nikinikiniki nikinikiniki komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zajímavá kniha, místy věci dost vyumělkované a přitažené za vlasy. Konec divný. Nepochopila jsem, proč v příběhu Emmy chybí přímá řeč. Netuším, co to bylo za záměr, každopádně přímá řeč chyběla, naštěstí v příběhu Jane to bylo jak má být. Edward zajímavá postava, člověk chce vědět, jak to bude dál, četlo se to dobře, avšak více jak tři hvězdy nee.

02.03.2024 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha se nečetla špatně, ale občas jsem se musela přinutit, což jsem kupříkladu u knihy Nevítaný host, neměla, tam to mělo mnohem větší spád a hodně Vás zajímá, jak to bude vše pokračovat. Tato kniha takový lepší průměr. Výborná rodinka, jeden to hází na druhého... Tam chcete patřit. :)) Ale jak je již zmíněno v jiných komentářích, dost často se to tam opakuje, kniha by klidně mohla být kratší, chybí spád a trochu víc akce. Konec byl zajímavý.

03.02.2024 3 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Připadá mi, jako by knihu psala pacientka z psychiatrické léčebny. Děj naprosto postrádá smysl, jeden velký chaos, nuda... Oproti knize Bábovky, která se četla sama, je tohle dost katastrofální a je mi líto peněz, které jsem za knihu bohužel dala. :( Nedoporučuji.

01.01.2024 odpad!

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Strašně zbytečně zdlouhavě popsané postavy, nebavilo mě. Po 130 stránkách se stále nic neděje... Nuda. Odloženo.

25.12.2023

Dívka v mlze Dívka v mlze Barbora Bernátová

Čtivé, napínavé, mělo to spád, zajímavé prolínání minulosti se současností. Doporučuji!

19.10.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Smutný příběh dívky, se kterou se život nemazlil. Drsné, syrové a čtivé.

01.09.2023 4 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Spisovatelku mám ráda, ale tahle kniha mě nijak nenadchla. Ke konci jsem se už musela nutit, abych knihu dočetla. Dost zamotané, nudné a někdy zbytečně moc protahované pasáže. Takže tato kniha nene.

06.08.2023 3 z 5

Za mříží Za mříží Michaela Boho

Přidávám se k názoru, že autorka neumí psát. Zajímavé téma, avšak naprosto nezajímavě napsáno, že se u toho čtenář prostě nudí. Opravdu mě to nebaví a knihu prodávám, odkládám. Což je škoda...

08.05.2023 1 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Kdo má rád duchařiny, určitě stojí za přečtení. Rychle se dostanete do děje a vtáhne Vás to. Přemýšlela jsem nad hodnocením mezi 4-5, ale nakonec dávám 4 hvězdy, přece jen na 5 to musí být úplně dokonalé. :) Každopádně mohu doporučit. :)

29.03.2023 4 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Nebyla to špatná kniha, takový průměr, co mě nenadchl ani neurazil. První polovina knihy se četla dobře, do druhé jsem se už musela nutit.

22.01.2023 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

(SPOILER) Druhá knížka od autorky byla napsaná hezky, o tom žádná, nicméně - nemám ráda knihy s tématikou koncentračních táborů, takže kdybych věděla, že to bude z části druhoválečná tématika, nikdy bych knihu nezačala číst. Chvílemi jsem přemýšlela, že knihu odložím, ale jelikož jsem byla za půlkou, chtěla jsem vědět, jak bude děj pokračovat. Takže zajímavé... Každopádně na Zahradu kostí to nemá.

20.11.2022 3 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Výborná kniha, kterou rozhodně doporučuji! Syrové popisy medicínských praktik dřívějších dob, velmi zajímavý a chytlavý příběh. K autorce jsem se dostala úplnou náhodou a rozhodně to není poslední kniha, co jsem od ní přečetla. :)

26.10.2022 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Mazec! :) Určitě bych nedoporučila slabším povahám. :)

11.09.2022 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Ta jména a příjmení těch inspektorů, detektivů a lidí jsou příšerná teda! To člověku zkazí chuť číst, když čte neustále složitá příjmení a jména lidí... :/

21.08.2022

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Čtivé, pro teenagery, jednoduchá četba... Nic z čeho by si člověk sedl na zadek.

19.08.2022 2 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Příběh ze života rodiny, do které se dostanou drogy. Obdivuji Honzovu maminku, že to zvládala, myslím, že musí být opravdu silná žena. Já bych už na jejím místě byla někde v Bohnicích. Rodina měla velkou výhodu také v tom, že měli dost peněz, avšak ne vždy to pomůže... Jinak Sandra mi byla od začátku nesympatická, vypočítavá potvora!
Kniha se velmi dobře četla. :) Zápisky z deníku ze života je fajn. Jinak část "Feťákova matka" rozhodně lepší. Má to spád.

18.07.2022 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Tak hlavní hrdinka Erika mi připadá fakt naivní - na to, že je jí 33let, tak se chová, jak kdyby jí bylo 15 a ta naivita mě úplně ubíjí! Ale kniha se čte dobře. Jen nevím, jestli už jsem z Lanczové opravdu nevyrostla, i přesto, že jsem mladší, než hlavní hrdinka této knihy. Ale říkám si, že se možná tolik LL nedokázala vcítit do dnešní 33leté vyzrálé ženy, když je zvyklá psát o těch maturantkách apod., protože kdyby takových naivních dospělých žen běhalo po světě více, jako je právě Erika, asi by ten svět vypadal... :D

27.03.2022 2 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Velmi průměrná kniha, která nijak nenadchla.

30.01.2022 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Velmi napínavá kniha, ze které mrazí a dokážete se vžít do aktuálního dění v hotelu. Rozhodně doporučuji! Přečteno jedním dechem. :)

13.12.2021 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Vůbec jsem se do této knihy nedokázala začíst, úplně jak kdyby to nebyl Hartlův styl psaní... Na Hartla nedám dopustit, ale tohle mi fakt nesedlo, nuda...

05.12.2021