Nikol1994 Nikol1994 komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Za mě tedy nejlepší kniha od autorky :). Strašně mě bavila od začátku až do konce a musím říct, že mě závěr velice překvapil. Palec nahoru :)

26.07.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Za mě tohle naprosto TOP. Mám ráda Radku jako spisovatelku a mám přečtené všechny její knihy, myslela jsem si, že Bábovky už nic nepřekoná. Omyl. Veselí mě neskutečně překvapilo. Smála jsem se a někdy si i poplakala. Prostě knížka ze života. Za tohle rozhodně 5 hvězdiček!! Skvěle.

08.04.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

No...co k tomu říct..knih s touhle tématikou mám načtených už dost a tohle je jedna z těch nejlepších. Strašně silný příběh, který donutí se zamyslet a vážit si toho co má.

08.04.2019 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Ale jo, proč ne. Nápad dobrý ale podle mě to prostě není kniha. Neříkám že mě zklamala, to vůbec. Smála jsem se od začátku do konce a přečetla ji hrozně rychle.

29.12.2018 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tohle bohužel neeeeee. Musela jsem se do ní nutit, četla jsem ji hrozně dlouho a vyloženě s nechutí. Za mě obrovské zklamání.

29.12.2018 1 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Mám ráda tuto spisovatelku, moc dobře se mi čte a tato kniha byla jedno velké překvapení. Velmi čtivá kniha. Ze začátku jsem si myslela, že odhadnu konec ale strašně mě kniha překvapila a musím říct, že jsem na konci nestačila zírat :))). Za mě tedy palec nahoru :).

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jednoznačně 5*. Nejlepší kniha co jsem za poslední roky četla. Zajímá mě tahle tématika a tohle pro mě bylo absolutně TOP. Přečetla jsem ji jedním dechem a půlku knihy probrečela. Víc takových knih!!

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Za mě ohromné zklamání. V půlce jsem knihu odložila. Absolutně vůbec jsem se do ni nemohla začíst.

29.12.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Za mě super :).

29.12.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dobře čtivá. První díl byl nejlepší, ostatní jsem odložila. Za mě tedy super.

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Povinnost pro každého přečíst. Opravdu smutný příběh o strašné době....

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Nic náročného, příjemné oddechové čtení na víkend. Dost jsem se u ní nasmála.

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Liane opět nezklamala. Super čtivá knížka. Za mě opravdu super.

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Mám ráda tuto autorku. Hrozně dobře se mi čte. Na co Alice zapomněla pro mě byla oddychovka :). Opravdu super.

02.03.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Za mě jedna z nejlepších knih co jsem četla. Několikrát jsem se k ní vrátila a vrátím určitě znovu.

02.03.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvělá kniha. Dobře se mi četla. Závěr překvapil celkem.

28.02.2018

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Začátek pro me byl strašný. Několikrát jsem knihu odložila, protože jsem se do ni nemohla začíst. Ovšem ke konci me kniha celkem dost chytla a překvapila..

28.02.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Ja očekávala asi více. Babovky byly naprosto úžasné, za to Osm trosku slabší.. kniha mi přišla zbytečne dlouhá.

15.10.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Bábovky mě opravdu hodně bavily a taky překvapily. Opravdu super kniha která se výborně četla. Už na začátku jsem se do ni začetla a na konci mě mrzelo že už končí. Takže za mě určitě doporučuji.

04.08.2017 5 z 5

Za mě super. Přečetla jsem jí za pár večeru.

04.08.2017 5 z 5