Nikoci Nikoci komentáře u knih

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

O dost lepší než Hrana Rozkoše. Už od samého začátku je kniha dokonalá :) :) opět super čtení

26.06.2013 2 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Čekala jsem více,ale moc mě to nezklamalo.Mám ráda tento typ knížek :),člověk se začte a neví kdy přestat

10.05.2013 3 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Super,super,super. Miluju Crossfire :) a už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

17.04.2013 5 z 5

Přesně,kniha je zdlouhavá,nudná,autorka se dosti opakuje.Myslím si,že existují o dost lepší knihy,které popisují život prostitutky.

11.04.2013 2 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Kniha se četla velmi dobře :). Po celou dobu jsem hlavní postavě fandila :-) udělala to moc dobře :-D

11.03.2013 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Příjemné čtení od kterého je těžké hnout se na krok. Nerada srovnávám knihy,ale musím říct,že 50 odstínů šedi se mi líbily více :)

08.03.2013 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Dokonalost,dokonalost!!! Další díl opět nezklamal. Hořím nedočkavostí na další!! :)

05.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Úžasná kniha od které je těžké se odtrhnout. Děj,který by snad chtěla začít každá z nás :-D. No prostě WOW,doporučuji všem!!

25.02.2013 5 z 5

Týraná Týraná Dianne Schwartz

Další z mnoha týraných žen.Přijde mi však,že v jistých částech knihy vidí autorka tyrana v každém muži.

12.12.2012 1 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Kniha se četla velice dobře.Příběh je však drsný a my můžeme být rádi alespoň za ten šťastný konec.

12.12.2012 5 z 5

Gejša se smaragdovýma očima Gejša se smaragdovýma očima Jina Bacarr

Dokonalá kniha!! Četla se velice dobře! DOPORUČUJI VŠEM

22.11.2012 5 z 5

Sašenka Sašenka Simon Sebag-Montefiore

Musím souhlasit s Vendii1.Kniha se mi nelíbila a dost špatně četla.

18.10.2012 odpad!

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Tahle knížka mi vyrážela dech!!! Knížka se strašně dobře četla :),ale kolikrát jsem se hlavní hrdince dost divila :-D

18.10.2012 5 z 5

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Kniha je velice dobře napsaná a krásně se čte! Deník Anne F.jsem četla,tato kniha ukáže na stejnou dobu a na stejnou situaci jinýma očima. Miep byla hrdinka,v době,kdy se skoro každý snažil zachránit sám sebe,ona pomáhala druhým! Ke konci Vás čeká krásný epilog,který je psaný opravdu od srdce.Snad se Miep splnil sen a ona se po své smrti v roce 2010 vrátila zpět za svým mužem a za všemi které ukrývala a měla moc ráda!

19.08.2012 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Kniha se mi četla dobře.Výborně popsány klučičí skotačinky.Líbí se mi i slangová řeč,bohužel,jak už tu zaznělo,část kdy Petr Bajza blouzní z nemoci je vážně nudná.Tuhle část nemám ráda ani zfilmovanou.

14.08.2012 3 z 5

Horalka Horalka Alberto Moravia (p)

Knihu jsem si vybrala ke státní maturitě,obávala jsem se co to bude,ale musím říct,že se mi to nádherně četlo a Alberta Moravia řadím mezi nejlepší autory!!

14.08.2012 5 z 5

Slzy ticha Slzy ticha Mende Nazer

Bojím se,že když začnu knihu číst,zažiju zklamání. První díl se mi dosti líbil..

03.08.2012

Člověk bez osudu Člověk bez osudu Imre Kertész

Kniha se mi nečetla moc dobře,čekala jsem velmi silný a dojemný děj. Z pohledu 15ti letého chlapce to je úplně jiné.

03.08.2012 3 z 5

Rozbitá Rozbitá Cathy Glass

Musím uznat,že kniha mě velice dostala.Nic tak strašného a smutného jsem NIKDY nečetla.Paní Cathy Glass si zaslouží velký obdiv za to,co pro tu malou zneužívanou holčičku dokázala.

23.07.2012 5 z 5

Nejkrutější ženy v dějinách Nejkrutější ženy v dějinách Shelley Klein

Kniha mě fascinovala!!! Není co dodat..doporučuji ji všem :)

16.06.2012 5 z 5