nikola5425 nikola5425 komentáře u knih

Habibi Habibi Baja Dolce

Musím říct, že mě vývoj knížky překvapil a čtení jsem si hodně užila. Začíná to velmi uvolněně a proložené je to kousavým humorem, který mám velmi ráda a hodně jsem se na něm zasmála. Postupem času ale knížka dostává temnou hloubku a spád, a to díky vážnému tématu, které je tam velmi jednoduše a zajímavě zakomponované. Habibi neboli Harry je správný bad boy, ale nebojí se Cassie ukázat i svůj svět, i když se oba musí řídit svými navzájem stanovenými pravidly. Ale tak pravidla jsou snad od toho, aby se porušovala ne?

18.05.2023 4 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Darkromance ve světě fantasy - jo tak to je snad nejlepší kombinace, která se mohla stát .

Většinou u mě rozhodnou první stránky, jestli mně kniha zaujme a teď nemyslím po dějové stránce (to by šlo asi těžko), ale spíš takový ten celkový pocit. A tady ten pocit byl a díky tomu, jsem se chtěla vracet ke knížce a číst dál a dál. Prožívat ten tobogán emocí, kterými procházela Melisie, zažívat protichůdné pocity Kardese. A splnilo to moje očekávání tenká hranice mezi nenávistí a láskou mě vždycky přitahovala a tady si ji člověk užije opravdu do sytosti. Dějová linka je taky velmi zajímavá a to úžasné, velkolepé tajemství Vás dostane do kolen. Musím přiznat bez mučení, že v průběhu i slza ukápla. A při těch erotických scénách nevíte, jestli vám tělem proudí Kardesuv chlad nebo žár, ale tak jak tak, na konci zůstanete na kousky.

21.04.2023 5 z 5