Irena Šenová

Tohle se bohužel nepovedlo.. Námět super, ale absolutně nevyužito.. Neustále se opakující sexuální scény tomu také moc nepomohly.. Škoda, dle anotace jsem se na knihu moc těšila, ale velké zklamání

11.07.2022 2 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Skvělé skvělé skvělé. Kniha, od které se prostě nejde odtrhnout..

30.05.2022 5 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Pro mě zatím nejslabší kniha autorky. Konec byl za mě strašně osekaný a nedotažený.

14.03.2022 3 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

První díl se mi líbil o něco více, ale i tak to bylo moc hezké počtení :D

14.03.2022 4 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Naprostá dokonalost. Nutně potřebuju další díl!!

06.03.2022 5 z 5

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Tak to bylo něco! A ten konec? Nad touhle knihou budu dlouho přemýšlet..

21.02.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Pro mě první setkání s autorkou, ale určitě ne poslední. Takhle čtivou a milou knihu jsem už dlouho nečetla. Doporučuji

29.12.2021 5 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

Stejně skvělá a silná kniha, jako autorčiny předešlé..

10.12.2021 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Kateřina Ševčíková

Od knihy jsem měla velká očekávání, která se ale bohužel nenaplnila.. Konec knihy mě zklamal, některé dialogy mi moc nedávaly smysl a očekával jsem více mytologických a nadpřirozených postav, ne pouze sem tam zmínky.. Za mě bohužel docela zklamání..

17.11.2021 2 z 5